Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Ezoterium Wróżka Beata

Przedstawiając się mogę powiedzieć o sobie wróżka, tarocistka, medium.Pracując dla Ciebie korzystam najchętniej z z kart Tarota, choć nie tylko ...Jeżeli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania - zapraszam.
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

*Tajga*

SzanowniPaństwo. Do Państwa dyspozycji oddaję wiedzę ezoteryczną, którą cenię i której ufam.To wiedza intuicyjna ugruntowana i szlifowana w Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku Sztuki Mantyczne.Ezoteryka jest dla mnie czymś wyjątkowym - to przywilej i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
OFFLINE
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Horoskop na Dzień Matki

1783 Wróżka Arkadia
2018-05-24 5

Zodiakalne mamy...


Horoskop na Dzień Matki


Baran

Kochane Mamy, nie wymagajcie od siebie aż tak wiele. Przeświadczenie, że same najlepiej wszystko zrobicie powoduje, że po pierwsze bierzecie na siebie zbyt dużo obowiązków, a po drugie towarzyszy wam poczucie, że nikt nie chce wam pomóc. Także zamiast samej wszystko robić, poproście o pomoc. W najbliższym czasie możecie się spodziewać właśnie takich osób w swoim otoczeniu, które same wyjdą z propozycją, warto się nad tym zastanowić, jednak nie za długo, gdyż czas okazji może minąć.

Byk

Mamy z pod znaku Byka pochłonie planowanie, szukanie najlepszych rozwiązań dla ich domu, ale oddając się tylko marzeniom sprawy same nie pójdą do przodu. Powoli, krok za krokiem zacznijcie wprowadzać w życie wasze plany, a w niedługim czasie zobaczycie tego wspaniałe efekty. Dopuście także do głosu domowników, przedyskutujcie z nimi wszystko, wyznaczcie co i kto ma robić, a wtedy unikniecie zbędnych konfliktów.

Bliźnięta

W tym czasie możecie odnieść wrażenie, że wszystkie sprawy wymagają już teraz waszej uwagi, że jest tego za dużo, nie mniej jednak bez problemu poradzicie sobie. To dobry czas dla was aby zaistnieć na polu zawodowym i nie martwcie się, że sprawy domowe na tym ucierpią. Jest teraz w was ogromna siła przebicia i warto to wykorzystać realizując się w każdej dziedzinie. Jeśli pojawią się zwątpienia powodowane trudnościami z przeszłości, to nie bierzcie tego do siebie i nie dajcie sobie podciąć skrzydeł.

Rak

Potraficie zjednywać sobie ludzi poprzez waszą wrażliwość i ciepło. Niestety czasem mogą pojawiać się ludzie, którzy to wykorzystują. Potrzeba wam więcej asertywności, więcej wiary w siebie i już dzisiaj zacznijcie się uczyć mówić stanowcze „nie” w sytuacjach, kiedy czujecie, że coś nie jest tak jak trzeba. Poza tym dajcie swoim pociechom trochę więcej swobody, zaufajcie im, a dzięki temu więcej czasu zyskacie dla siebie. Nadopiekuńczość was same już męczy.

Lew

Kochane mamy, wy jak lwice opiekujecie się swoim stadkiem. To oczywiście dobrze, ale zastanówcie się czy czasem przez to nie wyręczacie swoich dzieci z ich obowiązków. To właśnie dobry czas, aby się nad tym zastanowić i dopuścić do głosu wasze dzieci, porozmawiać z nimi. Może się okazać wtedy, że wiele obowiązków spadnie z waszych ramion. Nie próbujcie tylko wywlekać spraw z dalekiej przeszłości, gdyż niczemu to nie będzie służyć. Pomyślcie o urlopie, o odpoczynku tylko dla siebie, to dobry czas na realizacje swoich marzeń.

Panna

Czy czasem zbyt praktycznie nie podchodzicie do życia? Nie bierzcie na siebie wszystkich problemów. Waszym priorytetem w tym czasie będzie bezpieczeństwo finansowe domu i róbcie wszystko, aby tak było. Jednak w pogoni za tym, możecie tracić z oczu to co już macie, to co już osiągnęłyście. Pozwólcie sobie na luz, dajcie się ponieść chwili, emocjom, a zobaczycie, że wcale ten wasz uporządkowany świat się nie zawali. Wręcz przeciwnie, nabierze rumieńców i nowych pozytywnych doświadczeń.

