Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Ezoterium Wróżka Beata

Przedstawiając się mogę powiedzieć o sobie wróżka, tarocistka, medium.Pracując dla Ciebie korzystam najchętniej z z kart Tarota, choć nie tylko ...Jeżeli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania - zapraszam.
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Michael Michał Przybyłowicz

Zapraszam na programy "Wieczory Wróżb" emitowane na żywo. Zadzwoń na numer 708 788 066 i poznaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.Jestem Michał- zodiakalny rak, numerologiczna 11-stka, a więc moim zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc...
ZAJĘTY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Igor Alexander

Kim jestem? Najtrudniej mi pisać o sobie, lecz konwencja miejsca zobowiązuje zatem… Mogę poszczycić się udokumentowaną wróżbiarską tradycją rodzinną, szczerym zainteresowaniem ezoterycznym tematem, naturalnymi zdolnościami w tej mierze. Legitymuję się ponad...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
700 E-mail Chat Callback SMS chat Imprezy Salonik

Horoskop biznesowy - czerwiec 2018

4253 Vera
2018-05-29 3

W czerwcu odczujemy silne oddziaływanie planety Merkury, czyli planety rozsądnych możliwości, zdolności umysłowych i sposobu komunikowania się. Merkury podniesie nam zdolność do odczuwania związków, wzmożoną ruchliwość, zdolności adaptacyjne. Poprawi się nasza jasność myślenia, lotność, argumentacja, sarkazm, nerwowość i kłótliwość. Łatwiej będzie debatować, rozmawiać, argumentować, pisać, analizować, studiować, podróżować , sprzedawać, wyrażać siebie poprzez gestykulację.


Horoskop biznesowy - czerwiec 2018


1 czerwiec – piątek Dzień Dziecka

Bardzo udany dzień. Wyróżni się trygon Merkurego do Marsa, oraz Wenus do Jowisza. Ludzie staną się bardziej przedsiębiorczy i efektywni w pracy, chętni do wszelkich wyzwań. Dzień sprzyjać będzie podpisywaniu umów, kontraktów a także wystąpieniom publicznym czy pracom badawczym związanym z wojskiem czy policją. Trygon Wenus/Jowisz zharmonizuje związki, i sprzyjać będzie spotkaniom towarzyskim czy podróżom, być może związanym ze Świętem - Dniem Dziecka.

2 czerwiec – sobota

Wpływ trygonu Wenus do Neptuna. Czas inspiracji, wzrostu fantazji, intuicji. Korzystny dla wszystkich, którzy realnie umieją ocenić swoje możliwości, jednak dla osób nadmiernie emocjonalnych, aspekt ten pogłębi ich aktualny, niezbyt korzystny stan – mogą czuć się rozbici, zawiedzeni czy rozczarowani.

3 czerwiec – niedziela

Księżyc wchodzi do Wodnika, pod działanie nieprzewidywalnego Urana. W tym czasie ludzie mogą być bardziej samodzielni, niezależni, swobodni, czy wybuchowi. Trzymajmy nerwy na wodzy i uzbrójmy się w większą dozę cierpliwości.

4 czerwiec – poniedziałek

Silne oddziaływanie kwadratury Księżyca do Jowisza. Wzrasta nierealny optymizm, wygórowane mniemanie o swych talentach czy możliwościach co zwykle prowadzi do arogancji i lekceważenia innych. Towarzyszyć temu może tendencja do rozrzutności czy nadmiernych wydatków.

5 czerwiec – wtorek

Księżyc przechodzi do znaku Ryb pod władanie mglistego i zwodniczego Neptuna. Ludzie mogą być sentymentalni, pasywni, podatni na nierealne wpływy. Nie jest to dobry dzień na podejmowanie znaczących decyzji, gdyż jasność umysłu może być szczególnie zaburzona.

6 czerwiec – środa

Bardzo niekorzystna aura dnia z powodu licznych negatywnych tranzytów. Pierwszy to kwadratura Merkurego do Neptuna, przy którym marzenia przeplatają się z rzeczywistością i trudno jest między nimi wyznaczyć granicę. W wielu przypadkach prowadzi to do nieporozumień, wzbudza uczucie niepokoju, powodując kłopoty w pracy i w domu.

Drugi tranzyt to opozycja Wenus do Plutona. Wszelkie transakcje finansowe będą raczej niekorzystne. Dodatkowo w wielu wzbudzi ten tranzyt egoizm, chęć dominacji prowadzącą do kłótni, separacji, rozwodów. Bądźmy dziś szczególnie ostrożni w relacjach z innymi.

