Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Wibracje numerologiczne - styczeń 2018

5398 Kumczo
2018-01-10 2

Sprawdź swoją wibrację w styczniu 2018...


Wibracje numerologiczne - styczeń 2018


Dla wibracji 1

Najważniejszym wydarzeniem miesiąca będzie skupienie się na jakimś celu w celu uzyskania pozytywnych rezultatów. To może być skupienie się na pracy i sumienne jej wykonywanie co da odpowiednie zyski, jak również na jakiejś dziedzinie, która jest pasją i waszą siłą napędową.

Praca/ finanse: Styczeń dla niektórych jedynek będzie miesiącem podejmowania odpowiednich decyzji czy to w sprawie pracy, związku, czy innych sfer życiowych. Weźmiecie sprawy w swoje ręce i zechcecie stać się odpowiedzialni za swoje życie, usamodzielnić się. Nastąpi etap poznania nowego życia, nowej pracy, czy zawodu. Troski i niepowodzenia odejdą do przeszłości.

Uczucia/ związki: W uczuciach pewne sprawy ulegną wyjaśnieniu. Trzeba będzie na spokojnie rozstrzygnąć problem który do tej pory nie dawał spokoju. Szczera rozmowa, bez emocji w postaci negocjacji doprowadzi do rozwiązania istniejącego problemu. Zachować rozsądek, kiedy górę biorą emocje.

Samopoczucie/ zdrowie: Na zdrowie jedynki powinny uważać, chodzić do lekarza, robić badania kontrolne. Mogą być problemy z nerkami, układ moczowy, przeziębienia, infekcja dróg oddechowych, zaburzenia hormonalne.

Kto lub co da Wam wsparcie:  Wsparcie przyniesie Wam kamień Hematyt, który chroni przed negatywną energią, jest kamieniem wojowników w obronie wyznawanych wartości, dodaje odwagi, zdecydowania, siły i spokoju. Pomaga w leczeniu nadciśnienia, pęcherza, kręgosłupa .Daje moc do pokonywania życiowych trudności.

 

Dla wibracji 2

Najważniejsze wydarzenie miesiąca, to wydarzenie będzie związane ze zmianą spowodowaną przez los. Trudno tu zgadywać jakiej sfery ta zmiana będzie dotyczyła, trzeba poddać się ruchowi koła i dopasować do nadchodzących zmian.

Praca/ finanse: W pracy stabilnie, aczkolwiek zarobki mogą być nie najlepsze. Wasze pragnienie posiadania i zabezpieczenia finansowego może skłaniać do poszukiwań nowych zarobków, nowej dodatkowej pracy, co powinno się udać i powiększyć Wasz status finansowy.

Uczucia/ związki:  W uczuciach obudzą się w Was pragnienia posiadania własnego domu, tęsknoty za posiadaniem czegoś trwałego, lub umocnienia trwałości związku. Chęć zbudowania sobie własnego gniazdka. Być może los będzie sprzyjający i pojawią się szanse na urzeczywsistnienie czegoś co zaczęło się dawniej.

Samopoczucie/ zdrowie: Możecie snuć marzenia, ale nie umieć połączyć tych marzeń z działaniem i wyłapywać nadarzających się okazji. Co w rzeczywistości pozostawia Was biernym i staniem w tym samym miejscu. W zdrowiu mogą wystąpić dolegliwości jamy brzusznej, zapalenia nerwów.

Kto lub co da Wam wsparcie: Anioł Nawrócenia pomoże dwójkom wejść na właściwą drogę życia.
Odmienić siebie i przyznać się do popełnionych błędów i naprawić je. Wspiera osoby chętne do pracy nad sobą, pomaga wyjść z nałogu.

