Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Ezoterium Wróżka Beata

Przedstawiając się mogę powiedzieć o sobie wróżka, tarocistka, medium.Pracując dla Ciebie korzystam najchętniej z z kart Tarota, choć nie tylko ...Jeżeli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania - zapraszam.
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

*Tajga*

SzanowniPaństwo. Do Państwa dyspozycji oddaję wiedzę ezoteryczną, którą cenię i której ufam.To wiedza intuicyjna ugruntowana i szlifowana w Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku Sztuki Mantyczne.Ezoteryka jest dla mnie czymś wyjątkowym - to przywilej i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Alek Mniszek-Podolski

Witam na moim profilu Nazywam się Alek Mniszek-Podolski, odkąd pamiętam pasjonowało mnie to, co niewidzialne dla oczu, niepojęte dla rozumu: moc i mądrość przyrody, energia Ziemi i Kosmosu, rola człowieka, jego przeznaczenie. Zawsze czułem, że nie jesteśmy tylko bezwolnymi...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Letni horoskop Bogów Słowiańskich

5285 Wróżka Anna Bell
2018-06-12 4

URODZENI 27.12 - 30.01 – CZARNOBÓG   Szczęście w miłości sprzyjać będzie tym, którzy wiedzą czego chcą  lub kogo szukają. Twój słowiański Bóg, który darzy Cię niezwykłymi cechami takimi jak  kreatywność czy energiczność z powodzeniem  pomoże Ci zdobyć serce upragnionej miłości.  Jeśli Twój związek kuleje zacznij działać inaczej nim skończy się  skończy się także Twoja relacja.

Tego lata  otaczaj się takimi kamieniami jak granat czy kamień księżycowy a szczęście przyniesie Ci palenie złotej świecy.


Letni horoskop Bogów Słowiańskich


URODZENI 31.01 - 21.03 WELLES  Jeśli urodziłeś się w lutym z pewnością jesteś ognistym kochankiem, dlatego lata nie zabraknie Ci powodzenia w miłości. Niestety, nie zawsze wierność bywa Twoją mocną stroną dlatego  osoby w związku powinny unikać pułapek. Samotnym spełni się coś, co wydawało się mało realne. Wreszcie spotkasz kogoś, kto spełnia Twoja wszystkie wymagania. Urodzeni w marcu to doskonali wojownicy, i Twój Bóg także zachęci Cię do walki o serce ukochanej osoby. Jeśli jesteś w związku Twoje starania pomyślnie zakończą  niezgodę miedzy Wami, a noce będą wyjątkowe gorące, bo nikt tak jak Ty nie lubi sexu.

Tego lata Twoim szczęśliwym kamieniem będzie koral a szczęście przyniesie Ci palenie różowej świecy.

URODZENI 22.03 - 14.04 ŻYWIA. Żywia to bogini sadowników, rolników i kucharzy,  jest symbolem odradzającej się przyrody, a tego lata Twoja miłość może odnowić się na nowo, wystarczy, że zechcesz, podejmiesz wyzwanie, a  serce tego o  którym myślisz  będzie należeć do Ciebie. Osoby w związku mają szanse na dojście do porozumienia z partnerem, przez co unikną rozpadu  a ich związek odrodzi się na nowo. Zaopiekuj się osobą którą kochasz.

Pod koniec lata wolne osoby powinny   wypatrywać nowego miłosnego uczucia. Coś, co początkowy wyda się niezbyt obiecujące przyniesie wiele dobrego.

 Tego lata  szczęście przyciesie Ci palenie jasno zielonych świec.

URODZENI 15.04 - 14.05 JARYŁO To bogini Jaryło obdarzyła   Cię  takimi cechami jak siła, namiętność, ambicja. W miłości mierzysz wysoko, jesteś strudzony, gdy na twojej drodze stanie Twój ideał. W letnim czasie,  gdy dni będą szczególnie gorące na Twojej drodze pojawi się ,ktoś, z kim możesz przeżyć coś nadzwyczajnego. Jeśli jesteś w związku, nie bój się gdy stwierdzisz, że już nic więcej ze swej relacji nie wyciągniesz.  Osoby w udanych związkach tego lata jeszcze bardziej wzmocnią łączące ich więzy.

Tego lata  dla wzmocnienia szczęścia w swoim życiu pal świece we wszystkich kolorach zieleni.  

URODZENI 15.05 - 2.06 LELA. Opiekuje się Tobą bogini Lela. Bogini wiosny i kobiecej płodności. Lela obdarzyła  Cię wyjątkową aurą, inni w Twoim otoczeniu czują się niezwykle dobrze.  Wolne osoby spod tej daty urodzenia mogą spodziewać się sporo szczęścia, zwłaszcza te, które już o kimś myślą. Ten ktoś, okaże Cię chętny by Cię rozpieszczać. Jeśli jesteś w związku, a Twoja relacja nie jest jeszcze stabilna, to w to lato przekonasz do siebie partnera i Wasza relacja przerodzi się w coś trwałego.