7 czerwiec – czwartek

Najistotniejszy tranzyt to kwadratura Słońca do Neptuna. W miarę korzystny dzień dla załatwiania codziennych spraw, jak i wykonywania obowiązków, jednakże poziom energii znacznie spadnie, co może być powodem odczucia zmęczenia fizycznego i psychicznego. U niektórych osób może wystąpić chęć ucieczki od odpowiedzialności czy roztargnienie.

8 czerwiec – piątek

Niezbyt korzystna aura, zwłaszcza godzin przedpołudniowych. Z jednej strony wpływ sekstylu Księżyca do Marsa, z drugiej – kwadratury Księżyc / Saturn. Wzrasta energia i ambicja ale także emocjonalna depresja. Powodem stresu często bywają przedawnione czy nierozwiązane sprawy, wymagające wyjaśnienia. Tak więc należy zająć się sprawami bieżącymi, a inne , ważniejsze, o ile to możliwe, przesunąć na sprzyjający okres.

9 czerwiec – sobota

Kolejny dzień o niezbyt korzystnej aurze z powodu kwadratury Księżyca do Plutona. Na szczęście sobota spowoduje, że większość spraw nie będzie dotyczyć pracy, ekonomii czy finansów.

10 czerwiec – niedziela

Księżyc w kwadraturze do Marsa i w koniunkcji do Urana przyniesie poddenerwowanie, zły nastrój, uszczypliwość, chęć wyrwania się z kanonów towarzyskich czy rodzinnych. Jeżeli można to unkajmy większych zgromadzeń i niepotrzebnej dyskusji.

11 czerwiec – poniedziałek

Za sprawa opozycji Księżyca do Jowisza odczujemy większy niepokój, nadmierny cynizm, niekiedy lenistwo, ekstrawagancję finansową, chęć odkładania pracy na potem. Problemem mogą stać się przekonania społeczne, religijne.

Bardzo niekorzystny czas do podróży, inwestycji finansowych, przeprowadzek czy głoszenia swych poglądów na forum publicznym. W interesach należy zachowac dużą ostrożność.

12 czerwiec – wtorek

Pozytywna aura dnia sprzyja wszelkim sprawom jak i kontaktom międzyludzkim, zaś Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja zainteresowaniu dziennikarstwem, nauką, literaturą, zaznacza się także zamiłowanie do podróży, wycieczek jak i szczególny zapał do prac publicznych.

Do tego Merkury wchodzi do znaku Raka, pod władanie Księżyca i będzie tu przebywać do końca miesiąca. Sprzyja wszystkim urodzonym w tym znaku, jak i pozostałym znakom wodnym – Skorpionom i Rybom.

13 czerwiec – środa

Aurę zdominuje sekstyl Merkurego do Urana. Przy tym tranzycie u wielu osób zaznaczy się uczucie podniecenia, które pcha do zaangażowania się w ciekawe, niecodzienne, a nawet ekscentryczne działania. W tym dniu nieoczekiwane zdarzenia i okazje mogą przynieść wiele korzyści. Możliwe są też krótkie podróże, zwykle związane z realizacją planów.

Wenus wchodzi dziś do znaku Lwa, którym włada Słońce i przebywać tu będzie do 10 lipca. Sprzyja urodzonym w tym znaku, jak i w pozostałych znakach ognistych – Baranom i Strzelcom. Wenus przychylna jest sprawom związanym z młodzieżą, dziećmi. Osoby zainteresowane działalnością artystyczną silniej się w nią zaangażują. W tym czasie zyski mogą przyjść z gry na giełdzie, rozrywek, zabaw, prowadzenia lokali rozrywkowych, placów, zabaw, wesołych miasteczek, cukierni, teatrów czy kin.

14 czerwiec – czwartek

Z powodu przejścia Księżyca do znaku Raka aura sprzyjać będzie wszelkim sprawom związanym z dziećmi, domem, rodziną.

Sekstyl Księżyc /Uran wygeneruje ciekawe pomysły dotyczące głównie elektroniki, wynalazków, ulepszania metod pracy, a także spraw domowych. Możliwe jest także spotkanie dawno nie widzianej osoby, z którą się przyjaźniło lub wejście w zupełnie nową grupę o ciekawych zainteresowaniach.

Z pewnością też większość osób zainteresuje otwarcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

15 czerwiec – piątek

Dziś należy uważać na niekorzystny wpływ kwadratury Wenus do Urana. W wyniku tego tranzytu w zachowaniu wielu osób przeważać będzie ekstrawagancja, aspołeczność, nieumiarkowana skłonność do przyjemności.

