Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Znak chiński - Szczur

734 Moka
2018-01-11 5

Mamy grudzień a tym miesiącem w zodiaku chińskim rządzi Szczur. To stworzenie niezmiernie inteligentne a tym samym człowiek urodzony w tym znaku. On jako pierwszy zjawił się na wezwanie Buddy, mimo że jest niezmiernie sparty, nie cierpi gdy ktoś nakazuje mu co ma robić, to w tym przypadku, wyprzedził swoich jedenastu towarzyszy zodiaku.


Znak chiński - Szczur


Ma wręcz bzika na punkcie swojej autonomii, niezależności,  poczucia własnej wolności, nie w jego stylu jest biec z klapkami na oczach za tłumem. Ciężko odmówić mu kąśliwego języka. Gdy ktoś nazbyt śmiało przekracza jego ustalone  granice, a jest on niezmiernie introwertyczny, staje się wręcz mściwy, nieuprzejmy i krytycznie agresywny. Ta krytyka sprawia mu wręcz dużo przyjemności i częściej jest to jego zaleta niż wada. Jednak w pierwszym kontakcie, to sam miód, a gdy wyczuje dla siebie korzyści, bije z niego uprzejmość i ogromny osobisty urok. Jednak to pozorne uzewnętrznianie się,  dlatego wyrachowanie nie jest mu obce a także manipulacja drugą osobą. Lubi przekraczać granice, balansować na granicy dobrego smaku, droczyć się z normami i ustalonym porządkiem.

 Ciężko go przeniknąć, nigdy nie wiadomo co tak naprawdę myśli, nie lubi się zwierzać, mocno chroni swój środek i to co w nim się znajduje. Jego intelekt działa na 200%, marazm i nuda go zabija, codzienne obowiązki i zobowiązania nie najlepiej przyjmuje i znosi,  dlatego często ma rozbiegane myśli, kombinując co by tu wymyślić. To bardzo kreatywny typ osobowości. Dla niego życie najlepiej, gdyby składało się z wyjątkowych wydarzeń i zdarzeń.  Gdy nie robi nic staję się nieznośny dla otoczenia wręcz „upierdliwy”.

Na co dzień ciężko z nim żyć, ale pewne jest, że z tą osobą nie będzie nigdy nudno. Jego zwariowane pomysły, tendencje do mocnych przeżyć i wielka namiętność często doprowadza go jednak do burzliwych związków i relacji.  w których raz wchodzi w rolę agresora, gdzie druga strona, często ma problem- o co mu naprawdę chodzi i czego się czepia, za drugim razem w rolę ofiary. Taka „jazda” wpisana jest w jego rejestr.

Zycie domowe, rodzinne jest dla niego do zaakceptowania o ile nie obarcza się go obowiązkami i problemami, ale rodzicem jest wspaniałym, dbając o intelektualny rozwój swoich pociech.

Pieniądze są dla niego ważne, nie lubi sobie odmawiać w przyjemnościach, dlatego oszczędzanie nie jest jego mocną stroną. Chwilami wręcz brak mu rozsądku w tym temacie. Jest w stanie wydać dużą kwotę, aby uszczęśliwić bliską osobę, chociaż najczęściej siebie. Lubi w ten sposób cieszyć się życiem. To taka mieszanka między skąpcem a niezmiernie hojnym człowiekiem. Życie najczęściej spędza w komfortowych warunkach, a także na podróżach, które uwielbia, najlepiej w miejsca mało odkryte przez tłumy.

W życiu zawodowym nieźle cwaniaczy, ma silne cechy przywódcze,  tak pokieruje sytuacja i zadaniami zawodowymi, aby jak  najmniej się napracować . Dlatego na pierwszy plan wysuwają się jego zdolności organizacyjne, menadżerskie, strategiczne. Praca w sztywnych godzinach od-do, warowanie na miejscu i nudna rutyna go wypala. Musi mieć przestrzeń nie tylko dla swej ruchliwej natury alei dla realizacji swoich idei.

Jego pora roku to zima, miesiąc grudzień, żywiołem woda. Planeta rządząca Jowisz. Godziny przypisane do tego znaku to 23-1.

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Obchody Nowego Roku Chińskiego autor: Moka, data: 2018-02-01 Artykul
Tytuł: Znak chiński - Szczur autor: Moka, data: 2018-01-11 Artykul
Tytuł: Świnia w horoskopie chińskim autor: Moka, data: 2017-10-16 Artykul
Tytuł: I Ching autor: Moka, data: 2017-10-06 Artykul
Tytuł: Znak chiński - Koza autor: Moka, data: 2017-09-28 Artykul
Tytuł: Znak chiński - Kot autor: Moka, data: 2017-08-25 Artykul
Tytuł: Sabat na wiosenne przesilenie autor: Moka, data: 2017-03-20 Artykul
Tytuł: Pusty bieg księżyca autor: Moka, data: 2016-12-16 Artykul
Tytuł: Pluton i inne planety autor: Moka, data: 2016-12-01 Artykul
Tytuł: Mars i miłość autor: Moka, data: 2016-11-15 Artykul
1 2