Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Wibracje numerologiczne - luty 2018

6871 Kumczo
2018-01-30 2

Sprawdź co mówi Twoja wibracja...


Wibracje numerologiczne - luty 2018


Dla wibracji 1

Aura miesiąca:  Dla jedynek zapowiada się miesiąc sprytu i przebiegłości. Dzięki tym cechom będziecie mogli wykorzystać nadarzające się okazje w celu osiągnięcia własnych korzyści. Wasze trafne i szybkie decyzje, oraz dyplomatyczne posunięcia będą przydatne w tym miesiącu.

Praca/ finanse: W pracy i finansach udane działania i przedsięwzięcia .Dzięki uporowi i wytrwałości wprawdzie powoli, ale osiągniecie to co zamierzacie. Miesiąc stabilny, wiecie na czym stoicie, i w każdą nową akcję będziecie angażowali się powoli i z rozmysłem. Finanse napływające ze stałego źródła dochodu.

Uczucia/ związki: W stałych związkach udane pożycie małżeńskie. Może ujawnić  się miłość do dzieci, wnuków, skupienie się na pasji, pracy twórczej, na czymś co lubicie robić i w co wkładacie sporo swojego uczucia. Dla osób samotnych pojawi się szansa na spotkanie z miłością.

Samopoczucie/zdrowie:  Zapowiada się dobre samopoczucie, okazje do radości i beztroski. Będziecie korzystali z uciech życia. Zdrowotnie mogą wystąpić zaburzenia związane z hormonami.

Ostrzeżenie: Uważajcie na swoją słabość i nieumiejętność zachowania równowagi w swoich działaniach, a także na lęki i strach, który tkwi gdzieś głęboko w podświadomości i może obezwładniać.

Przesłanie od Aniołów:  Anioł Nadziei pomaga przełamać poczucie bezradności, podtrzymuje nadzieję, niweluje napięcia psychiczne zbytniego zamartwiania się  o przyszłość. Uczy wytrwałości, optymizmu, wzmacnia duchowe siły.

 

Dla wibracji 2

 Aura miesiąca: W lutym dwójki skupią się na tym co posiadają, nad równowagą w utrzymaniu swoich dóbr. Los będzie sprzyjający więc wykorzystajcie ten czas dla wzbogacenia swojego majątku, jak i swojej osobowości.

Praca/finanse: W pracy możecie odczuwać niesprawiedliwość losu, takie zubożenie i odrzucenie, kryzys a nawet utratę pracy. To może być taki stan bycia w potrzebie, gdzie stabilizacja może być zachwiana i będziecie potrzebowali wsparcia.

Uczucia/związki:  W uczuciach możecie dokonać wyboru i odejść od uczuć tych istniejących i udać się w drogę po nowe przeżycia. Wasza dusza będzie potrzebowała nowych podniet, będziecie starali się uśpić czujność partnera i posmakować czegoś nowego nieznanego. Dlatego jeżeli jeszcze nie istnieje to szykuje się zdrada .

Samopoczucie/zdrowie: Zapowiada się okres radości, przyjaciół i życzliwych ludzi. Świat będziecie odbierać w słonecznych barwach, nowy etap życiowy. Zdrowotnie uważać na choroby serca, dolegliwości związane z krwią, ciśnienie, alergie.

Ostrzeżenie:  Możecie ponieść straty ze względu że ktoś może nie dotrzymać słowa zapłaty, jak również uważać na biorców i wykorzystywanie Was w celach nie tylko finansowych, ale też energetycznych.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Pracy- bezrobotnym pomoże w poszukiwaniu pracy,  rozwija przedsiębiorczość i życiową zaradność. Pomaga przezwyciężyć lenistwo, wzmacnia wytrwałość i cierpliwość, uczy dobrej organizacji.

 

Dla wibracji 3

Aura miesiąca: To miesiąc informacji, wiadomości, wpływu kobiety, która swoje osądy wydaje zadziwiająco trafnie. Z taką osobą trójeczki będziecie mieli do czynienia, jak również Wy będziecie swoje uczucia trzymali na wodzy i wasze słowa będą wypowiadane z rozwagą.

