Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia. W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Prognoza biznesowa - kwiecień 2018

1225 Vera
2018-03-29 6

20 marca weszliśmy w Nowy Rok Astrologiczny. Słońce przeszło ze znaku Ryb do znaku Barana, w którym pozostanie do 20 kwietnia. Rozpoczęła się wiosna!

Ponieważ Baranem włada energiczny i impulsywny Mars, sprzyjać on będzie wszystkim urodzonym w tym ognistym znaku jak i pośrednio pozostałym znakom z tego żywiołu – Lwom i Strzelcom. Obdarzy wszystkich sporą dozą energii, ambicji i odwagi. Od 20 kwietnia Słońce będzie w znaku Byka a rządzić nim będzie planeta Wenus.


Prognoza biznesowa - kwiecień 2018


Horoskop biznesowy na kwiecień rozpoczynamy w Święta Wielkanocne, albowiem już pierwszy dzień kwietnia to pierwszy dzień Świąt oraz Prima-Aprilis.

Aspektem nadającym ton całodziennej aurze jest koniunkcja Słońca z Merkurym. Przy tym tranzycie zaznacza się szczególna tendencja do komunikowania się ludzi, co zresztą zgodne jest z intencją tych Świąt. Niestety, poza korzystnym tranzytem Słońca z Merkurym zafunkcjonuje również trudna kwadratura Księżyca z Plutonem przy której emocje sięgną zenitu i łatwo popaść w poważny konflikt z otoczeniem, wieczorem z kolei opozycja Księżyca z Uranem również zadziała negatywnie, wprowadzając burzliwą atmosferę w stosunkach z najbliższymi, przyjaciółmi czy krewnymi.

Kolejny, drugi dzień, przyniesie nam różnorodne, chociaż raczej pozytywne tranzyty, aczkolwiek wejście Księżyca do znaku Skorpiona pod władanie Plutona sugeruje, że ludzie ogólnie mogą być niecierpliwi, krytyczni a nawet agresywni. Dodatkowo silnym tranzytem jest koniunkcja Marsa z Saturnem – planetą restrykcji, która na poziomie psychicznym działa niekorzystnie – niesie frustrację, irytujące wydarzenia wywołuje przeważnie gniew, wzburzenie czy zaciętość.

Tak więc dla niektórych Wielkanoc może okazać się trudnym czasem aby zachować powagę, czy oczekiwany nastrój.

Najlepiej nie wdawać się w tym okresie w zawiłe relacje, nie omawiać trudnych tematów, natomiast cieszyć towarzystwem rodziny i przyjaciół z lekkim zabarwieniem Prima Aprilis i Śmingusa – Dyngusa w tle.

3 kwietnia - dzień po świątecznych spotkaniach i kontaktach z bliźnimi, przyniesie lekkie wyciszenie i próby skoncentrowania się na sprawach zawodowych.

4 kwietnia - dzień kwadratury Merkurego do Marsa. Jest to wyjątkowo trudny tranzyt, przy którym ludzie mają tendencje do irytacji, nadpobudliwości, sporów, kłótni, agresywnego zachowania czy tłumionej wściekłości. W tym czasie bezwzględnie należy zachować ostrożność w działaniu i relacjach z otoczeniem. W tym dniu jakakolwiek nerwowość sprzyja wypadkom, możliwe są zatrucia czy choroby zakaźne. Lepiej nie próbować prosić szefa o podwyżkę, podpisywać umowy, robić większe inwestycje czy wchodzić na drabinę. Nie zrobimy raczej w tym dniu biznesu życia.

5 kwietnia - dalszy ciąg negatywnych wpływów Merkurego, który utworzy tym razem kwadraturę z Saturnem - planetą restrykcji. Przy tym tranzycie niektórzy popadają w krótkotrwałe stany depresji, odczuwają niepokój, podczas gdy inni krytykują wszystko, co nie sprzyja dobrym układom w pracy i z najbliższym otoczeniem. W tym czasie może również dochodzić do konfrontacji i wzajemnych animozji. Nie jest to odpowiedni czas dla załatwiania istotnych spraw, zwłaszcza prawnych.

