Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Tarocistka Magda

Mam na imię Magda jestem tarocistką z powołania. Specjalizuję się w czytaniu z kart Tarota – pomocnika i dobrego doradcy, a także Kart Cygańskich. Na co dzień pracuję z ludźmi. Jestem osobą bardzo empatyczną i wrażliwą. Tarot to mój przyjaciel, pozwól, aby...
ZAJĘTY
Monk_tv
NOWY
--------

Klątwy i uroki

1423 Wróżbita Jakub
2019-02-13 3

Klątwy i uroki to dosyć popularny ostatnio temat. Przeglądając grupy, zajmujące się tematem ezoteryki, lub zahaczające o ten temat, tygodniowo można doliczyć się około 5/6 postów, z pytaniem: „Czy rzucono na mnie klątwę/ urok”. O ile jeden na 10, takich przypadków to naprawdę urok, o wiele rzadziej klątwa, to większość z nich to myślokształty, a także lęk.


Klątwy i uroki


Nie zawsze nasze niepowodzenia, to wina drugiej osoby, która uwzięła się na nas i rzuciła klątwe na 12 pokoleń do przodu. 
Większość z tych niepowodzeń, dzieje się z naszej winy. Nie wsłuchujemy się w nas samych, a tam w serduszku mały cieńki głosik wskazuje nam, że powinniśmy coś zmienić. 
Podam wam parę rad, jak sobie z tym poradzić, a w następnym wpisie, opowiem jak rozróżnić klątwe, urok od zwykłych (ale czasem też groźnych), podczepów, zazdrości, przekleństw.

1. Regularne oczyszczanie.
Kochani, wprowadźmy sobie w nawyk, tak jak kąpiel czy jedzenie śniadania, oczyszczanie się. Dwa, trzy razy w tygodniu wsypmy te parę łyżek soli do wanny i wykąpmy się w tym. Dobrym sposobem będzie też dodanie tam Czarciego Żebra. To wszystko pomoże wyciągnąć z Was, negatywy, które spotykamy każdego dnia na ulicy, w pracy, czy nawet w domu, możemy otrzymać takim rikoszetem energetycznym

2. Nie ściagajmy na siebie zła!
To bardzo ważny, punkt. Obiły Wam się na pewno kiedyś o uszy, takie słowa jak „Prawo przyciągania”. Czyli to czego chcemy, przyciągniemy. Pragniesz wymarzonego roweru? Wizualizuj, że już go masz. Myśl o nim i przelewaj swoją energię na ten cel. Wszechświat już Tobą w tym kierunku, pokieruje. Z czym to się wiąże, pewnie się zastanawiacie. Podam wam przykład, który na pewno znacie. Jedziecie autem przez las i nagle wpada wam do głowy myśl: „Jest tyle wypadków, a co jak mi się też przydarzy? I nagle widzicie przed oczami, samochód wbity w drzewo. Przez wizualizacje i myśli, wkładacie w to energię i za 6, a może i 25 razem tak się stanie. Bo Wszechświat wyłapuje to, jako rzecz przez Was porządana. 
Tak samo jest z klątwami, zamyślamy się czy ktoś na nas coś rzucił, ogólnie według swojego wyobrażenia, żadne szczęście już nas w życiu spotkać nie może, wieć z automatu przyciągamy to do siebie! Tak samo działa to z chorobami, czy finansami.

3. Nie trać czasu i pieniędzy, na bieganie po samozwańczych „Magach”
Co rusz przychodzą do mnie ludzie, prosząc o pomoc. Poszli do Pani X, a później jeszcze do Pana Y, wydali 3 tysiące złotych, a im się dalej źle w życiu wiedzie, a nawet i gorzej.
Są co rusz straszenie, że czytając różne artykuły, opętanie wisi nad nimi. Opisuje tu przypadek, bardzo mi bliski. 
Kochani, nie dawajcie się naciągać i ślepo nie wierzcie, takim osobą.

Jeśli chcielibyście się poradzić, w tego typu sprawach, to zapraszam Was do kontaktu ze mną.

Wróżbita Jakub

Wróżbita Jakub

Od 10 lat pasjonuje się szeroko pojętą ezoteryką, a w szczególnośći kartami Tarota, którę od razu skradły moje serce. Posługuje się również wahadełkiem, oraz darem jasnowidzenia. Swoje możliwości, zacząłem odkrywać gdy w domu mojej babci, zobaczyłem...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Kontakt ze Świętymi a magia autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-08-07 Artykul
Tytuł: Kryształ górski - zmień negatywną energię w pozytywną! autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-07-02 Artykul
Tytuł: Lustrzane portale autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-06-26 Artykul
Tytuł: Athame autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-04-08 Artykul
Tytuł: Magiczna księga autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-03-12 Artykul
Tytuł: Lustra autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-03-06 Artykul
Tytuł: Heksagram autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-02-19 Artykul
Tytuł: Klątwy i uroki autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-02-13 Artykul
Tytuł: Jak dobrze żyć we własnym domu? autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-01-10 Artykul
Tytuł: Wibracje i energie mieszkań autor: Wróżbita Jakub, data: 2018-12-17 Artykul