 

Dla wibracji 3

Najważniejsze wydarzenie miesiąca. W miesiącu Styczniu możecie trójeczki dużą wagę przywiązywać do wartości materialnych. Możecie być podstępni i wyrachowani, ale też uzależnieni od kogoś, lub czegoś. To może być miesiąc ulegania wszelkim pokusom, próżnością i zachłannością co może doprowadzić do strat materialnych. Uważajcie też na fałszywe środowisko.

Praca/ finanse: W pracy stabilnie, ale możecie czuć taki strach przed utratą pracy. Może pojawić się jakiś kryzys, czy to zdrowotny, czy materialny, gdzie będzie potrzebowali pomocy i wsparcia. Coś nagle może pokrzyżować Wam plany.

Uczucia/ związki: W uczuciach jakieś nagłe zmiany przychodzące z zewnątrz mogą zmienić dotychczasowy system wartości, przekonań, ideałów. Wszystko będzie się kręciło w domu i wokół domu, taka trochę izolacja w związkach, potrzeba wypoczynku. Jakieś oddalenie, sprawy które trzeba przeczekać, może ze względu na chwilową rozłąkę, wyjazd, pobyt w szpitalu, sanatorium itp.

Samopoczucie/ zdrowie: To może być samopoczucie samotnej walki z przeciwnościami losu. Wasza postawa będzie uparta i nieprzejednana trwając przy swoich racjach. Pójście na kompromis nie będzie w waszym stylu. W zdrowiu mogą pojawić się choroby niedoleczone, przewlekłe, wszelkiego rodzaju stany zapalne. Dolegliwości kręgosłupa, układ kostny, choroby wirusowe.

Kto lub co da Wam wsparcie: Mudra Powodzenia doda trójkom pewności i wiary w siebie. Wykonując tą Mudrę skupcie się na tym co chcielibyście mieć, co chcielibyście robić, lub kim być. Skupcie się na pozytywnych myślach i pragnieniach które przyniosą korzyść Wam i ludziom znajdującym się wokół Was.

 

Dla wibracji 4

Najważniejsze wydarzenie miesiąca, czwórki w Styczniu odczują przygnębienie. Jakaś sytuacja może nie dawać Wam spokoju i będziecie z tego powodu odczuwać smutek. To problem z którym cięzko będzie się uporać, ale dotyczy to Waszego stanu emocjonalnego. Zbyt wszystko przeżywacie, cierpicie i wyolbrzymiacie, biorąc do siebie zamiast od siebie.

Praca/ finanse: Praca będzie wymagała szybkiego i skutecznego działania. Trzeba będzie być twórczym, kreatywnym i kierować się rozsądkiem, nie emocjami. Jednak nie zawsze będziecie słuchali rozumu i emocje wezmą górę, zmuszając do gwałtownych posunięć, nie licząc się z opinią otoczenia. Szykują się wyjazdy, delegacje, praca w terenie.

Uczucia/ Związki: W uczuciach niektóre czwórki zmuszone bedą do podjęcia odpowiednich decyzji, dokonania wyboru, czy chcecie nadal tkwić w przeszłości czy rozpocząć nowe spokojne życie. Zawsze jest strach przed tym co nowe i odwlekanie z ostateczną decyzją, ale w tym miesiącu trzeba będzie wreszczie cos z tym zrobić. Uwolnijcie się od tego co było, aby otworzyć się na nowe.

Samopoczucie/ zdrowie: Uczucie niezadowolenia, apatii, nieporozumień. Jakieś gorzkie doświadczenia tak Was dotknęły że pozostawicie rzeczy własnemu biegowi, nie pragnąc zmian. W zdrowiu problemy z układem oddechowym i nerwowym. Niewydolnośc krążenia, choroby wirusowe.

Kto lub co da Wam wsparcie: Karta od Archanioła Michała -Twoje dzieci są strzeżone przez Anioły. Czwóreczki o swoje dzieci i wnuki możecie być spokojni. Archanioł Michał chroni Wasze dzieci, kieruje nimi aby były bezpieczne, rozwijały dary i podążały za swoim boskim celem zyciowym.