Także lekceważenie obowiązków w pracy zapewne odbije się na jej jakości, co może wywołać negatywny stosunek szefa, łącznie z ewentualnością utraty pracy. Możliwa kłopotliwa sytuacja finansowa.

Godziny wieczorne zapowiadają się jako niespokojne wskutek opozycji Księżyca do Plutona. Tranzyt niesie kłopoty ze zdrowiem, lekceważenie bezpieczeństwa na drogach. Noc z piątku na sobotę może być niebezpieczna!

16 czerwiec – sobota

Ciąg dalszy bardzo niespokojnej aury. Dzień przyniesie gorsze samopoczucie, popadanie w stany depresji, niepokój, zaznaczy się emocjonalna impulsywność, brak zrównoważenia emocjonalnego. Dochodzić może do konfrontacji z otoczeniem. Istnieje niebezpieczeństwo z powodu nieostrożnego obchodzenia się z narzędziami, bronią, ogniem czy brawurą za kółkiem. Starajmy się wyciszyć i oderwać od wszelkich przykrych, codziennych spraw.

17 czerwiec – niedziela

Od rana towarzyszyć nam będzie niekorzystna kwadratura Księżyca do Jowisza. W zachowaniu wielu osób dominować będzie nierealny optymizm, arogancja, ekstrawagancja, lekceważenie innych.

Postarajmy się schodzić innym z drogi, unikajmy napiętych sytuacji, których konsekwencje mogą być bardzo przykre.

18 czerwiec – poniedziałek

Po kilku dniach pełnych negatywnych odczuć poprawa aury. Możemy swobodnie odetchnąć dzięki sekstylowi Słońca do Księżyca oraz trygonom Księżyca do Urana i Saturna. Z optymizmem można zabrać się do załatwiania wielu zaległych spraw, których do tej pory nie udało się rozwiązać.

19 czerwiec – wtorek

Liczne pozytywne tranzyty pozwalają na nadrobienie wszelkich zaległych spraw, podobnie jak wczoraj. Szczególnie przyjaznym tranzytem jest trygon Merkurego do Jowisza, korzystny dla wszelkich spraw umysłowych, do biznesu, nauki, działalności w mass mediach, startu na uczelnię czy egzaminów. Korzystne są także kontakty za granicą.

20 czerwiec – środa

Kwadratura Słońca do Księżyca przyniesie niepokój, podniecenie, podminowanie, trudności w skupieniu uwagi na działaniu. Panujmy nad emocjami !

21 czerwiec – czwartek

Liczne mieszane tranzyty nie sprzyjają załatwianiu ważniejszych spraw, mimo iż aurę zdominuje trygon Merkurego do Neptuna. Wprawdzie przy tym tranzycie zwiększa się intuicja, uwrażliwienie na sprawy innych, ale u niektórych zbyt bujna wyobraźnia może znacznie zaburzyć odbiór faktów takimi jakie one są. Ogólnie czas sprzyjający pisarzom, artystom, poetom, muzykom.

O 12,08 Słońce przechodzi na miesiąc ze znaku Bliźniąt do znaku Raka. Sprzyjać będzie Rakom, Skorpionom i Rybom we wszelkich sprawach dotyczących domu, rodziny czy dzieci.

22 czerwiec – piątek

Kwadratura Księżyca z Plutonem spowoduje trudności w załatwianiu ważniejszych spraw. Wzbudzone emocje, które wiele osób odczuje, mogą być przyczyną poważnych konfliktów z otoczeniem. Dominować będzie chęć władzy za wszelką cenę, zazdrość, zaborczość, manipulowanie innymi. Należy unikać miejsc zagrożonych strajkami, zamieszkami czy osobami z półświatka.

23 czerwiec – sobota

Mimo licznych tranzytów najważniejszy okaże się sekstyl Słońca do Urana. Aspekt stymuluje ciekawość i wyobraźnię, stąd łatwo jest dziś wpaść na nowe i ciekawe rozwiązania problemów, które do tej pory wydawały się zbyt zawiłe. . Prawdopodobne nowe przyjaźnie. Równolegle ważnym tranzytem jest opozycja Wenus do Plutona, która szczególnie uderza w związki uczuciowe, niesie chęć dominacji nad partnerem, sprzyja kłótniom, rozwodom, a niekiedy nawet odpowiedzialności karnej.

Tak więc aura dość zawiła i zmusza nas do rezerwy i rozwagi we wszystkich poczynaniach.

