Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Michael Michał Przybyłowicz

Zapraszam na programy "Wieczory Wróżb" emitowane na żywo. Zadzwoń na numer 708 788 066 i poznaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.Jestem Michał- zodiakalny rak, numerologiczna 11-stka, a więc moim zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc...
ZAJĘTY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Oczyszczanie kamieni

779 Agra
2018-04-04 5

W minerałach jest moc. Każdy kto z nimi pracuje jest tego świadomy. Pracując z nimi nie wolno zapominać o ich oczyszczaniu. Chodzi o oczyszczenie energetyczne. Oczyścić je trzeba już po zakupieniu, ponieważ dotykali je różni ludzie i pozostawili na nich swoje energie, które są na pewno obce, a mogą być wręcz  szkodliwe. Metod oczyszczania jest wiele. Warto wybrać tą, która jest w danym momencie dostępna.


Oczyszczanie kamieni


Oczyszczanie kadzidłem

Ta metoda polega na zapaleniu kadzidła sandałowego lub lawendowego i pozostawienia kamienia w dymie na 10 minut.

Oczyszczanie ziemią

Zakopanie kamienia w ziemi na 3 dni. Może to być w ostateczności większa doniczka.

Oczyszczanie w soli

Należy umieścić kamień w suchej soli tak by był całkowicie przykryty i pozostawić go na 2 godziny. Sól  później należy wyrzucić. Można też kamień zanurzyć w wodzie z solą na 2 godziny z tym, że nie wszystkie kamienie to znoszą. Wodę trzeba wylać d ścieków.

Okadzanie np. bylica lub białą szałwią

Należy suche ziele zapalić, zdmuchnąć płomień i okadzić kamień wyobrażając sobie, że dym go czyści.

Krótkie oczyszczanie energetyczne

Stosuje się w wyjątkowych przypadkach gdy nie ma się czasu na dłuższe oczyszczanie. Należy przytrzymać kamień pod strumieniem czystej wody przez około 3 minuty.

Każdorazowo po oczyszczaniu kamień trzeba naładować energetycznie wystawiając go na działanie promieni słonecznych. Zabieg ma trwać kilka godzin. Niektóre kamienie lubią blask księżyca.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Parę słów o Tarocie autor: Agra, data: 2018-07-13 Artykul
Tytuł: Karty Lenormand autor: Agra, data: 2018-07-12 Artykul
Tytuł: Prognoza z Kart Lenormand - lipiec 2018 autor: Agra, data: 2018-06-29 Artykul
Tytuł: Tajemnice kamieni - agat autor: Agra, data: 2018-06-14 Artykul
Tytuł: Magia huby autor: Agra, data: 2018-06-08 Artykul
Tytuł: Poradź się księżyca autor: Agra, data: 2018-05-23 Artykul
Tytuł: Znaczenie koloru aury autor: Agra, data: 2018-05-10 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na maj 2018 autor: Agra, data: 2018-05-04 Artykul
Tytuł: Runy a zdrowie autor: Agra, data: 2018-04-17 Artykul
Tytuł: Planeta rządząca dniem urodzin autor: Agra, data: 2018-04-06 Artykul
1 2 3 4 5