6 kwietnia - aura dnia pozostanie pod wpływem Księżyca w znaku Strzelca, którym włada ekspansywny Jowisz. Na ogół ludzie w tym dniu są ciepli, przyjacielscy, spontaniczni. W godzinach popołudniowych Księżyc utworzy trygon z Uranem – planetą nieprzewidywalnych zdarzeń. To korzystny okres do przeforsowania swoich idei, dla których łatwiej jest dziś znaleźć sponsora. Niestety, nie jest to czas akceptowania jakichkolwiek ograniczeń. Możliwe są korzyści poprzez spadki, ubezpieczenia, interesy związkowe, nagrody, wyróżnienia.

7 kwietnia - kolejny trudny dzień - kwadratury Księżyca do Merkurego i Wenus oraz opozycja Księżyca do Saturna. Nie wchodzimy sobie dziś w drogę, wskazane jest raczej zajmowanie się swoim ulubionym hobby, poczytanie książki czy obejrzenie filmu w tv.

8 kwietnia - na aurze dnia zaważy kwadratura Słońca do Księżyca, czyli tzw. trzecia kwadra. Jest to zwykle okres dużego napięcia emocjonalnego. Uzewnętrznia się jako irytacja, skłonność do nagłych zmian nastrojów. Aspekt wskazuje zwykle na poważne nieporozumienia i trudności w rodzinie ale również np. w pracy czy biznesie w relacjach z kobietami. Wszelkie występowanie z pozycji siły czy autorytetu skazane jest z góry na niepowodzenie. Nie jest to okres dla inwestycji finansowych czy rozpoczynanie interesów ani na konfrontacje z szefami, zwłaszcza jeżeli są kobietami. Aspekt może działać do 3 dni.

9 kwietnia - bardzo łatwo skomplikować sobie życie i wpaść w kłopoty ! Księżyc wchodzi do znaku Wodnika pod władanie nieprzewidywalnego w swym działaniu Urana i do tego tworzy właśnie z tą planetą kwadraturę.! Przy tym tranzycie wzrasta chęć zerwania ze status quo. Wszystko drażni, osoba chce być wolna, bez żadnych ograniczeń i zobowiązań. Jest tu inklinacja do robienia wszystkiego zawsze na odwrót. Bądźmy ostrożni, wszystko złe zdarzyć się może.....

10 kwietnia - łagodny, spokojny i leniwy dzień. Prawdopodobne zaniedbywanie pracy..... :)

11 kwietnia - kwadratura Księżyca do Jowisza i Plutona, sekstyl Słońca do Księżyca, trygon Wenus do Marsa. Raczej trudna aura dnia, wynikająca z wielu pozytywnych jak i niekorzystnych tranzytów. Szczególnie godziny przedpołudniowe nie sprzyjają pozytywnym relacjom z otoczeniem, a tym samym nie są korzystne dla załatwiania wielu spraw. Mimo to mogą zdarzyć się niespodzianki, wynikające z wpływów trygonu Wenus do Marsa. Przy tym tranzycie mogą zaistnieć doskonałe okazje dla osób prowadzących interesy związane ze sztuką czy inną formą twórczości o charakterze artystycznym, do inwestycji w spółkach. Dla niektórych tranzyt ten niesie darowizny, spadki, sponsorów czy inne korzyści finansowe.

12 , 13 kwietnia - bardzo pozytywna aura, które sprzyjają realizowaniu nawet trudniejszych spraw !

14 kwietnia - uściślający się dziś tranzyt Jowisza w sekstylu do Plutona przyniesie korzystne zmiany w bliższym i dalszym otoczeniu. Tranzyt stymuluje intuicje, siłę przebicia, niesie powodzenie w interesach, sprawach publicznych. Prawdopodobne korzyści materialne. Wszelkie studia przebiegają pomyślnie, można osiągnąć autorytet, stanąć na czele ugrupowania politycznego, zająć ważne stanowisko rządowe, zyskać władzę. Pozostałe tranzyty dnia sprzyjają załatwianiu wszelkich spraw urzędowych i osobistych.

