Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
700/GSM
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Adrianna Jaśmin

Witam uprzejmie:) Pamiętaj, ze to co Cię otacza w tej chwili jest skutkiem wyborów jakich dokonałeś (-aś) w przeszłości. Pora świadomie stanowić o sobie. Pomogę Ci w podjęciu pierwszych kroków w drodze do samorealizacji i szczęśliwego życia. Nikt nie...
700/GSM
Monk
NOWY
PROMOCJA

Poradź się księżyca

1432 Agra
2018-05-23 4

Nie tylko wiedza zawarta w horoskopie opartym na położeniu słońca w znaku zodiaku ułatwia życie. Warto docenić też horoskop księżycowy, bo pokazuje on jakie działania można podejmować gdy znajduje się w danym znaku zodiaku.


Poradź się księżyca


Księżyc w Baranie

To czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i interesów. Można ubiegać się o pracę, zawierać umowy, brać udział w życiu sportowym. Wskazany entuzjazm.

Księżyc w Byku

Można z powodzeniem załatwiać sprawy w banku i inne typu finansowego. Można powiększać swoje dochody i kupować to co ma długo przetrwać.

Księżyc w Bliźniętach

Dobry czas na krótkie podróże, pisanie listów i wiadomości oraz artykułów. Można zająć się reklamą i wprowadzać zmiany, które nie mają być na stałe. To też dobry czas na zawieranie nowych znajomości i rozmowy.

Księżyc w Raku

Warto zająć się sprawami rodzinnymi i sprawami domu. Można pomyśleć o umeblowaniu, żywieniu, wygodach. Można rozmawiać z kobietami w życiu prywatnym i w pracy.

Księżyc w Lwie

To czas na kontakty z osobami wysoko postawionymi. Można prosić o przysługi. Można kupować i sprzedawać rzeczy cenne typu biżuteria. Można oddać się rozrywkom, uczuciom. Można iść do teatru albo na spotkanie towarzyskie. Warto pokazać menadżerskie zdolności.

Księżyc w znaku Panny

Warto zająć się tym co rozwija intelekt i umysłowe zalety. Można szukać pracy, zadbać o zdrowie i higienę, pomyśleć o usługach świadczonych innym. Warto zatroszczyć się o potrzeby istot od siebie zależnych ludzi i zwierząt.

Księżyc w Wadze

Można zająć się partnerstwem i kooperacją. Można kupować ozdoby do domu i dzieła sztuki. Warto wziąć udział w życiu kulturalnym.

Księżyc w Skorpionie

Warto załatwić poufne transakcje i zwrócić uwagę na finanse. Można zrobić użytek z ukrytych talentów i podjąć decyzje wymagające przewrotności i sprytu.

Księżyc w Strzelcu

Można dużo czasu spędzić poza domem. Warto uprawiać sport. Można zajmować się zwierzętami i snuć plany na przyszłość zwłaszcza te realistyczne. Można planować dalekie podróże w tym zagraniczne.

Księżyc w Koziorożcu

Trzeba zwrócić uwagę na obowiązki i wykazać się dyscypliną i odpowiedzialnością. To dobry czas na sprawy rodzinne i zawodowe. Można kontaktować się z osobami starszymi i wpływowymi. Warto zająć się interesami i karierą.

Księżyc w Wodniku

Czas na pielęgnowanie przyjaźni i zajęcia  typu działalności humanitarnej. Można też zająć się polityką. Warto zwrócić uwagę na swoje nadzieje i życzenia.

Księżyc w Rybach

Czas zwiększyć ufność we własne siły i okazać współczucie. Warto zatroszczyć się o sprawy poufne. Można odwiedzać chorych i tych, którzy nie wychodzą z domu. To też dobry czas na hobby o ile ono zapewnia spokój.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Tajemnice kamieni - agat autor: Agra, data: 2018-06-14 Artykul
Tytuł: Magia huby autor: Agra, data: 2018-06-08 Artykul
Tytuł: Poradź się księżyca autor: Agra, data: 2018-05-23 Artykul
Tytuł: Znaczenie koloru aury autor: Agra, data: 2018-05-10 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na maj 2018 autor: Agra, data: 2018-05-04 Artykul
Tytuł: Runy a zdrowie autor: Agra, data: 2018-04-17 Artykul
Tytuł: Planeta rządząca dniem urodzin autor: Agra, data: 2018-04-06 Artykul
Tytuł: Oczyszczanie kamieni autor: Agra, data: 2018-04-04 Artykul
Tytuł: Mars w horoskopie autor: Agra, data: 2018-03-13 Artykul
Tytuł: Właściwości zdrowotne i magiczne dyni autor: Agra, data: 2018-02-27 Artykul
1 2 3 4 5