Waga

Kochane mamy Wagi, to dobry czas na zmiany dla was, na wprowadzenie do swojego życia tego, czego tak bardzo pragniecie, nawet mimo sprzeciwy partnera czy dzieci. Nie musicie oczywiście od razu robić rewolucji w waszym domu, w waszym życiu. Wystarczy jeden mały krok, a te upragnione zmiany powoli pojawią się. Cierpliwość i determinacja w działaniu przyniosą oczekiwane skutki. Jeśli czujecie się niespełnione na gruncie zawodowym to także dobry czas na zmiany i w tym aspekcie waszego życia.

Skorpion

Możecie w tym czasie mieć tendencje do uciekania w wir pracy aby nie myśleć, aby nie skonfrontować się z tym co was tak naprawdę boli. Ucieczka niczego nie załatwi, mimo ze może boleć to lepiej dla was jest się z tym zmierzyć. Rozmawiajcie, wyjdzie ze strefy komfortu a w waszym życiu pojawi się więcej radości i lekkości. Panie które pragną dziecka jest to dobry czas na powiększenie rodziny. Jeśli dojrzewacie powoli do zmian to dokładnie określcie swoje cele, wyznaczcie na to odpowiedni czas i przejdźcie do działania, świat wam sprzyja.

Strzelec

Pamiętajcie, że szklanka jest albo do połowy pusta albo do połowy pełna. To od was zależy z jakiej perspektywy spoglądacie na swoje życie. Jeśli tylko zwracacie uwagę na to czego brak wam w waszym życiu to niestety ale nie widzicie tego wszystkiego co już macie. Kochane mamy Strzelce, czas przestać wszystko tak analizować tylko zacząć kreować swoje życie tak jak tego pragniecie. Macie obok siebie sprzymierzeńców, którzy z radością wam pomogą. Nie bójcie się nowego, nie zamykajcie się w swoich domach, gdyż to dobry czas dla was na nowe emocje, na nowe energie w waszym życiu, oj dużo dobrego może się zadziać.

Koziorożec

Jeśli rezygnujecie ze swoich planów ze względu na dzieci, na obowiązki jakie macie drogie mamy to pamiętajcie, że jest to wasza decyzja, nikogo inna. Świat stoi przed wami otworem i mimo waszych obowiązków jesteście w stanie poradzić sobie ze wszystkim a jednocześnie realizować siebie. Posłuchajcie swojej intuicji, swoich pragnień i zacznijcie o tym mówić a rodzina da wam wsparcie w waszych pomysłach, w waszych celach.

Wodnik

Drogie Wodniczki przestańcie tyle myśleć a wreszcie zacznijcie działać! Dobry czas dla was na podniesienie swoich kwalifikacji, na ciekawe kursy, na poznawanie nowych rzeczy. Wyjdźcie ze świata marzeń w świat realny a zobaczycie, że bardzo szybko pozytywne zmiany zaczną pojawiać się w waszym życiu. Jeśli towarzyszy wam strach, że nie dacie sobie rady z nowymi wyzwaniami to pamiętajcie, ze strach to tylko myśli, a myśli zalezą tylko od was. Nie palcie także mostów za sobą, dajcie szanse na wyjaśnienie.

Ryby

Czasem dobrze jest samej zadziałać, niż czekać w nieskończoność na pomoc czy akceptację. Jeśli takie ważne sprawy są teraz w waszym życiu to nie oglądajcie się na innych tylko zacznijcie same działać. Nie dajcie zbić się z tropu, nie dajcie sobie wmówić, że to nie dla was, posłuchajcie swojej intuicji i swoich pragnień. Wasz dom, wasza rodzina jest bezpieczna i jeśli dodatkowo wy same będziecie tryskać radością, pozytywną energią to właśnie tym napełnicie ten swój dom.
 

Wróżka Arkadia

Wróżbiarstwo to mój zawód, to moja pasja. Zapraszam na profesjonalną poradę. Tarot, numerologia, Runy, karty Anielskie, Reiki, Biała magia. Należy pamiętać, że wróżby to tylko możliwości a nie pewniki, że wróżba to nie wyrok rzucony na nasze...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Horoskop na Dzień Matki autor: Wróżka Arkadia, data: 2018-05-24 Artykul
Tytuł: Reiki autor: Wróżka Arkadia, data: 2018-05-16 Artykul
Tytuł: Wróżby zabawa dla naiwnych czy może jednak rodzaj terapii autor: Wróżka Arkadia, data: 2018-05-14 Artykul