Tego lata   ba spacerze przytul się  do brzozy. Energia twego drzewa współgra z Tobą a wieczorami pal  zielone pastelowe świece.

URODZENI 3.06 - 12.06 DODOLA. Dodola  to bogini młodych duchem. Opiekując  się Tobą pozwala Ci być optymistą a przez życie płynąć gładko.  W miłości czeka Cię wiele spełnienia. Wreszcie wygrasz z konkurencją. Ktoś, o kogo walczysz   będzie należeć do Ciebie. Zupełnie samotne osoby tego lata dzięki  swojej opiekunce nie będą narzekać na brak  adoratorów i wielbicieli. Osoby będące w związku odzyskają wiarę we wspólną przyszłość.

 Tego lata noś przy sobie ametyst a wieczorami pal  żółte świece.

URODZENI 13.06 - 6.07 ( z wyjątkiem 21-22.06) ŁADA . Łada to bogini miłości czystej i nieskazitelnej. Wzięła Cię w swoją opiekę bo jesteś wyjątkowy. Dzięki niej masz w sobie mnóstwo wdzięku i uroku, chodź nie łatwo się wkraść w Twoje łaski.  Lato  tego roku będzie dla Ciebie wyjątkowo pomyślne. Samotne osoby mają wreszcie szanse spotkać miłość życia.  Niektóre osoby odzyskają uczucie które  dawno temu zostało stracone. Osoby w związkach będą się wzajemnie wspierać.

URODZENI 21 - 22.06 KUPAŁO  Lubisz   zagłębiać się w swoje myśli i rozważania, dlatego, gdy na Twojej drodze stanie miłość możesz nawet tego nie zauważyć. Odpuść sobie zastanawiając się czy ta osoba jest dla Ciebie, daj się porwać uczuciu miłości. Osoby w związku mogą liczyć na większy romantyzm. Wasza relacja powoli odżyje na nowo.  Kłótnie  pójdą w niepamięć a największą wartością stanie się  rodzina.  

URODZENI 7.07 - 1.08 MOKOSZ Twój opiekun odpowiada  za urodzaj i dobrobyt.  Sprawy materialne tego lata mogą   Cię przytłoczyć a co za tym idzie, romantyczna atmosfera w związku rozpłynie się na skutek stałych dyskusji o pieniądzach.  Jeśli chcesz tego uniknąć zmniejsz swoje wymagania, nie musisz mieć wszystkiego. Samotni mogą zmagać się z bezczynnością i nudą, trzeba będzie przestać czekać na miłość a przejąć inicjatywę i samemu wyjść na polowanie.

Szczęście przyniesie Ci złoto i prawdziwe kamienie.

URODZENI 2 - 28.08  PERUN Lubisz błyszczeć, bo to w swojej opiece zapewnia Ci twój Bóg. Z łatwością zdobędziesz serce tego, którego sobie upatrzysz, ale może też być tak, że grając pierwsze skrzypce onieśmielisz osobę na której Ci zależy, lub swoim egoizmem zniszczysz początkujący związek. Osoby w związkach zadbają o atmosferę w domu, i będą wystrzegać się drobnych konfliktów.

Twoje kolory to czerwony i czarny.

URODZENI 29.08 - 13.09 PIATNICA.  Piatnica to patronka seksualności, kobiecości i płodności. Tego lata twoja bogini obdarzy Cię silnie tymi  cechami. W relacjach partnerskich będziesz wyjątkowo troskliwy o swego partnera. Za wszelką cenę  złagodzisz istniejące miedzy Wami spory a do domu  wprowadzisz ciepłą atmosferę. Samotni  nie będę mieć tyle szczęścia w miłości, nie każdemu będą się podobać, ale być może powinny pomyśleć o tym też, by zmienić swoje wymagania.

Wzmocni Cię biżuteria etniczna zwłaszcza z ornamentami roślinnymi.

URODZENI 14.09 - 27.09 SWAROŻYC. Swarożyc to Bóg nieba i  ziemi.   Opiekując się  Tobą wzmacnia w Tobie takie cechy jak wrażliwość na piękno tego świata. Tego lata będziesz pełny romantycznej aury. Osoby samotne mogą spodziewać się przyjemnych uniesień, ale uważaj, nie zakochuj się zbyt szybko. Osoby w związkach będą musiały zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, jak  możliwością rozpadu relacji czy  zdrady. Wykorzystując swój potencjał na nowo rozwiniesz   Wasz  związek.

Twój kamień to rubin a sił doda Ci medytacja z ogniem.