15 kwietnia - kwadratura Merkurego do Marsa. Dzisiejsze tranzyty nie sprzyjają pogodzie ducha. Należy zająć się czymś co poprawia humor. Sprzyja temu niedziela i zapewne piękna, spacerowa pogoda.

16 kwietnia - nów w znaku Barana sprzyja rozpoczynaniu nowej działalności. Wielu osobom pomoże nadal mocno oddziałujący sekstyl Jowisz Pluton.

17 kwietnia - liczne różnorodne tranzyty powodują emocjonalny chaos. Nie jest to absolutnie dzień sprzyjający podejmowaniu jakiejkolwiek ważnej czy odpowiedzialnej decyzji. Wymagana jest szczególna rozwaga i ostrożność we wszelkich działaniach jak i prowadzonych transakcjach z otoczeniem lub przy angażowaniu się w nowe znajomość.

18 kwietnia - aurę dnia zdominuje dziś koniunkcja Słońca do Urana. Przy tym tranzycie zaznacza się zwiększona pobudliwość i wrażliwość psychiczna. Tranzyt niesie impuls do niezależności. Wiele dziś można osiągnąć jak i stracić jeżeli osoba będzie zbyt ekscentryczna. Postarajmy się zachować umiar w postępowaniu.

19 kwietnia - pozostajemy głównie pod wpływem Księżyca w znaku Bliźniąt pod władaniem Merkurego. Merkury skłania do wzajemnych kontaktów, wymiany myśli, spotkań towarzyskich. Jednocześnie Księżyc tworzy kwadraturę z Neptunem – planetą utrudniającą realny odbiór rzeczywistości, który może dokonać spustoszenia w umyśle i psychice ludzi. Fantazje i iluzje stają się ważniejsze od rzeczywistości. Bądźmy ostrożni w relacjach z otoczeniem jak i w podejmowaniu jakichkolwiek przedsięwzięć.

20 kwietnia - Słońce wchodzi dziś na okres miesiąca do znaku Byka pod władanie przychylnej nam Wenus - patronki miłości, przyjemności i finansów. Sprzyjać będzie wszystkim urodzonym w tym znaku jak i pośrednio pozostałym znakom ziemskim – Pannom i Koziorożcom. Znaczenia nabiorą sprawy zawodowe, finansowe i związki partnerskie.

21 kwietnia - aspekty nie sprzyjają korzystnej aurze dnia, głównie godziny przedpołudniowe nie są korzystne dla załatwiania ważniejszych spraw jak i relacji międzyludzkich. Księżyc w kwadraturze do Merkurego sugeruje, że emocje będą brały górę nad logicznym myśleniem, zaś opozycja Księżyca do Saturna niesie odczucie osamotnienia, izolacji jak i brak wiary we własne możliwości.

22 kwietnia - bardzo liczne i naprzemiennie korzystne tranzyty sugerują, że dzień nie sprzyjają załatwianiu jakichkolwiek spraw, które bez względu na swą rangę mogą przyczynić kłopotów. Najlepiej jest zająć się czymś co nie wymaga szczególnej uwagi jak i kontaktów z przełożonymi, sądami czy podróżami.

23 kwietnia - korzystny czas dla wykonywania zwykłych czynności, sprzyja działalności w reklamie, publicznym wystąpieniom, wprowadzaniu ulepszeń czy innowacji w pracy, ogólnie - zainteresowaniom intelektualnym. Raczej harmonijne układy z kobietami.

24 kwietnia - bardzo miły dzień - Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt gdzie będzie przebywać do 19 maja. Sprzyja wszystkim urodzonym w znaku Bliźniąt jak również Wagom i Wodnikom. Niesie zamiłowanie do prawdy, swobody, a stosunki z otoczeniem raczej są pozytywne. Pieniądze zarabia się zwykle dzięki wykonywaniu kilku zajęć naraz.

Dzień przyniesie sporo różnorodnych tranzytów, wśród których wybija się wpływ Marsa w sekstylu do Jowisza, otwierając możliwości do różnorodnej działalności finansowej, komercyjnej, naukowej, prawniczej, religijnej i sportowej. Jest to czas kiedy można osiągnąć sukces, pozyskać przychylność osób z autorytetem, otrzymać stypendium, dotacje, korzystny kredyt. Okres skutecznego i konstruktywnego działania. Zwykle trwa kilka dni.