Praca/finanse: W pracy, jak i finansach macie już swoje doświadczenie, będziecie dobrze radzili sobie w życiu jak i w interesach. Może zaskoczyć Was niespodziewany przypływ gotówki z niespodziewanych źródeł. To sprzyjający okres na wzbogacenie się materialnie, jak i swojej osobowości.

Uczucia/związki: Zapowiada się czas namiętności i beztroski. W związkach zadbacie o nastrój podniecenia i nie okażecie swojej partnerce, partnerowi obojętności. Na dzień Walentynek wyczarujecie romantyczny czas i postaracie się być hojni wobec swojej drugiej połówki.

Samopoczucie /zdrowie: Samopoczucie troszkę jak w potrzasku, ponieważ jakieś nagłe wydarzenia mogły pokrzyżować plany i trudno będzie wrócić do poprzedniej formy. Zapowiada się trochę chaosu, kręcenia się wokół tego samego tematu, więc mogą to być zarówno nagłe wybuchy namiętności, jak i złości. W zdrowiu dolegliwości układu kostnego, dolegliwości reumatyczne i kręgosłupa. Możecie przeprowadzać badania w szpitalu.

Ostrzeżenie: Uważajcie na swoje emocje i uczucia jakie tłumicie w sobie, ponieważ duszenie w sobie spowoduje chorobę i niszczenie zdrowia od środka. Zapanujcie nad emocjami.

Przesłanie od Aniołów:  Anioł Twórczości ostrzega abyście trójeczki nie popadali w samo zachwyt na punkcie własnych sukcesów. Jeżeli nastąpił chwilowy brak natchnienia i inspiracji  do dalszej pracy twórczej, to Anioł twórczości pomaga i podsuwa pomysł, inspiruje uwrażliwia na piękno, uczy wytrwałości i skromności.

 

Dla wibracji 4

Aura miesiąca: To będzie miesiąc walki, utrzymywania swojej pozycji i postawy i trwaniu przy swoich racjach. Miesiąc samotnych zmagań z przeciwnościami losu, gdzie spiętrzające się trudności nie załamią was.

Praca/finanse: W pracy i finansach czwórki mogą odczuć zastój. Możecie odczuwać już zmęczenie ciągłym zmaganiem się, ale jednocześnie strach przed zmianami. Dla jednych będzie to odejście do innej pracy, lub na inne stanowisko, dla innych przejście na emeryturę, lub rentę, albo na jakiś dłuższy odpoczynek. Finansowo nie widać polepszenia, a jakieś wydatki, więc rozważać na co wydajecie i w co inwestujecie.

Uczucia/związki: Uczucia skierujecie na swoje pociechy, dzieci lub wnuki, a dla tych co nie posiadają dzieci mogą to być pragnienia posiadania dziecka. W związkach ożywienie i cieszenie się z miłości, na partnera możecie spoglądać przez różowe okulary. Dla samotnych pojawi się ktoś do flirtowania, przeżycia przygody.

Samopoczucie/zdrowie: Może zakraść się atmosfera nieufności, nieporozumień i podejrzeń. Uważajcie na młode osoby, które mogą okazać się zawiłe w swoim postępowaniu, gadatliwe i niedyskretne. W zdrowiu może pojawić się dyskomfortowe samopoczucie, dolegliwości górnych dróg oddechowych, choroby wirusowe, trzeba będzie poleżeć w łóżeczku.

Ostrzeżenie: Uważajcie na wspomnienia z przeszłości, które mogą kojarzyć się z poczuciem krzywdy. Jak również na topienie rozczarowań w wyidealizowanym przez siebie świecie.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Zabawy pomoże umiejętnie korzystać z wolnego czasu. Zachować harmonię miedzy zabawą, pracą, a wywiązywaniem się z obowiązków. Wpływa na lepsze relacje z dziećmi i zachęca do aktywnego korzystania z wypoczynku i relaksu.

