Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Igor Alexander

Kim jestem? Najtrudniej mi pisać o sobie, lecz konwencja miejsca zobowiązuje zatem… Mogę poszczycić się udokumentowaną wróżbiarską tradycją rodzinną, szczerym zainteresowaniem ezoterycznym tematem, naturalnymi zdolnościami w tej mierze. Legitymuję się ponad...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
700 E-mail Chat Callback SMS chat Imprezy Salonik

Wróżka Hanna

Zajmuję się głównie i przede wszystkim doradztwem osobistym. Według numerologii jestem "wróżką", jednak ja sama uważam siebie raczej za osobę, która "czyta karty", "czyta predyspozycje", "analizuje" ludzi. Od lat...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Kolory świec a rytuały

392 WRÓŻKA BASIA
2019-01-11 0

Biały: Do każdego rodzaju magii (gdy w sklepie brakuje jakiegoś koloru świeczki, to można zastępczo użyć białej świecy, gdyż zawiera w sobie wszelkie kolory). Rytuały oczyszczania, odpędzania, rozpoczynania, przyzywania, uzdrawiania. Symbol czystości.

Czarny: Rytuały ochronne, rozwiązujące, odpędzające, odcinające, uwalniające, uzdrawiające z uzależnień. Czarny to nieobecność koloru. Ta świeca cofa negatywne wpływy, cofa klątwy i złorzeczenia.


Kolory świec a rytuały


Czerwony: Czakra podstawy i jej stabilizacja. Rytuały ochronne, miłosne, seksualne, wzmacniające. To kolor żywiołu ognia. Kolor krwi, dlatego świetnie nadający się do jej uzdrawiania

Pomarańczowy: Czakra Sakralna, przy jej wspieraniu. Rytuały woli, kreatywności, sukcesu, poczucia wolności i niezależności. Pokonanie lenistwa.

Żółty: Splot słoneczny, napełnia wewnętrzną siłą i motywacją do działania, wiara we własne siły. Rytuały ochronne, komunikacja, intelekt, pewności siebie, podróże, spełnienia. Jest to kolor żywiołu powietrza. Żółty kolor wspomaga naukę, dlatego warto przy tej świeczce się uczyć.

Zielony: Czakra serca i jej harmonizacja. Rytuały płodności, bogactwa, uzdrawiania, relacji, ochrony. Zielony to kolor ziemi, jak i jej płodności.

Błękitny: Czakra gardła. Wspiera w poczuciu wewnętrznej równowagi, harmonii i spokoju. Wzmacnia dobrą komunikację jak i swobodnemu wyrażaniu własnej prawdy.

Indygo: Czakra trzeciego oka. Intuicja, Jasnowidzenie, słyszenie i odczuwanie w prawdzie. Postrzeganie wielowymiarowo

Fioletowy: Czakra korony. Wzmocnienie każdego rodzaju rytuału, uzdrawianie ciężkich chorób, duchowość, medytacja, religia, rytuały ochronne. Połączenie ze wszechświatem.

Brązowy: Rytuały ochronne, relacyjne, finansowe, odnajdywania.

Różowy: Rytuały miłosne, przyjaźni, współczucia, relaksu. Można tych świec użyć do rytuału pokochania samego siebie.

Bordowy: Rytuały ochronne, miłosne, wzmacniające, relacyjne.

Szary: Stosuje się do ochrony tego co już zostało zdobyte, neutralizuje wrogie siły. uśmierza niepokój i zamęt.

Srebrny: Pomaga w przezwyciężaniu ograniczeń, wspiera w pokonaniu przeciwności. Odcina, absorbuje i neutralizuje toksyczne energie. Wzmacnia równowagę.

Złoty: Wzmacnia energię obfitości, jest to najwyższa energia dobrostanu i uzdrawiania światłem. Harmonizuje wszystkie czakry.

Silny płomień: Realizacja, czar będzie silny i korzystny.

Słaby płomień: Mogą być przeszkody, należy powtórzyć rytuał.

Kolor tęczy: Jest obok Ciebie Anioł.

Gaśnięcie świecy: Nie udało się nic osiągnąć.

Migoczenie świecy: Obecność duchów.

Płomień skacze lub drga: Energia przebiega falowo lub są silne emocje u prowadzącego.

Gdy świeca płonie cała wraz z woskiem: Najgorszy znak, należy zastosować rytuał ochronny.

Świeca iskrzy: To znak, że w intencji jest jakaś tajemnica do odkrycia.

WAŻNE!!!

Podczas wykonywania rytuałów ważne jest, aby nie ingerować w wolną wolę drugiej osoby tzn. jeżeli stosujemy rytuał miłosny, to nie robimy go na konkretną osobę, by tej osoby nie zniewolić, albo jeśli marzy Ci się Ferrari, to nie robimy rytuału by mieć Ferrari sąsiada, tylko po prostu by mieć taki samochód. Nie rób tego czego nie chciałbyś dla siebie. Wszystko co robimy to do nas wraca. Podczas magii kierujemy się tylko czystą intencją:-)

WRÓŻKA BASIA

Mam na imię Basia, moją pasją jest rozwój duchowy, dlatego komunikuję się z Aniołami, aby móc odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz przywrócić kontrolę nad życiem. Znajduję przyczyny i sposoby na wyjście ze wszystkich trudnych sytuacji. Wierzę, że wszystko...
700/GSM
Monk
NOWY
PROMOCJA
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Kolory świec a rytuały autor: WRÓŻKA BASIA, data: 2019-01-11 Artykul