Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
ZAJĘTY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Walentynki – święto miłości

719 Perełka
2018-02-12 3

Już niedługo Walentynki- święto zakochanych i miłości. Dzień, w którym świętujemy naszą miłość do ukochanej osoby. Czas, kiedy ludzie przypominają swoim żonom, mężom, narzeczonym i kochankom o swoich uczuciach.


Walentynki – święto miłości


Co jest w nich takiego niezwykłego?

W idealnym świecie tak wspaniałe uczucie jak miłość powinno być świętowane i pielęgnowane każdego dnia przez cały rok. Przecież nie ma nic wspanialszego niż okazywanie sobie nawzajem miłości, sympatii oraz zainteresowania, a każde sympatyczne święto, które umila nam życie oraz sprawia radość jest ważne. Walentynki to szczególny dzień, w którym w sposób wyjątkowy możemy się skupić na swoich uczuciach i miłości do drugiej osoby.

Jak spędzić ten wyjątkowy dzień?

Przepisów na udane Walentynki jest wiele, a tak naprawdę wszystko zależy od nas i od tego jaki sposób spędzenia wolnego czasu nam odpowiada. Każda osoba i każdy związek jest inny, więc pomysły mogą też być różne. Dla jednych ważna jest romantyczna kolacja przy świecach, będąca alternatywą dla kolejnego prezentu, inni zaś wolą się pobawić w większym gronie. Miejmy na uwadze, że dzień ten stwarza nam mnóstwo okazji, aby przełamać się i okazać sympatię osobie, którą lubimy lub darzymy uczuciem. Przecież całkiem możliwe jest, iż okaże się, że osoba obdarowana walentynką, kwiatkiem, maskotką właśnie na to czekała i otworzy na nas swe serce.

Świętują tylko zakochani?

Walentynki to nie tylko święto dla zakochanych w sobie osób, ale generalnie jest to święto miłości. Rzeczą naturalną jest, że istota ludzka realizuje się poprzez związek z drugim człowiekiem. Każdy z nas pragnie być kochany w równym stopniu – zarówno kobieta przez mężczyznę, jak i mężczyzna przez kobietę. Niestety w życiu tak już jest, że ludzie stworzeni dla siebie muszą się nieraz długo szukać i czasami warto dać czas czasowi, a przy tym nie poddawać się i nie rezygnować. Przecież tak naprawdę w każdym wieku można kochać i być kochanym. To prawda, że nasz świat nie jest idealny, ale warto zastanowić się nad tym czy zmiany i naprawy nie powinniśmy zacząć od siebie. Być może dotarłeś już w swoim życiu do momentu, w którym jesteś gotowy otworzyć się na nowe uczucie. Pozbierałeś się już po nieudanym związku i masz dosyć życia w samotności. Jeżeli tak jest, stwórz w tym wyjątkowym dniu wokół siebie bańkę idealnego życia.

Wykorzystaj miłosną magię świec

Wystarczy wybrać świece w kolorze białym, różowym i czerwonym. Biel to w magii świec kolor szczególny. Kolor całości i pełni, towarzyszy przy każdorazowym przejściu z jednego etapu życia do drugiego. Jest zwykle uważany za symbol czystości, niewinności i radości. Biała świeca ma właściwości ochronne i oczyszczające ciało, duszę i miejsca z negatywnej energii oraz niekorzystnych wpływów. Kolor różowy symbolizuje szeroko pojętą miłość, przyjaźń, harmonię. Usuwa lęki, niepokój. Kolor czerwony to kolor zdrowia, pasji, życia, miłości i odwagi. Zwykle kojarzony jest z miłością namiętną. Jest to kolor „fizyczny”, wyzwalający pasję i energię. Zapal wszystkie świece, najpierw białą (nie używaj zapałek tylko specjalnie do tego celu przeznaczonej zapalniczki). Rozpaloną białą świecą zapal po kolei różową i czerwoną. Skoncentruj się i oczyść swoje myśli. Zobacz „oczami wyobraźni” swoją drugą połówkę, rozmyślaj o okolicznościach i przebiegu jej poznania oraz szczęściu jakie was czeka. Świece możesz wypalić do końca, najlepiej wieczorem, po relaksującej kąpieli z dodatkiem olejku różanego przy dźwiękach ulubionej odprężającej muzyki.

Perełka

Witam Was serdecznie, mam na imię Renata . Z doświadczenia wiem, że w życiu każdego człowieka, zdarzają się sytuacje, które inspirują do poszukiwania odpowiedzi na trudne nurtujące pytania...Być może niektórzy zajdują czują, że się na tzw. życiowym...
ZAJĘTY
Monk
NOWY
PROMOCJA
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Prognoza weekendowa - sierpień 2018 r. autor: Perełka, data: 2018-08-03 Artykul
Tytuł: Walentynki – święto miłości autor: Perełka, data: 2018-02-12 Artykul
Tytuł: Uzdrawiająca moc przytulania autor: Perełka, data: 2018-01-29 Artykul
Tytuł: Źdźbło w oku bliźniego autor: Perełka, data: 2018-01-19 Artykul
Tytuł: Tajemniczy urok karnawału autor: Perełka, data: 2018-01-05 Artykul
Tytuł: Trzej Mędrcy i magiczna moc ich darów autor: Perełka, data: 2017-12-29 Artykul
Tytuł: Moc noworocznych postanowień autor: Perełka, data: 2017-12-28 Artykul
Tytuł: Horoskop świąteczno – noworoczny 2017 autor: Perełka, data: 2017-12-22 Artykul
Tytuł: W pogoni za czasem autor: Perełka, data: 2017-12-12 Artykul
Tytuł: Magiczna moc jemioły autor: Perełka, data: 2017-12-07 Artykul
1 2 3