24 czerwiec – niedziela

Miły dzień, relaksująca atmosfera za sprawą pozytywnych księżycowych tranzytów.

25 czerwiec – poniedziałek

Aurę dnia może skutecznie zepsuć kwadratura Wenus do Jowisza. Aspekt sprzyja zbyt optymistycznemu nastawieniu do wielu spraw, lekkomyślności, wygodnictwu. Wszystko to może negatywnie odbić się na pracy, układach partnerskich i domowych. Brak dyscypliny wewnętrznej, trwonienie pieniędzy czy wchodzenie w przypadkowe związki prowadzą do kłopotów.

26 czerwiec – wtorek

Przedpołudniowe tranzyty korzystne do załatwiania pomniejszych spraw. Natomiast popołudniowe godziny ubiegną przy wpływie kwadratury Księżyc /Neptun. Fantazje i iluzje przesłonią realne sprawy, stąd nie powinno się już załatwiać niczego, gdyż można popełnić poważne gafy niemożliwe do odkręcenia. Nie angażujmy się w żadną nieprzemyślaną działalność czy znajomość.

27 czerwiec – środa

Opozycja Słońca do Saturna kształtuje aurę dnia. Dzień lęku i niepewności, jak również uświadomienia sobie ograniczeń jakie na nas nałożyli inni lub okoliczności. Zaznaczają się trudności w porozumieniu z otoczeniem. Niektórzy przybierają zbyt surowa postawę. Nie jest to dobry okres do jakichkolwiek posunięć zawodowych i spekulacji finansowych. U wielu z nas zaznaczy się uczucie osamotnienia, które może być najtrudniejsze do zaakceptowania.

28 czerwiec – czwartek

Pełnia w Koziorożcu, czyli opozycja Słońce – Księżyc, wprowadza wiele napięć. Możliwe poddanie się stanom depresyjnym. Dzień niekorzystny do załatwiania ważniejszych spraw.

29 czerwiec – piątek

Zaznaczy się huśtawka nastrojów, która nie sprzyja wzajemnym kontaktom ani załatwianiu ważniejszych spraw., należałoby je przełożyć na inny dzień.

Merkury wchodzi dziś do znaku Lwa pod władztwo Słońca. Przebywać tu będzie do 27 lipca. Sprzyja urodzonym w tym znaku jak i osobom ze znaku Barana i Strzelca. W tym czasie możliwa jest większa aktywność towarzyska, zwiększa się ekspresja twórcza. Wiele osób rozpoczyna w tym czasie działalność o charakterze intelektualno – artystycznym.

30 czerwiec – sobota

Bardzo trudna aura dnia spowodowana negatywnymi tranzytami, z których najsilniejsze działanie ma kwadratura Merkurego z Uranem. W tym czasie zaznacza się przede wszystkim szczególna gonitwa myśli, tendencja do działania bez zastanowienia czy oglądania się na konsekwencje. Sytuację pogarsza kwadratura Księżyca do Urana, pod wpływem której gwałtownie wzrasta chęć zerwania wszelkich więzów czy układów. Nie jest to dobry czas na spotkania, ani osobiste ani w sprawach zawodowych.

 

Mimo czerwcowych, bardzo urozmaiconych tranzytów, życzę pozytywnego nastroju i wszelkiej pomyślności.

Vera

Jak przywrócić harmonię w swoim życiu ? Jak wykorzystać magię ażeby poczuć jej siłę i odwrócić zły los ? Jak znaleźć pracę czy utrzymać miłość ? Jak poradzić sobie z Karmą i złym spojrzeniem ? Na te i wiele innych pytań, odpowiadam poprzez karty Tarota...
700/GSM
Monk_tv
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Horoskop biznesowy - styczeń 2019 autor: Vera, data: 2018-12-27 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - grudzień 2018 autor: Vera, data: 2018-11-30 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - listopad 2018 autor: Vera, data: 2018-10-30 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - październik 2018 autor: Vera, data: 2018-09-28 Artykul
Tytuł: Prognoza biznesowa - wrzesień 2018 autor: Vera, data: 2018-08-30 Artykul
Tytuł: Prognoza biznesowa - sierpień 2018 autor: Vera, data: 2018-07-27 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - lipiec 2018 autor: Vera, data: 2018-06-27 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - czerwiec 2018 autor: Vera, data: 2018-05-29 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - maj 2018 autor: Vera, data: 2018-04-27 Artykul
Tytuł: Prognoza biznesowa - kwiecień 2018 autor: Vera, data: 2018-03-29 Artykul
1 2 3