 

Dla wibracji 5

Najważniejsze wydarzenie miesiąca. Piątki mogą w Styczniu odczuwać kryzys, którego podłozem jest niedostatek materialny jak i duchowy. Jakieś zdarzenia mogą spowodować, że będziecie czuli się nieszczęsliwi. Najlepszym wyjściem jest podanie pomocnej dłoni i trzymanie się razem i wspieranie.

Praca/ finanse: To będzie dynamiczny okres, wyjazdy służbowe, delegacje, świadome dążenie do osiągnięcia celu. Praca może być związana z zagranicą wymagająca bystrości, ruchu, aktywności.Trzeba w niektórych sytuacjach zachować równowagę emocjonalną i odróżnic co jest dla Was dobre, a co złe.

Uczucia/ związki: W związkach nie powinno być problemów, ale wasze zbytnie zamartwianie się o wszystko, wyolbrzymianie spowoduje lęki o podłożu nerwicowym, trudności z zasypianiem. Troska o związek o byt i wyszukiwanie problemów moze doprowadzić choroby i depresji.

Samopoczucie/ zdrowie: Zachowajcie powściagliwość w niektórych sytuacjach, aby uniknąć nie potrzebnych kłótni i konfliktów. Po prostu panujcie nad swoimi emocjami. W zdrowiu moga się pojawic choroby górnych dróg oddechowych, zaburzenia przemiany materii, układ kostny, układ nerwowy i pokarmowy.

Kto lub co da Wam wsparcie: Przesłanie od Aniołów Dziecko. Piątki poświęćcie więcej czasu dzieciom, jak i swojemu wewnętrznemu dziecku, które potrzebuje miłości, uczuć i uwagi. Radość da Wam spędzanie czasu z dziećmi swoimi czy praca związana z niesieniem pomocy dzieciom.

 

Dla wibracji 6

Najważniejsze wydarzenie miesiąca, pojawi się nowa szansa do wykorzystania swoich talentów.Nowa energia, witalność i pozytywne nastawienie pobudzi Was do działania, do rozpoczęcia jakiegoś przedsięwzięcia. To będzie miesiąc pokonania przeszkód i zaangażowania się w to, co zamierzacie robić.

Praca/ finanse: W pracy zaangażujecie się w realizację swoich celów i zmierzeń. Będziecie konkurowali z innymi, bronili swych poglądów, stanowiska. W trudnych i spornych sprawach kierujcie się intuicją i doświadczeniem i nie wdawajcie w zbytnie kłótnie, które nie przyniosą rozwiązania.

Uczucia/ związki: W uczuciach mogą pojawić się flirty i romanse szczególnie w pracy, jednak Szóstki pozostaną pełni wewnętrznych napięć, nie będą pewni swoich uczuć. Związki mogą istnieć z wyrachowania, bądź z przymusu pełne ograniczeń i skrywania uczuć.

Samopoczucie/ zdrowie: Możecie odczuć samotność, pustkę nie wiedząc jaką drogę wybrać i w którą stronę się udać. Zwróćcie się do swojego wnętrza, wyciszcie w celu zastanowienia się co jest najważniejsze, a co należy odrzucić. W razie czego możecie skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego. W zdrowiu może pojawić się zmęczenie i zniechęcenie życiem. Choroby przewlekłe, które da się zaleczyć, a nie wyleczyć.

Kto lub co da Wam wsparcie: Przewodnicy Duchowi - Uzdrowiciele. Poproście swych Przewodników - Uzdrowicieli aby pomogli Wam pozbyć się bólu i rozczarowania jakiego doświadczyliście. Przewodnicy zapewnią, że Wasze cierpienie przekształci się w naukę i przeminie, a radość powróci. Szukajcie źródeł pomocy u innych i nie męczcie się sami.

