Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia. W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Energia Aniołów

1044 Kirke Gaja
2018-03-28 5

Energia Aniołów w ludzkiej postaci to nic innego jak czyści mentalnie, emocjonalnie ludzie, którzy w sposób naturalny poddają się energii anielskiej, przyjmują ją i są w stanie realizować plan działania nakierowany na pomoc. Te niezliczone zastępy anielskie nie są tylko przydzielone jednostce, ale działają na tak by służyć całej ludzkości.


Energia Aniołów


Można te siły anielskie w ludzkiej postaci przywoływać w każdej chwili, w każdym momencie. Będą one opiekować się człowiekiem i stwarzać mu takie sytuacje by mógł poczuć się bezpiecznie, by mógł wybrać właściwą drogę, najbezpieczniejszą dla niego.

Natomiast kiedy zostanie już wypełnione zadanie, pomoc zostaje zrealizowana energia wraca do swego źródła, do swego królestwa.

Są to energie schodzące w razie potrzeby. Energie te dają sile przesłanie, że można działać poprzez człowieka i warto się zastanowić kiedy i w jakich okolicznościach doświadczyliśmy takiego działania. Energia ta też może dać sygnał, że jeśli nie doświadczyliśmy takiej pomocy czy też ciężko nam ją uzyskać, byśmy podnosili swoje wibracje tak by doświadczyć tej anielskiej pomocy.

Przesłanie od aniołów w ludzkiej postaci brzmi: "Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć o czym śniłeś". Warto więc podwyższyć swe wibracje, wyostrzyć zmysły postrzegania by móc swobodnie doświadczać ich pomocy.

Kirke Gaja

Drodzy Klienci, Pisz 2 SMS - szansa na DARMOWY CHAT- konkurs. BADANIE CZAKR - DIAGNOZA ZDROWIA - PROMOCJA. Zapraszam na Zabiegi - Reiki.Jestem tutaj dla Was, by rozwiązać każdy problem, doradzić, wskazać drogę. Pracuję z energiami, z Tarotem.Zajmuję się...
OFFLINE
Monk
NOWY
PROMOCJA

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Horoskop wiosenny 2018 autor: Kirke Gaja, data: 2018-03-30 Artykul
Tytuł: Energia Aniołów autor: Kirke Gaja, data: 2018-03-28 Artykul
Tytuł: Energia Archanioła Metatrona autor: Kirke Gaja, data: 2017-09-05 Artykul
Tytuł: Miłosny Archanioł Haniel autor: Kirke Gaja, data: 2017-06-30 Artykul
Tytuł: Archanioł Raziel autor: Kirke Gaja, data: 2017-05-22 Artykul
Tytuł: Archanioł Azrael autor: Kirke Gaja, data: 2017-03-10 Artykul
Tytuł: Anioł Chamuel autor: Kirke Gaja, data: 2017-01-12 Artykul
Tytuł: Archaniel Gabriel autor: Kirke Gaja, data: 2016-10-27 Artykul