Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia. W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Oczyszczanie kamieni

1380 Agra
2018-04-04 6

W minerałach jest moc. Każdy kto z nimi pracuje jest tego świadomy. Pracując z nimi nie wolno zapominać o ich oczyszczaniu. Chodzi o oczyszczenie energetyczne. Oczyścić je trzeba już po zakupieniu, ponieważ dotykali je różni ludzie i pozostawili na nich swoje energie, które są na pewno obce, a mogą być wręcz  szkodliwe. Metod oczyszczania jest wiele. Warto wybrać tą, która jest w danym momencie dostępna.


Oczyszczanie kamieni


Oczyszczanie kadzidłem

Ta metoda polega na zapaleniu kadzidła sandałowego lub lawendowego i pozostawienia kamienia w dymie na 10 minut.

Oczyszczanie ziemią

Zakopanie kamienia w ziemi na 3 dni. Może to być w ostateczności większa doniczka.

Oczyszczanie w soli

Należy umieścić kamień w suchej soli tak by był całkowicie przykryty i pozostawić go na 2 godziny. Sól  później należy wyrzucić. Można też kamień zanurzyć w wodzie z solą na 2 godziny z tym, że nie wszystkie kamienie to znoszą. Wodę trzeba wylać d ścieków.

Okadzanie np. bylica lub białą szałwią

Należy suche ziele zapalić, zdmuchnąć płomień i okadzić kamień wyobrażając sobie, że dym go czyści.

Krótkie oczyszczanie energetyczne

Stosuje się w wyjątkowych przypadkach gdy nie ma się czasu na dłuższe oczyszczanie. Należy przytrzymać kamień pod strumieniem czystej wody przez około 3 minuty.

Każdorazowo po oczyszczaniu kamień trzeba naładować energetycznie wystawiając go na działanie promieni słonecznych. Zabieg ma trwać kilka godzin. Niektóre kamienie lubią blask księżyca.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Zodiak i prezenty autor: Agra, data: 2018-11-09 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na listopad 2018 autor: Agra, data: 2018-11-05 Artykul
Tytuł: Medytacja miłującej dobroci autor: Agra, data: 2018-10-11 Artykul
Tytuł: Horoskop z kart lenormand październik 2018 autor: Agra, data: 2018-10-04 Artykul
Tytuł: Kolory na talerzu czyli jedz i lecz się autor: Agra, data: 2018-09-27 Artykul
Tytuł: Horoskop z kart lenormand wrzesień 2018 autor: Agra, data: 2018-09-05 Artykul
Tytuł: Moc werbeny autor: Agra, data: 2018-08-24 Artykul
Tytuł: Rytuał na miłość autor: Agra, data: 2018-08-17 Artykul
Tytuł: Prognoza z Kart Lenormand na sierpień 2018 r. autor: Agra, data: 2018-07-31 Artykul
Tytuł: Parę słów o Tarocie autor: Agra, data: 2018-07-13 Artykul
1 2 3 4 5