Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Horoskop indiański na tydzień 13.08-19.08.2018 r.

2289 Tarocista Tomasz
2018-08-13 4

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka w najbliższym tygodniu!


Horoskop indiański na tydzień 13.08-19.08.2018 r.


Sokół 21.03 -19.04

Dla Zodiakalnych Sokołów będzie to tydzień w którym ich energia nieco osłabnie, nawet gdy sukces wydaje się być bliżej niż myślą.

Jest to również dobry czas na sprzedaż nieruchomości i zyskanie zadowalającego zysku jak i również w nie których przypadkach zakup domu bądź grunty w przystępnej cenie.

Sokoły mogą być świadkami kłótni i sporów bliskim im osób pochodzących z ich rodzinnego środowiska,

jednak mogą również przyczynić się do złagodzenia a a nawet rozwiązania zaistniałego konfliktu.

W tym tygodniu u Zodiakalnych Sokołów pojawi się możliwość weekendowego wypadu poza miasto z drugą połową co przyczyni się do umocnienia ich więzi emocjonalnej.

Będzie to również czas w których wykonane zadania oraz projekty zostaną pochwalone i dostrzeżone przez pracodawcę.

Jednak w tym tygodniu Sokoły powinny zapomnieć o wszystkich trudach i troskach życia i cieszyć się chwilami spędzonymi u boku partnera.

Bóbr 20.04. - 20.05

Dla Zodiakalnych Bobrów będzie to tydzień w którym mogą pojawić się pewne pewne problemy związane z kwestiami prawnymi.

Jednak nie będą one tak znaczące by mogły przysporzyć Bobrom niepotrzebnych zmartwień.

W tym tygodniu Zodiakalne Bobry powinny zacisnąć przysłowiowego „pasa”, ponieważ przepłacanie za wiele rzeczy i chęć zaimponowania innym nie jest najlepszym sposobem na zyskanie w oczach otaczających ich osób a może narazić je tylko na niepotrzebne problemy finansowe.

Zachowanie innych może również w Bobrach wzbudzać irytacje jednak powinny one pamiętać, że pewne zachowania nie biorą się znikąd.

Na swej życiowej drodze Zodiakalne Bobry spotkają troskliwego i wyrozumiałego przyjaciela.

Ciężka praca Bobrów również zostanie nagrodzona, ponieważ prawdopodobnie zaistnieje możliwość otrzymania awansu.

Myślenie o zyskach pieniężnych nie będzie zbyt dobrym posunięciem, ponieważ może to tylko wybić Cię z codziennego rytmu.

Sprawy podatkowe i ubezpieczeniowe będą wymagały uwagi Bobrów.

Bobry w związkach mogą liczyć na mile spędzony czas z partnerem oraz niebywale dobre porozumienie.

Jeleń 21.05 - 20.06

Dla Zodiakalnych Jeleni będzie to tydzień, który będzie najwyższym czasem, aby zdały one sobie sprawę, nie wszystko co się świeci jest przysłowiowym złote.

Wkładanie Energii oraz pieniędzy w mało sprawdzone inwestycje będzie budziło tylko niepewność dotyczącą finansów i tworzyć niepotrzebną burzę myśli i wątpliwości.

Jelenie zatem pomyśleć o całkowitej zmianie dotyczącej zarządzania swoim domowym budżetem

począwszy od wydatków do stworzenia regularnego systemu oszczędzania.

Wieczory z przyjaciółmi będą dla Zodiakalnych Jeleni dobre zarówno dla oderwania się od codziennych problemów jak i odbudowania z nimi emocjonalnej więzi.

Jelenie nie powinny również odkładać w związku z ich pracą powierzonych im zadań na potem, ponieważ

lada dzień Pracodawca może oczekiwać skończonego projektu na swoim biurku.

W Zodiakalnych Jeleni mogą pojawić się problemy z kręgosłupem, których nie powinny one w żaden sposób bagatelizować, bo zostają one dostrzegane nawet w oczach partnera kreując w nim niepotrzebny niepokój.

