Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Turkus

144 Wróżka Malwina
2019-02-07 0

Ten piękny kamień nazywany w języku perskim „ zwycięzcą”, przez wiele epok wybierany był przez wojowników jako talizman.

W dzisiejszych czasach bardziej jest jednak znany jako klejnot dzieci i matek.


Turkus


Turkus chroni noszącego i dodaje mu sił. Jest również zwany „kamieniem niebios”, ponieważ wycisza gniew w człowieku. Zapobiega stanom lękowym. Chroni właściciela przed negatywnymi wibracjami. Jest on również polecany kierowcom, gdyż chroni przed złym losem i wypadkami.

Noszącemu daje jasność umysłu, dzięki czemu lepiej się wypowiada i jest lepiej rozumiany przez ludzi. Zapewnia także pogodę ducha, siły witalne i optymizm.

Nosząc turkus lepiej zrozumiemy samych siebie, swoje pomysły i emocje. Dzięki niemu myślimy analitycznie i samorealizujemy się. Przy dłuższym noszeniu kamień ten rozpoznaje nasze zdolności i talenty i wzmacnia je, byśmy mogli lepiej je wykorzystać.

Leczniczo w litoterapii turkus:

- silnie łagodzi stany depresji i leki

- łagodzi bóle reumatyczne

- przyspiesza regenerację organizmu

- wzmacnia serce oraz płuca, regeneruje tkanki

- łagodzi bóle w organizmie

- wpływa korzystnie na błędnik, przez co poprawia naszą motorykę         

- zapobiega chorobom nowotworowym

- niweluje problemy żołądkowe np. spowodowane stresem

- korzystnie wpływa na płuca, gardło i cały układ oddechowy

- zapobiega infekcjom wirusowym, zwłaszcza u dzieci

 

Turkus to także swoisty anioł stróż. Gdy osoba nosząca go choruje, kamień blednie i szarzeje, dając nam znak, że coś jest nie tak.

Zaprogramowany kamień pomaga pokonywać przeszkody w dotarciu do partnera docelowego.

Można też z jego pomocą sporządzić wodę turkusową, która działać będzie korzystnie na nasz organizm.

Kamień oczyszczamy w płomieniu świecy, w dymie kadzidła lub podczas pełni w świetle księżyca.    

Myślę, że w dzisiejszych czasach każdy z nas musi być trochę jak wojownik, bo przeciwności na naszej drodze jest bardzo wiele.

Wróżka Malwina

Ezoteryką zajmuję się od 2012 roku. Od razu stała mi się bliska. Przez kilka lat uczyłam się u mojego Mistrza - Anny Majchrowicz. Moje mistrzowskie liczby 11 oraz 33 bardzo pomagają mi w pracy z kartami, a także pozwalają dojrzeć więcej i bardziej precyzyjnie określać przebieg...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
Callback SMS chat 700 E-mail Chat Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Turkus autor: Wróżka Malwina, data: 2019-02-07 Artykul
Tytuł: Palo Santo autor: Wróżka Malwina, data: 2018-08-16 Artykul
Tytuł: Cytryn autor: Wróżka Malwina, data: 2018-07-04 Artykul
Tytuł: Ganesh - patron sukcesu i bogactwa autor: Wróżka Malwina, data: 2018-05-11 Artykul
Tytuł: Turmalin autor: Wróżka Malwina, data: 2018-03-15 Artykul
Tytuł: Jak oczyścić siebie i otoczenie z negatywnych energii autor: Wróżka Malwina, data: 2018-02-23 Artykul
Tytuł: Kwarc różowy autor: Wróżka Malwina, data: 2018-02-20 Artykul