 

Dla wibracji 5

Aura miesiąca: W lutym piątki pomyślą o jakimś odpoczynku i wyjeździe T o będzie miesiąc uwolnienia się od jakiejś kłopotliwej sytuacji i pozytywne załatwienie spraw. Miłe kontakty towarzyskie, radość, wolność, niespodzianki.

Praca/finanse: W pracy przydałby się zmiany, coś na zasadzie ożywienia, odrodzenia, aby te zmiany przyniosły profity. Dla niektórych piątek  to będzie zakończenie pewnego etap , pożegnanie i przejście na emeryturę. W finansach wpływy ze stałych źródeł dochodu.

Uczucia/związki:  Uczucia swoje będziecie trzymali na wodzy i słowa wypowiedziane będą z rozwagą. Im dotkliwiej ktoś was zrani, tym bardziej staniecie się odporniejsi. W związkach jesteście zawsze gotowi do odparcia ataku i trzymacie się  swoich racji i sądów. Na wasze związki może mieć wpływ matka, lub teściowa, która potrafi zaskoczyć trafnością swojej oceny.

Samopoczucie/zdrowie: Możecie mieć samopoczucie takiego braku rozpoznania celu do jakiego zechcielibyście dążyć. Coś chcielibyście zmienić, ale z jednej strony  lęk przed nieznanym z drugiej  obawy obecnego życia zachęcają i odpychają od tych zmian. Decyzja jeszcze nie będzie podjęta teraz. Zdrowotnie dolegliwości przewodu pokarmowego, zatoki, nieżyt nosa, choroby jamy ustnej i nosowej.

Ostrzeżenie: Piątki nie zagubcie  się w swoich marzeniach i iluzjach. Nie podążajcie za nierealnym celem , który wydaje się wam piękny i jesteście w ciągłym stanie zaślepienia. Iluzja może stać się silniejsza od otaczającego świata.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Pocieszenia pomoże piątkom znaleźć siłę w sobie, spotkać życzliwych ludzi, którzy podadzą pomocną dłoń. Jeżeli zbyt zamartwiacie się, czujecie brak wsparcia i niezrozumienia, Anioł pocieszenia ułatwi znalezienie wyjścia z trudnej sytuacji, daje poczucie bezpieczeństwa i zaufani.

 

Dla wibracji 6

Aura miesiąca: W lutym szóstki mogą mieć wrażenie, ze wszystko stoi w miejscu, nic nie mogą przyspieszyć, ani ruszyć do przodu. Jeżeli chcecie zmian, to powinniście zmobilizować się i zerwać z postawą, która jest przyczyną niepowodzeń, albo poddać się losowi i poczekać na nadchodzące zmiany.

Praca/finanse:  W pracy niezadowolenie, brak wewnętrznej motywacji do pracy i działania. Czas niespełnionych pragnień i rozczarowań. Wszystko idzie mozolnie, z opóźnieniem, a wy będziecie czuli się opuszczeni, skrzywdzeni, izolując się od otoczenia.

Uczucia/związki: W związkach przydałyby się zmiany i zwrócenie się ku tradycji, dziedzictwa rodu, aby uszanować to co stanie się bogactwem pokoleń. Pewne wartości przemijają , ale to co szanowane i pielęgnowane pozostaje na dalsze pokolenia. Zadbać o sprawy duchowe, nie tylko materialne.

Samopoczucie/zdrowie: Będziecie dosyć wrażliwi i romantyczni, jednak uważajcie na zbytnie fantazje i życie złudzeniami i iluzją. Zdrowotnie uważać na manie prześladowcze, a także na uzależnienia, zaburzenia snu i emocjonalne, problemy ze stopami.

Ostrzeżenia: Uważajcie na sięganie po środki odurzające, które nie pomogą w rozwiązaniu problemów, a także na swoja nieobliczalność, kłamstwa i lenistwo.

Przesłanie od Aniołów:  Anioł Możliwych Cudów ochroni szóstki przed zatraceniem się we własnym wyimaginowanym świecie, pomaga bezpiecznie poruszać się po obszarze marzeń, wcielać w życie plany, nawet  te z fantazji, posiada moc czynienia cudów, potrafi zaskoczyć i zadziwić.

