Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Prognoza z Kart Lenormand na sierpień 2018 r.

3642 Agra
2018-07-31 2

Sprawdź co spotka Cię w sierpniu


Prognoza z Kart Lenormand na sierpień 2018 r.


Baran

Miesiąc niezły. Czeka sporo wrażeń. Warto trochę czasu spędzić samotnie, żeby zebrać myśli i wsłuchać się w swój wewnętrzny głos. Zdrowie takie sobie. Mogłoby być lepsze. Związki mogą być nieco burzliwe, a nowe znajomości okażą się mniej korzystne niż się barany spodziewały.

Byk

Nie jest to czas na inauguracje nowych poważnych przedsięwzięć. Warto się skupić na codzienności i przetrzymać. W związkach ze stażem nudno, nijako i może wręcz powiać chłodem. Może braknąć energii i zdrowie zaszwankuje. W pracy sporo trudnych zadań.

Bliźnięta

W pracy możliwe problemy typu huk roboty, a fortuna zaśpi. W związkach też nie można się spodziewać wybuchów namiętności lub chociażby odrobiny ciepła. Wokół sporo zamieszania. Mogą być trudności z dogadaniem się oraz dotarciem na czas na umówione spotkanie.

Rak

Miesiąc może być ciekawy. Warto nie zmuszać się do niczego co jest obce naturze i na co się nie ma ochoty. Warto być ostrożnym z dietą i używkami. Dobrze by rak pamiętał, że jeśli czegoś nie lubi to może to oznaczać, że organizm to odrzuca, bo mu nie służy. Możliwe nowe pomysły na życie i inspiracje.

Lew

Miesiąc powinien być dobry. Pod koniec lwy muszą narzucić sobie większą dyscyplinę i nie oglądać się na maruderów, pesymistów i krytykantów. To ważne, bo mogą oni odwodzić lwy od ich planów, zniechęcać i roztaczać przed nimi czarne wizje.

Panna

Zdrowie nie powinno jej spędzać snu z powiek. Jeśli będą jakieś małe kłopoty to powinny szybko minąć. Poza chorobami chronicznymi oczywiście. Tu samo raczej nie przejdzie i wizyta u specjalisty się przyda. Niektóre panny powinny się zainteresować medycyną alternatywną. W miłości tak sobie. Bywało lepiej. W pracy ok, ale bez wzlotów.

Waga

Miesiąc może wydać się nijaki. Niektóre wagi mogą być więc rozczarowane. Spadek energii może dokuczać zwłaszcza wagom z września. Te powinny na siebie chuchać i dmuchać. W pracy może być różnie, czyli nie najlepiej. Pieniędzy większych też nie widać.

Skorpion

Miesiąc raczej dość kiepski dla większości skorpionów. Możliwe problemy i w pracy i w życiu prywatnym. W miłości coś nie wypali albo druga strona rozczaruje. Zdrowie może być nieco gorsze, bo energii braknie.

Strzelec

Strzelce będą chciały podobać się nie tylko sobie, ale i innym. Będą też patrzyły na siebie z dystansu i zastanawiały się jak inni je oceniają. Niektóre odwiedzą kosmetyczkę, inne fryzjera, a jeszcze inne wizażystkę. Wizerunek może tylko zyskać. Zdrowie ok i energii nie zabraknie.

Koziorożec

W pracy trzeba będzie wykazać się uporem i większą stanowczością. Przyda się też bezkompromisowość. Inaczej to partnerzy koziorożca będą zadowoleni, a koziorożce nie za bardzo. W związkach nie będzie się układać za dobrze, bo może powiać chłodem. Z finansami tak sobie.

Wodnik

Może być kiepsko. Możliwe więc gorsze samopoczucie i np. ból głowy. Relacje z otoczeniem mogą się stać dla wodników niezrozumiałe. Powinny więc darować sobie poważne rozmowy, randki i wszelkie ważne ustalenia. Warto uważać na finanse.

Ryby

Sprawy na których im zależy, pójdą niestety wolniej niż by sobie tego ryby życzyły. Pojawią się utrudnienia, na które nie będą miały wpływu. Ryby planując to i owo powinny sobie zostawić rezerwę czasową. Zdrowie raczej niezłe i energii może powolutku przybyć.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na luty 2019 autor: Agra, data: 2019-02-01 Artykul
Tytuł: Wpływ koloru ubrania autor: Agra, data: 2019-01-28 Artykul
Tytuł: Anioły stycznia - Cambriel autor: Agra, data: 2019-01-14 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na styczeń 2019 autor: Agra, data: 2019-01-03 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na grudzień 2018 autor: Agra, data: 2018-12-06 Artykul
Tytuł: Magia luster autor: Agra, data: 2018-12-05 Artykul
Tytuł: Zodiak i prezenty autor: Agra, data: 2018-11-09 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na listopad 2018 autor: Agra, data: 2018-11-05 Artykul
Tytuł: Medytacja miłującej dobroci autor: Agra, data: 2018-10-11 Artykul
Tytuł: Horoskop z kart lenormand październik 2018 autor: Agra, data: 2018-10-04 Artykul
1 2 3 4 5