Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Michael Michał Przybyłowicz

Zapraszam na programy "Wieczory Wróżb" emitowane na żywo. Zadzwoń na numer 708 788 066 i poznaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.Jestem Michał- zodiakalny rak, numerologiczna 11-stka, a więc moim zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc...
ZAJĘTY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Planeta rządząca dniem urodzin

1612 Agra
2018-04-06 3

Planeta rządząca dniem urodzin wywiera silny wpływ na całe życie Dzień ten można przeliczyć w internecie. Są wygodne kalkulatory.


Planeta rządząca dniem urodzin


Urodzeni w niedzielę (słońce)

Osoby są pewne siebie i śmiałe. Mają zwykle zmysł romantyczny i awanturniczą żyłkę. Są towarzyskie i lubiane. Wkładają w życie wiele i wiele oczekują. Powinny uważać na arogancję, bo może im sprawić kłopoty.

Urodzeni w poniedziałek (księżyc)

Osoba jest skoncentrowana na sobie i kapryśna. Potrafi na ogół współżyć z innymi. Zdarza jej się jednak, że innych rani co nie jest zamierzone. Kocha dom choć on ją trochę ogranicza. Często odczuwa napięcie nerwowe co jej szkodzi. Osoba jest zdolna i możliwe też artystyczne zdolności.

Urodzeni we wtorek (mars)

Człowiek urodzony we wtorek jest zwykle wojownikiem. Ma on wielkie pragnienia. Często dochodzi do celu i realizuje to co zaplanował. Jest indywidualistą. Bywa, że brak mu taktu i troski o innych. Osoba jest niezmordowana i zdolna do pracy w większym wymiarze czasu niż inni.

Urodzeni w środę (merkury)

Łapie wiele srok za ogon ale często wszystkie się wymykają. Nie ma cierpliwości i często porzuca cele, bo do nich droga daleka. Niepokój zakłóca mu naukę i często pracę. Nie zawsze osiąga więc powodzenie. Jest ruchliwy.

Urodzeni w czwartek (jowisz)

Osoba jest niezależna w swoich poglądach. Ma własna definicje honoru. Często zapatrzona w idee nie dostrzega ludzkiego wymiaru spraw. Ma szczęście w życiu ale nie powinna go nadużywać.

Urodzeni w piątek (wenus)

Osoba kocha życie i swobodę w wydatkach. Niby chce zadowolić innych ale nie zawsze troszczy się o ich uczucia. Ma przeważnie wielu wielbicieli.

Urodzeni w sobotę (saturn)

Człowiek urodzony w sobotę jest bardzo ambitny. Lubi się zdać na własne siły. Nie liczy na układy towarzyskie. Osoba nie ma lekko w życiu ale tkwi w niej wiele możliwości. Wrodzona cierpliwość jej sprzyja.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Parę słów o Tarocie autor: Agra, data: 2018-07-13 Artykul
Tytuł: Karty Lenormand autor: Agra, data: 2018-07-12 Artykul
Tytuł: Prognoza z Kart Lenormand - lipiec 2018 autor: Agra, data: 2018-06-29 Artykul
Tytuł: Tajemnice kamieni - agat autor: Agra, data: 2018-06-14 Artykul
Tytuł: Magia huby autor: Agra, data: 2018-06-08 Artykul
Tytuł: Poradź się księżyca autor: Agra, data: 2018-05-23 Artykul
Tytuł: Znaczenie koloru aury autor: Agra, data: 2018-05-10 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na maj 2018 autor: Agra, data: 2018-05-04 Artykul
Tytuł: Runy a zdrowie autor: Agra, data: 2018-04-17 Artykul
Tytuł: Planeta rządząca dniem urodzin autor: Agra, data: 2018-04-06 Artykul
1 2 3 4 5