Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
700/GSM
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
700/GSM
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Adrianna Jaśmin

Witam uprzejmie:) Pamiętaj, ze to co Cię otacza w tej chwili jest skutkiem wyborów jakich dokonałeś (-aś) w przeszłości. Pora świadomie stanowić o sobie. Pomogę Ci w podjęciu pierwszych kroków w drodze do samorealizacji i szczęśliwego życia. Nikt nie...
700/GSM
Monk
NOWY
PROMOCJA

Właściwości brzozy

1160 Wróżka Ewa
2018-04-09 3

Jeśli czujesz wiosenne osłabienie, dopadł Cię stres, dobrze się przytulić do pnia brzozy, ona weżmie od Ciebie twoje zmartwienia i doda ci sił, energii i mocy. Złagodzi choroby skory oraz dolegliwości kobiece, pomoże na smutki i depresję. Odzyskasz spokój, ukoisz nerwy i napełnisz optymizm.


Właściwości brzozy


Brzozowe witki uzdrowiciele stosują do wypędzania złych mocy oraz wypędzania chorób. Jeśli masz problemy ze snem,poproś brzozę i urwij kilka gałązek, wlóż pod poduszkę i materac, będziesz lepiej spała i zdrowiała. Drzewo to wysyła silne dobroczynne promieniowanie, energię, która uzdrawia. Nie zapomnij tez podziękować za dobroczynną energię.

Można też kilka witek postawić w wazonie kolo łóżka, wyciągnie to co złe, oczyści z energetycznych złogów. Możesz również zrobić wianek z gałązek brzozy i powiesić na drzwiach domu, będzie chronił Twój dom przed wszelkim złem i nieżyczliwością ludzką, intruzami, chorobami, nieszczęśliwymi wypadkami.

Bardzo dobre na oczyszczenie organizmu jest napar z listków młodej brzozy - smak trochę gorzkawy można lekko posłodzić. Urwij garść listków młodej brzozy i zaparz pod przykryciem 10 min. wypij małymi łykami. Napar ten usunie toksyny z wątroby i nerek, wyleczy trądzik, wzmocni włosy i paznokcie, poprawi przemianę materii.

Bardzo dobry też jest sok z brzozy, ma podobne działanie, można go kupic w sklepie ze zdrową żywnością lub samemu pozyskać od brzozy. Będąc w lesie brzozowym dobrze nam się oddycha, drzewo to emanuje srebrem ktore ma dobroczynne działanie na nasze płuca.

Korzystaj z mocy tego magicznego i pięknego bialego drzewa, przekonaj się o jego właściwościach sama, przytulaj się, spaceruj oraz wypijaj brzozowe soczki i herbatki, a odzyskasz zdrowie, witalność i energię.

Wróżka Ewa

(R)Dla wróżki Ewy świat ezoteryki jest pasją i interesował ją od zawsze. Jest Mistrzem i Nauczycielem Reiki. Potrzebującym przesyła energię Reiki, która uzdrawia, oczyszcza i harmonizuje czakry. Ukończona szkoła, kursy i warsztaty pozwoliły jej uzyskać ogromną...
700/GSM
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Właściwości brzozy autor: Wróżka Ewa, data: 2018-04-09 Artykul
Tytuł: Oczyszczenie domu z negatywnej energii autor: Wróżka Ewa, data: 2018-03-05 Artykul
Tytuł: Przesłania anielskie dla znaków zodiaku autor: Wróżka Ewa, data: 2017-08-22 Artykul
Tytuł: Pierścienie stymulujące strefy refleksogenne autor: Wróżka Ewa, data: 2017-07-10 Artykul
Tytuł: Wpływ księżyca na nasze życie autor: Wróżka Ewa, data: 2016-01-07 Artykul
Tytuł: Czym jest reiki? autor: Wróżka Ewa, data: 2015-02-27 Artykul
Tytuł: Czakry autor: Wróżka Ewa, data: 2014-05-23 Artykul