 

Dla wibracji 7

Aura miesiąca: U siódemek luty może być miesiącem blokad, uprzedzeń, krytyki. Umysł na wysokich obrotach, sporo rozważań, analizowania, zakulisowych działań. Potrzebna wam będzie odwaga i wiara we własne siły, żeby nie dręczyć się negatywnymi myślami i wyjść z pułapki jaką sami sobie stwarzacie.

Praca/finanse:  W tych dziedzinach blokady emocjonalne. Wewnętrzne napięcia które nie będą pozwalały na podjęcie decyzji , przed która rozpaczliwie się bronicie, a i tak trzeba będzie dokonać wyboru. Coś będzie was dręczyło, ogarnie was uczucie zagrożenia, rozdarcia, niezdecydowania. To będzie miesiąc bierności  i życia w męce niezdecydowania.

Uczucia/związki: W uczuciach też nie będziecie mili, a raczej zachowacie asertywność, surowość, brak tolerancji. Jesteście osobami które kierują się rozumem, a doświadczenia jakie napotkaliście spowodowały, że staliście się niezależni i dmuchacie nawet na zimne. W związkach stawianie swoich wymagań i kierowanie się władzą.

Samopoczucie/zdrowie:  Samopoczucie hurra optymistycznej postawy i ryzykanctwa, która może doprowadzić do braku rozwagi i mylnych rozstrzygnięć. Zdrowotnie mogą wystąpić choroby układu krążenia, układ hormonalny, choroby wieku dziecięcego.

Ostrzeżenie: Możecie stać się niecierpliwi i z chęcią uwolnili byście się od obowiązków i pracy, która nie odpowiada waszym ambicjom. Stan monotonii i dłużenia się czasu.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Harmonii pomoże odzyskać stan wewnętrznej równowagi emocjonalno -uczuciowej. Pomoże polubić siebie, ułatwi porozumienie się z otoczeniem, złagodzi nerwowość, nadpobudliwość, napięcia psychiczne, kompleksy.

 

 Dla wibracji 8

Aura miesiąca: Ósemki w lutym rozwiążą swoje problemy i pokonają trudności. Może to być dla was taki czas przetrwania, walki, ale nie poddacie się pomimo że czasami możecie poczuć, że za dużo odpowiedzialności bierzecie na siebie.

Praca/finanse: W pracy dla niektórych ósemek mogą pojawić się nowe oferty pracy, kursy, dokształcanie się, nauka. W finansach trzeba rozważnie przemyśleć w co i jak inwestować, żeby nie wydać więcej niż się zarabia. Mogą pojawić się pokusy do rozrzutności. 

Uczucia/związki: W związkach możecie czuć się uwięzieni, może to być rodzaj wygody, chwilowych uniesień, bez uczuć. Możecie tkwić w trudnych związkach z których ciężko się uwolnić, gdyż energia jest zbyt silna, a tak właściwie to sami założyliście sobie te kajdany.

Samopoczucie /zdrowie: Jesteście ogólnie silnymi osobami i w trudnych sytuacjach nie tracicie głowy i potraficie zadbać, aby wszystko wypadło jak najlepiej. Zdrowotnie mogą powrócić choroby niedoleczone, stany zapalne, przeziębienia, układ krążenia, polipy.

Ostrzeżenie: Nie wtrącajcie się w sprawy, które was nie dotyczą. Uważać na pośpiech i nieostrożność w działaniach. Żeby o coś zawalczyć trzeba być dobrze przygotowanym.

Przesłanie od Aniołów:  Anioł Zdrowia zachęca o dbanie i pracę nad sobą, bo dzięki temu czerpiecie siłę ciała i ducha. Pomaga wzmocnić odporność organizmu, kondycję, samopoczucie, przyśpiesza powrót do zdrowia. 

 

Dla wibracji 9

Aura miesiąca:  Ogólnie miesiąc będzie udany, ale dziewiątki mogą uciekać w swój świat i ukrywać emocje pod maską przyzwyczajenia. Dążycie do jakiegoś celu, chcielibyście już pokonać tą trudną drogę, ale nie potraficie jeszcze określić jaki jest  ten wasz cel. To miesiąc pokonania trudności i zakończenia pewnych spraw.

