Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Michael Michał Przybyłowicz

Zapraszam na programy "Wieczory Wróżb" emitowane na żywo. Zadzwoń na numer 708 788 066 i poznaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.Jestem Michał- zodiakalny rak, numerologiczna 11-stka, a więc moim zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc...
ZAJĘTY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Czy wiesz, że Księżyc ma wpływ na naszą urodę?

11375 Wróżbita Nereusz
2018-04-16 6

Już tłumaczę jak? Co i dlaczego?

Jak wiele z Nas wie Fazy Księżyca potrafią różnie działać na nasz organizm jak i samopoczucie. To wszystko za sprawą tego, że ludzki organizm w większej mierze składa się z wody przez co Księżyc potrafi oddziaływać na Nas na różne sposoby zarówno te negatywne ale i pozytywne jak przekonają się Państwo w drugiej części tego artykułu.


Czy wiesz, że Księżyc ma wpływ na naszą urodę?


Księżyc wchodzi w trzy cykle i każdy z nich posiada bardzo wielkie znaczenie, które może okazać się zaskakująco pomocne a mianowicie:

1. Gdy Księżyca zaczyna na niebie przybywać, ludzki organizm nastawiony jest na regenerację zatrzymując w naszym organizmie więcej wody przez co również nasza skóra doskonale wchłania wszelkiego rodzaju witaminy zawarte w kremach, odżywkach czy też balsamach podczas codziennej pielęgnacji i stosowania wszelkiego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych.

Jednak niestety faza ta ma również minusy i jednym z nich jest brak widocznych efektów podczas potencjalnie zastosowanej diety, ponieważ nie będzie to czas sprzyjający gubieniu zbędnych kilogramów.

Za to kolejną z ciekawostek jaka jest zawarta w fazie Księżyca którą właśnie opisuje jest tendencja do dość szybkiej regeneracji i odrastania włosów, więc nie jest to również korzystny czas na skorzystanie z usług fryzjera czy też poddawanie się jakimkolwiek zabiegom depilacyjnym.

2. Gdy Księżyc wchodzi w fazę pełni będzie to idealny czas na zastosowanie różnego rodzaju zabiegów relaksacyjnych po przez zastosowanie maseczek, mikstur oraz odżywek, ponieważ nasz organizm  podczas tej fazy będzie intensywniej odczuwał skutki takowych działań pozwalając na efektywniejszy odpoczynek i relaks.

Jest to również korzystny czas na poddanie się koloryzacji włosów gdyż możemy w tym czasie uzyskać intensywniejszy i trwalszy kolor niż podczas skorzystania z niej w pozostałych fazach Księżyca.

Pełnia niestety również posiada drugą stronę medalu a mianowicie tę niekorzystną, ponieważ nie jest to sprzyjający czas na gojenie się jakikolwiek ran czy też podrażnień.

3. Podczas ostatniej fazy gdy Księżyca zaczyna na niebie ubywać będzie to dla Nas idealny czas na zastosowania i wprowadzenie w nasze życie wszelkiego rodzaju diet oraz ćwiczeń fizycznych, ponieważ nie będziemy odczuwać większego zmęczenia fizycznego. Jest to również dobry czas na skorzystanie z usług fryzjera czy kosmetyczki, ponieważ podczas tej fazy włosy i paznokcie odrastać będą o wiele wolniej niż w pozostałych fazach Księżyca. Jest to również dobry czas na zastosowanie zabiegów związanych z depilacją ciała.

Także czy czasami nie warto zwrócić uwagi na to w jakiej fazie Księżyca dziś się znajdujemy?

Opracowane przez

Wróżbita Nereusz

Jeżeli to czytasz, to znaczy, żechcesz wiedzieća ja jestem tu po to aby Citą wiedzę dać. Moja misja to niesienie pomocy poprzez dzielenie się swoją wiedzą, odczuciami, świadomością. Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat 700 Imprezy Callback Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Horoskop indiański na tydzień 16.07 - 22.07.18 autor: Wróżbita Nereusz, data: 2018-07-16 Artykul
Tytuł: Horoskop indiański na tydzień 09.07 - 15.07.18 autor: Wróżbita Nereusz, data: 2018-07-10 Artykul
Tytuł: Horoskop indiański na tydzień 02.07 - 08.07.18 autor: Wróżbita Nereusz, data: 2018-07-03 Artykul
Tytuł: Czy wiesz, że Księżyc ma wpływ na naszą urodę? autor: Wróżbita Nereusz, data: 2018-04-16 Artykul
Tytuł: Co czeka Ryby w nadchodzącym czasie? autor: Wróżbita Nereusz, data: 2018-02-14 Artykul