Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Wibracje numerologiczne

589 Laura Mei
2018-01-12 4

Dzisiaj opiszę znaczenie wibracji liczb od 1 do 10 i chociaż wiem ile informacji na ten temat jest w internecie to może dla tych, którzy nie mają czasu szukać ich tam lub wolą je od numerologa, który będzie dla Was wykorzystywał właśnie numerologię.


Wibracje numerologiczne


Wibracja liczby 1  w pozytywie niesie zdolności przewodzenia, otwartości na to co nowe w technice ale i życiu na co dzień. To silne pole energii, które działa na wielu płaszczyznach życia w zależności od sytuacji, daje upór w dążeniu do celu  co często jest potrzebne. W negatywie daje zbyt duży upór, brak możliwości wybierania kompromisu, narzucanie swojej woli, nie liczenie się ze zdaniem
innych. Bezpardonowa walka o władzę realizację własnych nawet egoistycznych celów.

Wibracja liczby 2 w pozytywie powoduje, że człowiek jest pełen empatii, nie lubi walki o władzę, nie knuje za plecami, jest  wrażliwy na krzywdę innych i gotowy do pomocy. W negatywie powoduje przewrażliwienie, branie wszystkiego do siebie, rozpamiętywanie starych krzywd, lęki, strach przed nowym nawet jeśli to jest lepsze, to ktoś kto woli żyć w zgodzie z brzydkim powiedzeniem "lepsza znana bieda niż nie znane szczęście".

Wibracja liczby 3 w pozytywie daje twórczość, kreatywność, świetną pracę słowem mówionym i pisanym, daje różne talenty. Osoba taka jest z reguły lubiana przez ludzi, umie znaleźć rozwiązanie z wielu trudnych sytuacji nie czyniąc innym żadnej szkody. W negatywie to bardzo gwiazdorska osoba, która ma potrzebę błyszczenia, zwracania na siebie uwagi wszystkich wokół, problemem jest brak umiejętności dotrzymywania słowa i ludzkich sekretów. Często plotkuje, kłamie i pierw mówi a potem myśli. 

Wibracja liczby 4 w pozytywie to ktoś dobrze zorganizowany, pracowity, odpowiedzialny. Ceni sobie ład wokół siebie a szczególnie w temacie pracy. Z reguły to ktoś kto ceni sobie dom i raczej domator, który najlepiej się czuje we własnym domu. Umie dbać o rodzinę. W negatywie pracoholik, który na pracy skupia całą uwagę i energię zaniedbując dom, często bierze na siebie  zbyt wiele kosztem rodziny i zdrowia, potem nie wywiązuje się z tego co miało być zrobione. Czasami jest osobą małoduszną, bez charyzmy i współodczuwania innym.

Wibracje liczby 5 w pozytywie to osoba pełna energii, radości życia na co dzień, dynamiczna z ruchliwym umysłem pełnym  nowych pomysłów. Ma dobry seksapil umie czerpać radość życia i dzielić się  nią z innymi wokół siebie. Jak trzeba to zadziała jak błyskawica. W negatywie to nerwus, który do słownych utarczek, w gniewie mówi różne nie przemyślane bzdury, byle mówić .Agresje rozładowuje na innych. Rozbiegany za wszystkim i za niczym. Nie umie zachować wierności w związkach.

Wibracje liczby 6 w pozytywie to prze de wszystkim ktoś dla kogo rodzina jest sensem życia. To dobra matka/dobry ojciec który dla rodziny umie się poświęcać. Ale też ma dobry gust, wrażliwość na piękno, ceni sobie dobre relacje z innymi. Ma charyzmę. W negatywie ktoś dla kogo rodzina jest z reguły jest na ostatnim miejscu, egotyk który umie żyć kosztem rodziny nie mając sobie nic do zarzucenia. Nie przepada za ludźmi bo sam dla siebie jest najważniejszy.

Wibracje liczby 7 w pozytywie to osoba nastawiona na uczciwość, ceni sobie literę prawa umie szanować zdanie innych, nie ulega namowom do złego. Ma poszanowanie do praw innych religii, filozofii i otwarta na szeroką wiedzę. Bardzo łatwo sie uczy. W negatywie to ktoś, kto rości sobie prawo by decydować za innych, narzucać innym swój punkt widzenia, to często demagog z cynicznym nastawieniem do ludzi, prawa, religii innych.

Wibracje liczby 8 w pozytywie, to ktoś kto świetnie rozumie energię pieniądza, władzy i to co robi dla tej sfery życia jest zwyczajnie normalne, umie dać wsparcie finansowe biedniejszemu od siebie, ma też dobrą duchową stronę życia i wiedze w tym temacie. W negatywie ogromne parcie na kasę i władzę, to ktoś zarozumiały arogancki w stosunku do tych, którzy są biedni nie uznający innych wartości po za władzą i kasą, arogancki w rozumieniu istnienia Boga.

Wibracje liczby 9  w pozytywie to wielka wszechstronność która nie wiadomo skąd się bierze, to wiedza czerpana z kosmosu. To wielka charyzma, umiłowanie przyrody  i ludzi, których nigdy nie brakuje wokół. W negatywie, to człowiek, o którym się mówi, że dla towarzystwa da się powiesić, to ktoś kto jest bardzo podatny na wpływy innych, podatny na namowę nawet jeśli ta prowadzi do łamania prawa. Zaniedbuje rodzinę na rzecz kolegów.