Praca/finanse: Wszechświat będzie czuwał nad wami. W pracy dobre perspektywy na przyszłość, spełnienie zamiarów i kontynuacja zadań. Instynktownie będziecie czuli, że sposób w jaki działacie jest słuszny. Finansowo również dobre perspektywy , wiara w pomnożenie swoich dochodów.

Uczucia/związki: W związkach czas namiętności i beztroski. Postaracie się wyczarować nastrój podniecenia. Będziecie uwodzicielscy, czarujący i hojni. Na Walentynki postaracie się obdarować prezentem swoją miłość.

Samopoczucie/zdrowie: Ogólnie zdrowie powinno dopisywać, zdolność organizmu do walki z chorobami. Mogą czasami wystąpić dolegliwości kończyn górnych, układ kostny.

Ostrzeżenie: Możliwe, że będziecie musieli podporządkować się innym, jakiś rodzaj przymusu, który nie będzie dla was wygodny. Uważajcie też na niedokończone sprawy, które mogą sprawić wiele kłopotów.

Przesłanie od Aniołów:  Upadły - Lucyfer to ostrzeżenie przed złem, fałszerstwem, uleganiu pokusom i iluzjom. Nie przywdziewajcie maski i nie bądźcie dwulicowi ukrywając swoje prawdziwe oblicze. Nie dajcie się zepchnąć z dobrze obranej drogi na złą ulegając pokusom, uzależnieniom.

 

Dla wibracji 11

Aura miesiąca: To będzie miesiąc dążenia do równowagi i zachowania dyplomacji. Załatwianie spraw urzędowych, sądowych, podejmowanie kroków prawnych. Miesiąc zmian, ale  i związane z tym zmagania.

Praca/finanse: W pracy możecie żyć swoimi marzeniami. Sprawy o których myślicie mogą wymagać siły, samozaparcia, twórczości. Możecie żyć w swoim świecie, o czymś myśleć,  ale to mogą być jak na razie tylko marzenia, gdyż mogą być trudności z powiązaniem waszych pragnień z działaniem.

Uczucia/związki:  W związkach uczucia staną się bardziej dojrzalsze. Miłość nabierze nowego znaczenia i związki staną się bardziej harmonijne i opiekuńcze. Każdy zrozumie jaką powinien odgrywać rolę w tym partnerstwie  i rodzinie.

Samopoczucie/zdrowie:  Ogólnie zdrowie powinno dopisywać, zdolność organizmu do walki z chorobami. Może wystąpić dysfunkcja układu moczowego, układu pokarmowego.

Ostrzeżenia: Uważajcie aby wasz entuzjazm, optymizm i niezależność, nie zmieniły się w lenistwo, nieodpowiedzialność i kłamstwa.

Przesłanie od Aniołów:  Anioł Zabawy pomoże jedenastkom odprężyć się, zrelaksować i czerpać radość z zabawy. Czuwa nad bezpiecznym i odpowiedzialnym korzystaniem z przyjemności tego świata. Zachęca do aktywnego wypoczynku i lepszych relacji z dziećmi. 

 

Dla wibracji 22

Aura miesiąca: To może być nerwowy miesiąc. Atmosfera złości, podstępów i manipulacji. Chęć posiadania władzy nad innymi, wywierania  presji słownej, brak współczucia.

Praca/finanse: W pracy sporo ruchu, gwałtownych posunięć, wyjazdów, praca w terenie. W tym miesiącu praca zapowiada się aktywnie, odwaga w podejmowaniu ryzyka, będziecie odważni i otwarci na wszelkie działania.

Uczucia/ związki: W związkach to Wy będziecie błyszczeć i będziecie rządzić. Możecie stać się w jednej chwili osobą namiętną, atrakcyjną, ale też zaborczą.

Samopoczucie/zdrowie: Nerwowy i energiczny miesiąc, w którym możecie dążyć za wszelką cenę do wygrania konfliktu, ale to objawi się więcej z uczuciem niesmaku, niż odniesionego zwycięstwa. Zdrowotnie wszelkiego rodzaju stany zapalne, zaburzenia tarczycy.

