Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Prognoza z kart Lenormand na luty 2019

2916 Agra
2019-02-01 2

Sprawdź jaką drogę wskazują karty Lenormand...


Prognoza z kart Lenormand na luty 2019


Baran

Miesiąc dość dobry dla większości baranów. Jedynie te z końcówki znaku powinny być ostrożne, bo grożą im wypadki i inne nagłe zdarzenia z tym, że nieprzyjemne. Możliwe wręcz katastrofy i ostrzeżenie warto potraktować poważnie. Innym los doda energii i przebojowości. Wiele wiec dobrego mogą zdziałać  nie tylko w pracy.

Byk

Miesiąc fatalny dla większości byków. Będą narzekać na brak energii. Mogą być zdenerwowane i agresywne. Warto by unikały wysiłku fizycznego, jeśli tylko to możliwe. Pod koniec miesiąca już im się będzie lepiej działo, choć nie idealnie. Byki czeka brak szczęścia w miłości i trudności w relacjach z innymi. Mogą czuć się niekochane, a ich naturalny urok będzie jakiś taki przyćmiony.

Bliźnięta

Większość bliźniąt będzie w swoim żywiole, bo los im sprzyja. Te z początku znaku od połowy miesiąca powinny się zająć sprawami w których można wykorzystać rozum. Los dodaje im inteligencji. Dodaje również energii. Warto więc zająć się trudnymi sprawami.

Rak

Raki mogą poczuć, że coś nie idzie tak jak potrzeba. Mogą być stłamszone, bo los przynosi opóźnienia, konserwatyzm, ośli upór. Te wpływy potrwają dłużej. Raki mogą  jednak myśleć o ślubie, o podróżach również zagranicznych, o podpisywaniu ważnych umów, a także o załatwianiu ważnych spraw w urzędach. Pod tym względem los im sprzyja.

Lew

Miesiąc raczej trudny. Większość lwów nie będzie zadowolona, bo różne przeszkody staną im na drodze. Niektóre pod koniec miesiąca poczują potężny zastrzyk energii. Im wszystko się uda o ile się postarają. To dobry czas na wykonywanie pracy wymagającej wysiłku fizycznego.

Panna

Miesiąc taki sobie, ale raczej nienajgorszy. Panny znajda się pod zmiennym wpływem losu.  Może to im przynieś konsekwencje w działaniu, ale i nieostrożne działanie. Mogą być uparte, ale i agresywne. Powinny dmuchać na zimne to jakoś te zmienne wpływy przetrwają bez szwanku.

Waga

Miesiąc taki sobie, ale nie dla wszystkich. Efekt może być taki, że wagi będą się szarpać i miotać. To wyrywać do przodu to stopować. Tyle dobrego, że zdrowie im się ma szanse poprawić z wyjątkiem kości, zębów i chorób przewlekłych. Te im mogą dokuczyć.

Skorpion

Nie będzie się niestety skorpionom układać, bo los nie sprzyja. Niektóre  stracą cały animusz. Mogą być osłabione, nerwowe i w bojowym nastroju. Warto by wszelkie ryzyko omijały z daleka.  Powinny też uważać na kontakty z innymi. Może im się oberwać i w pracy i w domu.

Strzelec

Miesiąc całkiem niezły. Strzelce poczują wiatr w żagle i ruszą do przodu. Mają szanse się wykazać i zrealizować nawet ambitne pomysły, o ile poskromią żądzę władzy i agresję. Warto snuć plany, bo los pomaga w drodze na szczyt. Strzelce będą zadowolone. Niektóre mają szanse na udane związki, na flirty, romanse.

Koziorożec

Miesiąc średni i to nie dla wszystkich. Koziorożce będą poważne, uparte, ale konserwatywne i dogmatyczne. Mogą natrafić na przeszkody nie do pokonania. Coś się opóźni  i odwlecze. Zdrowie im będzie szwankować zwłaszcza mogą mieć problemy z zębami i kośćmi. Starsze koziorożce poczują ciężar wieku.

Wodnik

Miesiąc na ogół dobry i udany. Uda się wiele spraw załatwić. Uważać powinny wodniki z pierwszej dekady. Te los może kusić i pobudzać do aktywności. To i owo się uda, a energii nie zabraknie. Możliwe flirty, fascynacje, ale i kłopoty prawne.

Ryby

Niektóre ryby będą zadowolone, choć nie wszystkie. Niektóre będą  działać i realizować to co zamierzą. Niektórym poprawi się sytuacja w pracy, a niektóre poczują dużo energii i poprawę zdrowia. Ryby muszą zachować jednak daleko idącą ostrożność, bo może życie postawić na ich drodze osoby nie do końca uczciwe.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Bóle żołądka autor: Agra, data: 2019-04-16 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na kwiecień 2019 autor: Agra, data: 2019-04-03 Artykul
Tytuł: Wprowadzenie do medycyny św. Hildegardy z Bingen autor: Agra, data: 2019-04-01 Artykul
Tytuł: Horoskop miłosny - wiosenny 2019 autor: Agra, data: 2019-03-13 Artykul
Tytuł: Księżyc w horoskopie autor: Agra, data: 2019-03-05 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na marzec 2019 autor: Agra, data: 2019-03-04 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na luty 2019 autor: Agra, data: 2019-02-01 Artykul
Tytuł: Wpływ koloru ubrania autor: Agra, data: 2019-01-28 Artykul
Tytuł: Anioły stycznia - Cambriel autor: Agra, data: 2019-01-14 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na styczeń 2019 autor: Agra, data: 2019-01-03 Artykul
1 2 3 4 5