Tydzień ten jest idealnym czasem by skorzystać w tej kwestii z rady specjalisty.

Dzięcioł 21.06 - 21.07

Dla Zodiakalnych Dzięciołów będzie to tydzień w którym będą one brały udział w zajęciach sportowych i

innych zajęciach na świeżym powietrzu, co pomoże im zebrać utraconą energię.

Jest to dla Dzięciołów również lukratywny czas na inwestycję w różnego rodzaju nieruchomości bądź grunty.

Zodiakalne Dzięcioły będą również miały okazję do zwarcia nowej i ciekawej znajomości, która może przynieść w przyszłości korzyści związane z ich sferą zawodową i możliwą zmianą dotychczasowej pracy.

Wszelkie prawy osobiste Dzięcioły będą miały pod pełną kontrolą trzymając przysłowiową „rękę” na pulsie.

Zodiakalne Dzięcioły w związku czeka czas pełen romantyzmu ze strony partnera a u Dzięciołów będących Singlami zaistnieje szansa na poznanie wartościowej osoby mogącej przyczynić się do stworzenia nie tylko dość ciekawej relacji ale i potencjalnego związku.

Łosoś 22.07. - 21.08

Dla Zodiakalnych Łososi będzie to tydzień w którym będą one zachowywały szczególną ostrożność podczas pracy w domu.

Wszelkie nieostrożne obchodzenie się z narzędziami gospodarstwa domowego może spowodować nie lada problem.

Nagłe niespodziewane wydatki mogą wywierać na Łososiach pewnego rodzaju presję finansową.

Zodiakalne Łososie w tym tygodniu powinny unikać wszelkiego rodzaju kłótni i konfrontacji oraz niepotrzebnego szukania błędów w innych.

W sferze zawodowej na Łososie czeka raczej monotonny czas nie kreujący jakichkolwiek zmian czy też niespodzianek.

Łososie zaś mogą zostać poproszone o udzielenie pomocy po przez bliskie im osoby z rodzinnego otoczenia.

Nie będzie to dla Zodiakalnych Łososi niestety również dobry czas w porozumieniu z partnerem dlatego też w tym tygodniu najlepiej będzie usunąć się na boczne tory.

Niedźwiedź 22.08 - 21.09

Dla Zodiakalnych Niedźwiedzi będzie to tydzień w którym powinny się one zrelaksować i spróbować znaleźć szczęście wśród bliskich, przyjaciół i członków rodziny.

Czas ten Niedźwiedzie powinny przeznaczyć na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz oddanie wszelakim rozrywkom dając przy tym wiele radości najbliższym po przez poświęcenie im większej ilości uwagi niż dotychczas.

W pracy wszelkie zadania zostaną przez Niedźwiedzi ukończone na czas dzięki czemu również mogą one liczyć na uznanie w oczach pracodawcy.

Zodiakalne Niedźwiedzie powinny jednak zachować ostrożność - mądrość i cierpliwość podczas pracy ze współpracownikami, ponieważ Ci mogą zazdrościć im ich efektywności i nie do końca posiadać przy tym czyste i szczere intencje.

Tydzień ten będzie obfitował w wiele pozytywnych zdarzeń i sytuacji, który przyczynią się do zwiększenia Niedźwiedziej pewności siebie.

Kruk 22.09 - 22.10

Dla Zodiakalnych Kruków będzie to tydzień w którym stres może powodować niewielkie problemy z koncentracją oraz utrzymaniem nerwów na wodzy.

Niektóre ważne plany Kruków zostaną zrealizowane, przynosząc świeże zyski finansowe.

W tym tygodniu Zodiakalne Kruki powinny starać się nie urazić bliskich swoją uszczypliwością ani tym samym zbędnymi komentarzami.

Życie uczuciowe Kruków będących w związkach zacznie nabierać barw a samotne Kruki będą miały w końcu szanse by się zakochać.