Ostrzeżenie: Uważajcie na swoje reakcje emocjonalne, na brak hamulców w swoim postępowaniu wdając się w potyczki arogancji słownej. Nie wszystko można osiągnąć za pomocą miecza.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Nawrócenia pomaga wejść na właściwą drogę, jeżeli kroczycie tą niewłaściwą. Jeżeli  nie potraficie przyznać się do popełnionych błędów i zrzucacie winę na innych pomoże odmienić siebie, przemienić i nawrócić na właściwy tor.

 

Dla wibracji 33

Aura miesiąca: Luty dla wibracji 33 zapowiada się w atmosferze zgody, pokoju , spotkań w radosnym nastroju czy to w gronie przyjaciół, lub w gronie rodzinnym. Miesiąc spokoju, marzycielstwa, romantyzmu, pozytywnych emocji.

Praca/finanse: W pracy spokój i opanowanie. Okres wewnętrznego spokoju i harmonii, gdzie nie dacie się wyprowadzić z równowagi. Przyjazna atmosfera, wszelkie konflikty zostaną złagodzone, wzajemna życzliwość i wyrozumiałość.

Uczucia/związki: Będziecie coś świętować, możliwe że to będzie spotkanie towarzyskie z jakiegoś powodu, lub zostaniecie zaproszeni na jakąś uroczystość rodzinną. W związkach radość i zadowolenie, możliwość powiększenia rodziny.

Samopoczucie/zdrowie: Zapowiadają się poważne zmiany niosące ulgę, nadzieję i miłość. Dla niektórych będzie to coś nowego, coś się odrodzi, narodzi, pojedna i zjednoczy. Wspólny cel i wspólne interesy. Zdrowotnie płyny w organizmie, układ rozrodczy i wydalniczy, dysfunkcja przewodu pokarmowego.

Ostrzeżenie: Uważajcie na brak wytrwałości w działaniu, na zniechęcenie w kontaktach z ludźmi, oraz  podążaniem za wszystkim co jest powszechnie uznawane, rozpraszając energię na sprawy powierzchowne.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Ciepła pomoże rozładować napięcia emocjonalne takie jak: tłumienie w sobie uczuć, nieumiejętność wyrażania swoich potrzeb, lęk przed samotnością, problemy z komunikacją. Pomoże wyrazić swoje prawdziwe uczucia i ułatwi kontakt z ludźmi.

Kumczo

Witam serdecznie Na imię mam Basia , a moje hobby i pasja to tarot i numerologia.W mojej pasji posługuję się kartami tarota , anielskimi , numerologią i wahadełkiem.Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na pytanie kim jestem i dokąd zmierzam , to, jesteś, na właściwej stronie.Czasami...
700/GSM
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Wibracje numerologiczne na maj 2018 autor: Kumczo, data: 2018-04-30 Artykul
Tytuł: Wibracje numerologiczne na kwiecień 2018 autor: Kumczo, data: 2018-04-05 Artykul
Tytuł: Wibracje numerologiczne na marzec 2018 autor: Kumczo, data: 2018-02-28 Artykul
Tytuł: Wibracje numerologiczne - luty 2018 autor: Kumczo, data: 2018-01-30 Artykul
Tytuł: Wibracje numerologiczne - styczeń 2018 autor: Kumczo, data: 2018-01-10 Artykul
Tytuł: Horoskop dla wibracji numerologicznych – grudzień 2017 autor: Kumczo, data: 2017-11-30 Artykul
Tytuł: Horoskop dla wibracji numerologicznych – listopad 2017 autor: Kumczo, data: 2017-11-06 Artykul
Tytuł: Horoskop dla wibracji numerologicznych – październik 2017 autor: Kumczo, data: 2017-10-03 Artykul
Tytuł: Horoskop dla wibracji numerologicznych – wrzesień 2017 autor: Kumczo, data: 2017-08-31 Artykul
Tytuł: Wibracje numerologiczne - sierpień 2017 autor: Kumczo, data: 2017-08-08 Artykul
1 2