25 kwietnia - mimo korzystnej aury poprzedniego dnia możemy dziś odczuć negatywny wpływ Merkurego w kwadraturze do Saturna. Zadziała przede wszystkim na naszą kondycję fizyczną. U niektórych może zaznaczyć się obniżona witalność, zły stan zdrowia w wyniku przepracowania, stresów, zmartwień.

26 kwietnia - na aurę dnia wpływ będzie miał bardzo mocny tranzyt - koniunkcja Marsa z Plutonem. Tranzyt ten obdarzy ludzi nadzwyczajna dozą energii w sensie fizycznym, psychicznym i mentalnym. Działając na głębokie pokłady podświadomości, zmusza do transformacji. W tym czasie osoby mogą przybierać agresywna postawę, pragnąc dominacji ale także mogą wiele osiągnąć w sferze zawodowej, zyskać przywództwo. Jest to korzystny okres dla wszelkich tajnych badań, poszukiwań, spraw policyjnych, wojskowych a także sportowców. Należy jednakże bezwzględnie unikać podejrzanych środowisk, zgromadzeń, tłumów, zamieszek ulicznych. Z wpływem tego tranzytu należy się liczyć przez kilka kolejnych dni.

27 kwietnia - dość trudna aura dnia. Należy zachować daleko idącą ostrożność we wszelkich kontaktach z otoczeniem i zawodowych czynnościach.

28 kwietnia - kolejny trudny dzień. Należy zachować szczególna rozwagę w postępowaniu i w nawiązywaniu kontaktów z otoczeniem, aby nie narazić się na nieoczekiwane, przykre, a nawet niebezpieczne sytuacje.

29 kwietnia - kolejny dzień niekorzystnej aury. Ponieważ jest to niedziela możemy spodziewać się burzliwego dnia z domownikami czy przyjaciółmi. Stanowczo należy unikać impulsywnych działań jak i osób szukających ujścia dla swych humorów w atakowaniu innych. Najlepiej schodźmy sobie z drogi a unikniemy wielu nieprzyjemności.

30 kwietnia - Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona. Jak zwykle należy liczyć się w takim dniu z mocnymi emocjami, ponieważ usytuowanie Księżyca w Skorpionie nie sprzyjają pozytywnemu nastawieniu do otoczenia. Wręcz przeciwnie – niektórzy nie mogą oprzeć się uczuciu niechęci, a nawet w skrajnych przypadkach – nienawiści.

Postarajmy się odrzucać negatywne myśli i skierować energię na działania twórcze, przynoszące satysfakcję.

 

Pięknego, słonecznego, wiosennego kwietnia

Vera

Jak przywrócić harmonię w swoim życiu ? Jak wykorzystać magię ażeby poczuć jej siłę i odwrócić zły los ? Jak znaleźć pracę czy utrzymać miłość ? Jak poradzić sobie z Karmą i złym spojrzeniem ? Na te i wiele innych pytań, odpowiadam poprzez karty Tarota...
WOLNY
Monk_tv
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Horoskop biznesowy - listopad 2018 autor: Vera, data: 2018-10-30 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - październik 2018 autor: Vera, data: 2018-09-28 Artykul
Tytuł: Prognoza biznesowa - wrzesień 2018 autor: Vera, data: 2018-08-30 Artykul
Tytuł: Prognoza biznesowa - sierpień 2018 autor: Vera, data: 2018-07-27 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - lipiec 2018 autor: Vera, data: 2018-06-27 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - czerwiec 2018 autor: Vera, data: 2018-05-29 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - maj 2018 autor: Vera, data: 2018-04-27 Artykul
Tytuł: Prognoza biznesowa - kwiecień 2018 autor: Vera, data: 2018-03-29 Artykul
Tytuł: Walentynki autor: Vera, data: 2017-02-14 Artykul
Tytuł: Rok ognistego Koguta autor: Vera, data: 2017-02-01 Artykul
1 2