Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
ZAJĘTY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Pozytywna magia w życiu

597 Wróżbita Q Robert
2018-02-08 4

Jak wprowadzić pozytywną magię do swojego życia?

Czy czujesz czasem, że otaczająca Cię energię źle na Ciebie wpływa? W tym artykule przedstawiamy kilka sposobów na wprowadzenie harmonii i szczęścia do Twojego życia.

Bardzo istotne jest przede wszystkim określenie tego, kim chcemy być.


Pozytywna magia w życiu


Zmiana sposobu myślenia może zdziałać naprawdę wiele. Uświadomienie sobie celów, które są dla nas najważniejsze, może przynieść wymierne korzyści w postaci osiągnięcia upragnionego szczęścia w dotychczasowym życiu.

Każdy z nas chce czuć się dobrze, zapominając pomyśleć o tym, że postępuje źle. Często zdarza się, że sami siebie oszukujemy. Ważne jest więc, aby postawić sprawę jasno i zastanowić się, jakie cechy osobowości są dla nas priorytetem. Możesz przy tym kierować się np. osobami znanymi z Twojego otoczenia. Pomyśl też o tym, które z wymienionych cech już posiadasz. Być może do tej pory nie zdawałeś sobie z tego sprawy. W ten sposób uda Ci się wypracować dobrą drogę pozytywnego rozwoju.

Ponoszenie odpowiedzialności za swoje czyny jest oznaką dojrzałości emocjonalnej. Mowa tutaj nie tylko o zobowiązaniach ze sfery materialnej, ale też ze sfery duchowości. Podczas wyznaczania celów i wykorzystywania energii musimy pamiętać przede wszystkim o zachowaniu równowagi.  Istotne jest też uczenie się na własnych błędach poprzez wyciąganie wniosków z naszych działań. Dzięki temu nauczysz się, jak uniknąć zużywania energii na rzeczy, które nie mają większego znaczenia.

Wróżbita Q Robert

Witam Serdecznie państwa w tym magicznym miejscu i zapraszam poprawdę . Ezoteryka jest moją pasją zajmuje się wróżbami od 14 roku życia. Jestem wróżbitą, który ma ogromną pasję pomagać ludziom Jeśli szukasz pomocy prawdziwej i rzetelnej jakości to jesteś...
700/GSM
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Pozytywna magia w życiu autor: Wróżbita Q Robert, data: 2018-02-08 Artykul
Tytuł: Wróżby a zwyczaje świąteczne autor: Wróżbita Q Robert, data: 2017-12-22 Artykul
Tytuł: Linia słońca mówi o Twoim szczęściu w życiu autor: Wróżbita Q Robert, data: 2017-12-20 Artykul
Tytuł: Oczyszczanie z negatywnej energii autor: Wróżbita Q Robert, data: 2017-10-05 Artykul
Tytuł: Zawód Wróżbita autor: Wróżbita Q Robert, data: 2017-06-12 Artykul
Tytuł: Magia Snu autor: Wróżbita Q Robert, data: 2016-12-08 Artykul
Tytuł: Duchowość Ezoteryczna autor: Wróżbita Q Robert, data: 2016-09-14 Artykul
Tytuł: Tradycja wróżbiarska autor: Wróżbita Q Robert, data: 2016-07-05 Artykul
Tytuł: Hipnoza jako narzędzie autor: Wróżbita Q Robert, data: 2016-06-07 Artykul
Tytuł: Tarot autor: Wróżbita Q Robert, data: 2016-05-11 Artykul
1 2