Temperament Zodiakalnych Kruków może popchnąć je w tym tygodniu do kłopotliwej sytuacji w pracy, więc pomimo stresu powinny się one postarać zachować stoicki spokój.

Plany podróży, jeśli takie są, mogą zostać przesunięte z powodu zmian w harmonogramie w ostatniej chwili po przez wystąpienie tzw. sytuacji losowych.

W sferze zdrowia u niektórych Kruków mogą pojawić się problemy dotyczące zaburzeń jelitowych.

Wąż 23.10 - 22.11

Dla Zodiakalnych Węży będzie to tydzień o wysokiej energii i mogącym przynieść niespodziewane zyski.

Pewne problemy na froncie rodzinnym mogą zniszczyć spokój i zdrową atmosferę rodziny Węża.

W sferze zawodowej Węży niektórzy współpracownicy nie będą zadowoleni ze sposobu ich radzenia sobie z pewnymi ważnymi kwestiami, jednak nie powinny się one tym zbytnio przejmować, bo wszelkie podejmowane przez nie działania i decyzje (jakie by nie były) będą słuszne i zgodne z wewnętrznymi przekonaniami.

Dzięki magnetycznej osobowości Zodiakalne Węże będą w centrum zainteresowania podczas spotkań z przyjaciółmi i znajomymi.

Węże powinny porozmawiać ze swoim partnerem i zaplanować coś naprawdę fajnego być może: wypad na rower, do kina a może na romantyczną kolację.

Sowa 23.11 - 21.12

Dla Zodiakalnych Sów będzie to tydzień w którym będą one odczuwały spokój i szczęście gdy ludzie wokół nich będą je wspierać.

U wielu Sów jest idealny czas na zarobienie dodatkowej gotówki inwestując w wszelkiego rodzaju gry liczbowe.

Ktoś z bliskiego otoczenia Zodiakalnych Sów może zmieć niewielkie problemy zdrowotne, a więc warto zatem by Sowy udzieliły bliskim potrzebnej pomocy.

W tym tygodniu ciężka praca Sów zostanie pochwalona przez Pracodawcę i tym samym będzie to zapoczątkowaniem spłynięciem na ich barki jeszcze większej ilości zadań do wykonania.

Zodiakalne Sowy nie powinny się jednak zniechęcać, ponieważ nic nie dzieje bez przyczyny a ich praca może zostać nie tylko jak dotąd pochwalona ale i nagrodzona.

Natłok obowiązków i brak czasu u Sów na poświęcenie uwagi partnerowi może zaburzyć ich relację z partnerem.

Gęś 22.12 - 19.01

Dla Zodiakalnych Gęsi będzie to tydzień w którym będą one podążały za religijnym i duchowym zainteresowaniami.

Gęsi powinny ten czas poświęcić na przygotowanie systematycznego planu oszczędzenia, który może okazać

się pomocny w najbliższym czasie.

Będzie to dla Zodiakalnych Gęsi dość ciężki tydzień w relacjach z bliskimi ze wzgląd na różnice i całkowicie odmienne zdania w wielu kwestiach.

Nie warto zatem by Gęsi strzępiły język na tłumaczenie się z czegokolwiek, ponieważ ich idee i tak nie zostaną zrozumiane i pojęte w jakikolwiek sposób, co nie oznacza, że są one błędne bądź złe.

W sferze zawodowej Zodiakalne Gęsi dzięki ich zaangażowaniu i dokładności w wykonywaniu powierzonych im zadań mogą liczyć na uznanie i zachwyt w oczach współpracowników.

W życiu uczuciowym i partnerskim zaś Gęsi mogą odkryć kłamstwo partnera, które doprowadzić może do ochłodzenia ich relacji.

Warto zatem przed oceną i wydaniem osobistego wyroku wysłuchać tłumaczenia drugiej połowy, ponieważ mogło to być tylko i wyłącznie próbą uniknięcia niepotrzebnej kłótni bądź sporu.

