Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Poradź się księżyca

2729 Agra
2018-05-23 7

Nie tylko wiedza zawarta w horoskopie opartym na położeniu słońca w znaku zodiaku ułatwia życie. Warto docenić też horoskop księżycowy, bo pokazuje on jakie działania można podejmować gdy znajduje się w danym znaku zodiaku.


Poradź się księżyca


Księżyc w Baranie

To czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i interesów. Można ubiegać się o pracę, zawierać umowy, brać udział w życiu sportowym. Wskazany entuzjazm.

Księżyc w Byku

Można z powodzeniem załatwiać sprawy w banku i inne typu finansowego. Można powiększać swoje dochody i kupować to co ma długo przetrwać.

Księżyc w Bliźniętach

Dobry czas na krótkie podróże, pisanie listów i wiadomości oraz artykułów. Można zająć się reklamą i wprowadzać zmiany, które nie mają być na stałe. To też dobry czas na zawieranie nowych znajomości i rozmowy.

Księżyc w Raku

Warto zająć się sprawami rodzinnymi i sprawami domu. Można pomyśleć o umeblowaniu, żywieniu, wygodach. Można rozmawiać z kobietami w życiu prywatnym i w pracy.

Księżyc w Lwie

To czas na kontakty z osobami wysoko postawionymi. Można prosić o przysługi. Można kupować i sprzedawać rzeczy cenne typu biżuteria. Można oddać się rozrywkom, uczuciom. Można iść do teatru albo na spotkanie towarzyskie. Warto pokazać menadżerskie zdolności.

Księżyc w znaku Panny

Warto zająć się tym co rozwija intelekt i umysłowe zalety. Można szukać pracy, zadbać o zdrowie i higienę, pomyśleć o usługach świadczonych innym. Warto zatroszczyć się o potrzeby istot od siebie zależnych ludzi i zwierząt.

Księżyc w Wadze

Można zająć się partnerstwem i kooperacją. Można kupować ozdoby do domu i dzieła sztuki. Warto wziąć udział w życiu kulturalnym.

Księżyc w Skorpionie

Warto załatwić poufne transakcje i zwrócić uwagę na finanse. Można zrobić użytek z ukrytych talentów i podjąć decyzje wymagające przewrotności i sprytu.

Księżyc w Strzelcu

Można dużo czasu spędzić poza domem. Warto uprawiać sport. Można zajmować się zwierzętami i snuć plany na przyszłość zwłaszcza te realistyczne. Można planować dalekie podróże w tym zagraniczne.

Księżyc w Koziorożcu

Trzeba zwrócić uwagę na obowiązki i wykazać się dyscypliną i odpowiedzialnością. To dobry czas na sprawy rodzinne i zawodowe. Można kontaktować się z osobami starszymi i wpływowymi. Warto zająć się interesami i karierą.

Księżyc w Wodniku

Czas na pielęgnowanie przyjaźni i zajęcia  typu działalności humanitarnej. Można też zająć się polityką. Warto zwrócić uwagę na swoje nadzieje i życzenia.

Księżyc w Rybach

Czas zwiększyć ufność we własne siły i okazać współczucie. Warto zatroszczyć się o sprawy poufne. Można odwiedzać chorych i tych, którzy nie wychodzą z domu. To też dobry czas na hobby o ile ono zapewnia spokój.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na luty 2019 autor: Agra, data: 2019-02-01 Artykul
Tytuł: Wpływ koloru ubrania autor: Agra, data: 2019-01-28 Artykul
Tytuł: Anioły stycznia - Cambriel autor: Agra, data: 2019-01-14 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na styczeń 2019 autor: Agra, data: 2019-01-03 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na grudzień 2018 autor: Agra, data: 2018-12-06 Artykul
Tytuł: Magia luster autor: Agra, data: 2018-12-05 Artykul
Tytuł: Zodiak i prezenty autor: Agra, data: 2018-11-09 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na listopad 2018 autor: Agra, data: 2018-11-05 Artykul
Tytuł: Medytacja miłującej dobroci autor: Agra, data: 2018-10-11 Artykul
Tytuł: Horoskop z kart lenormand październik 2018 autor: Agra, data: 2018-10-04 Artykul
1 2 3 4 5