URODZENI 28.09 - 15.10 SIMARGŁ  Twoim opiekunem jest Simargł -   to strażnik  drzewa życia, domowego ogniska oraz wegetacji.   Obdarzył Cię on takimi  cechami jak silny popęd do czynienia dobra i naprawienia  tego co złe. Tego lata właśnie takie będziesz mieć podejście względem  własnego związku. Zechcesz wybaczenia sobie wzajemnych błędów wobec siebie, zgody w partnerstwie,  będziesz dbać o dobre relacje miedzy Wami,  bo będziesz czuły i dasz z siebie wszystko co najlepsze. To będzie dobry czas dla związków.  Osoby samotne mogą liczyć na romantyczne chwile, pod warunkiem, że staną się bardziej otwarte na rozmowy.

 Tego lata otaczaj się kolorami ziemi a drzewem, które doda ci mocy i siły jest  jesion.

URODZENI 16.10 - 8.11 MARZANNA Opiekuje się  Tobą Marzanna, władczyni śmierci i życia. Ma ona dwa oblicza, albo niesie życiowy  zastój albo  daje siłę  do walki  po to by zrodzić  się na nowo. Tego lata pozwoli CI osiągnąć każdy cel, pod warunkiem, że będziesz walczył uczciwie.  Jeśli od dawna zabiegasz o czyjeś serce wreszcie spełnią się Twoje oczekiwania. Osoby samotne raczej nie powinny oczekiwać wielkiej miłości, ale mają szanse poznać kogoś, kto wywoła w nich  duże podniecenie.

Dobrze Ci zrobią medytacje nad wodą.

URODZENI 9.11 - 28.11 ŻMIJ . Żmij to strażnik drzewa życia. Opiekując się Tobą  dał Ci dar intuicji, która pozwala Ci unikać wielu życiowych niepowodzeń i nieprzyjemności.  Tego lata  będziesz przed wszystkim zwracał uwagę  na szczerość partnera wobec Ciebie i jego wierność. Nie pozwolisz komu się oszukać. Dzięki zaufaniu relacje partnerskie staną się głębsze a wy oboje będziecie pragnąć więcej czasu spędzać ze sobą. Osoby samotne poznają kogoś, kto ich uszczęśliwi.

Tego lata i  nie tylko otaczaj się kolorem błękitu.

URODZENI 29.11 - 26.12 KOSTROMA Kostroma to bóstwo o dwóch sercach, młodym i szybkim oraz starym i zwalniającym tempo. Dzięki jej opiece, to Ty w trudnych chwilach jesteś opoką dla innych. Umiesz pracować  ponad siły. Tego lata   Twoje partnerstwo właśnie będzie wymagać od Ciebie takiego poświęcenia. Będziesz musiał odsunąć od siebie to co było przykre dla Ciebie w związku i skupić na aktualnych doznaniach. To  pomoże Ci zrozumieć czego inni oczekują od Ciebie, czego potrzebują i ile Ty możesz im dać. Pracując nad relacją umocnisz więzi miedzy Wami a może nawet zapobiegniesz rozpadowi.  Samotne osoby   będą miały możliwość wielu randek, ale być może nie uda się wybrać wśród nich tego jedynej/ego.

Tego lata otaczaj się bielą i szarością a drzewo które wzmocni Twoje siły to jodła.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sytuacji miłosnej   w nadchodzącym czasie lub o swoich mocnych stronach skontaktuj się ze mną.

Wróżka Anna Bell

Wrożka Anna Bell Zamów już dziś nowy rozkład Tarota; Co Cię czeka w Nowym Roku?. Witam moi drodzy, nazywam się Anna Bell Wróżeniem zajmuje się od lat, zawodowo od kilku. Zawsze bałam się słowa wróżka, ukrywałam swój talent zajmując się pracą w...
700/GSM
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Letni horoskop Bogów Słowiańskich autor: Wróżka Anna Bell, data: 2018-06-12 Artykul
Tytuł: Horoskop wiosenny drzewny autor: Wróżka Anna Bell, data: 2018-03-22 Artykul
Tytuł: Letni miłosny horoskop kwiatowy 2016 autor: Wróżka Anna Bell, data: 2016-06-23 Artykul
Tytuł: Wiosenny ptasi horoskop autor: Wróżka Anna Bell, data: 2016-03-02 Artykul
Tytuł: Andrzejki – najlepszy czas dla wróżb miłosnych autor: Wróżka Anna Bell, data: 2015-11-12 Artykul
Tytuł: Aniele mój Ty zawsze przy mnie stój….. autor: Wróżka Anna Bell, data: 2015-03-09 Artykul
Tytuł: Pieniądze czy miłość? A może jedno i drugie. autor: Wróżka Anna Bell, data: 2015-02-23 Artykul
Tytuł: Listopad autor: Wróżka Anna Bell, data: 2014-11-27 Artykul
Tytuł: Dziennik wdzięczności autor: Wróżka Anna Bell, data: 2014-11-05 Artykul
Tytuł: Liczba roku osobistego autor: Wróżka Anna Bell, data: 2014-05-22 Artykul
1 2