Wydra 20.01 - 18.02

Dla Zodiakalnych Wydr będzie to tydzień w którym mogą one pozbyć się napięcia i stresu

na zawsze dzięki wprowadzeniu w życie rozwiązań problemów, których nie brały one do tej pory w ogóle pod uwagę.

Wszystkie inwestycje do których Wydry zamierzają się w tym czasie zabrać muszą być wykonane ostrożnie i po odpowiedniej konsultacji, aby uniknąć niepotrzebnych strat oraz komplikacji.

Na samotne Wydry czeka zawieranie nowych znajomości zaś na związane harmonia i spokój w związku.

Wydry mogą spodziewać się w tym tygodniu dość miłej niespodzianki ze strony drugiej połowy.

W sferze zawodowej u Zodiakalnych Wydr czeka chwila wytchnienia i zastój z przypływem nowych zdań oraz projektów.

Jednak być może to tylko tzw. „Ciszą przed burzą” , a więc Wydry powinny przygotować się na najgorsze.

W sferze zdrowia u Wydr możliwe są osłabienia i spadki energii, a więc warto pomyśleć o dostarczeniu organizmowi odpowiedniej dawki energii.

Wilk 19.02 - 20.03

Dla Zodiakalnych Wilków będzie to tydzień w którym ich silna odporność i wrodzona odwaga znacznie zwiększy ich siłę do działania.

Wilki powinny zachować tę dynamikę, aby zachęcić siebie samych do kontrolowania każdej sytuacji.

Jeśli niektóre z Wydr są w trakcie przygotowań i realizacji umów finansowych w tym tygodniu zostaną one sfinalizowana i pojawią się w związku z nią oczekiwane przez Wydry zyski.

U Wilków będzie to również czas na zawieranie przypadków znajomości, których nie powinny bagatelizować, bo mogą okazać się one dla nich dość kluczowe.

Wilki w związkach mogą być świadkiem nie koniecznie pozytywnego nastroju partnera, a więc by nie zaogniać sytuacji Wilki powinny odpowiednio zadbać o partnera zapraszając go na wieczorne wyjście z domu tylko we dwoje.

W sferze zawodowej u Wilków możliwe są zmiany organizacyjne, które nie koniecznie mogą zostać przez nie uznane za pozytywne oraz potrzebne.

Warto jednak nie komentować zmian trzymając język za zębami.

Tarocista Tomasz

Jeżeli to czytasz, to znaczy, żechcesz wiedzieća ja jestem tu po to aby Citą wiedzę dać. Moja misja to niesienie pomocy poprzez dzielenie się swoją wiedzą, odczuciami, świadomością. Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Imprezy Callback 700 Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Horoskop egipski tygodniowy 15.10 - 21.10.2018 r. autor: Tarocista Tomasz, data: 2018-10-16 Artykul
Tytuł: Horoskop Egipski tygodniowy 08.10 - 15.10.2018 r. autor: Tarocista Tomasz, data: 2018-10-10 Artykul
Tytuł: Horoskop egipski 01-07.10.2018 r. autor: Tarocista Tomasz, data: 2018-10-01 Artykul
Tytuł: Horoskop indiański na tydzień 17.09-23.09.2018 r. autor: Tarocista Tomasz, data: 2018-09-17 Artykul
Tytuł: Horoskop indiański na tydzień 10.09-16.09.2018 r. autor: Tarocista Tomasz, data: 2018-09-10 Artykul
Tytuł: Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r. autor: Tarocista Tomasz, data: 2018-08-27 Artykul
Tytuł: Horoskop indiański na tydzień 20.08-26.08.2018 r. autor: Tarocista Tomasz, data: 2018-08-21 Artykul
Tytuł: Horoskop indiański na tydzień 13.08-19.08.2018 r. autor: Tarocista Tomasz, data: 2018-08-13 Artykul
Tytuł: Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r. autor: Tarocista Tomasz, data: 2018-08-06 Artykul
Tytuł: Horoskop indiański na tydzień 30.07-05.08.2018 r. autor: Tarocista Tomasz, data: 2018-07-30 Artykul
1 2