 

Dla wibracji 7

Najważniejsze wydarzenie miesiąca: Miesiąc bezpieczeństwa materialnego. Udane transakcje, prezenty pieniężne, konsekwentne dążenie do celu. Będziecie dobrze radzili sobie w tym miesiącu i wykorzystywali nadarzające się okazje. Okres sprzyjający, który należy wykorzystać do utrwalenia majątku, jak i wzbogacenia własnej osobowości.

Praca/ finanse: W pracy miła atmosfera, jeżeli były jakieś konflikty nastąpi pojednanie, przebaczenie. Wasza dusza będzie tęskniła do zmian, które mogą się pojawić z zewnątrz, jak i od wewnątrz, kiedy sami przejmiecie inicjatywę. Miesiąc odrodzenia i przebudzenia się do życia.

Uczucia/ związki: Niektóre siódemki mają już swoje doświadczenie w związkach co mogło wpłynąć na stan obecny, że jesteście bardziej wymagający, wyrachowani, chłodni. Swoje uczucia trzymacie na wodzy i słowa wypowiadacie z rozwagą. Na niektóre związki wpływ może mieć matka, lub teściowa, która trafnie potrafi ocenić sytuację.

Samopoczucie/ zdrowie: Musicie uważać na swoje emocje, które nie zawsze potraficie okiełznać wypowiadając słowa w sposób dobitny, a nawet bolesny. W zdrowiu zaburzenia metaboliczne, dolegliwości jamy brzusznej.

Kto lub co da Wam wsparcie: Archanioł Rafael doradza aby siódemki skupiły się na medytacji, która przyniesie Wam spokój umysłu, duszy i ciała. Możecie słuchać na płycie DVD lub medytować po swojemu. Wszelkie formy medytacji są pomocne i korzystne dla zdrowia.

 

Dla wibracji 8

Najważniejsze wydarzenie miesiąca. W Styczniu ósemki poczują moment odprężenia i wyzwolenia się z niewoli jaką narzuca codzienność. Może to będzie wyjazd poza miejsce zamieszkania i znalezienie czasu na odpoczynek i zabawę. Jakaś cząstka życia która przyniesie Wam radość, świętowanie czegoś. Może zdecydujecie się na kupno domu, działki poza miastem.

Praca/ finanse: W pracy stabilnie, powodzenie materialne i zmysł do interesów. Umiecie wykorzystywać nadarzające się okazje, zadbać o sprawy finansowe i w tym miesiącu będziecie operatywni ciesząc się tym co posiadacie.

Uczucia/ związki: W uczuciach ósemki będą dźwigać cały ciężar odpowiedzialności za związek. Partner albo będzie uciekał od odpowiedzialności, albo po prostu nie jest w stanie już być odpowiedzialny. Zaplataliście się w taki układ i pomimo, że czasami będziecie mieli już dość, to nadal trzeba dźwigać to brzemię, dacie radę.

Samopoczucie/ zdrowie: Możecie poczuć, ze za popełnione błędy w przeszłości macie teraz jakiś rachunek do zapłacenia. Sami powinniście ocenić swoje działania i jakie by nie były ponieść za nie odpowiedzialność. W zdrowiu uważać na kręgosłup, skłonność do przeziębień, nerki, układ moczowy.

Kto lub co da Wam wsparcie: Archanioł Haniel.  Zwróćcie się do Archanioła Haniela, który pomoże Wam przywrócić utraconą miłość, wzmocnić stałe związki, otworzyć serce. To Anioł miłości pomoże przywrócić równowagę w czakrze serca, rozwija intuicję, samotnych skieruje na nieznane drogi, gdzie mogą spotkać pisane im osoby.

 

Dla wibracji 9

Najważniejsze wydarzenie miesiąca: Dziewiątki w Styczniu czekają poważne zmiany niosące ulgę, nadzieję, dobroć. Wasze wysiłki zostaną nagrodzone i osiągniecie swój cel. Narodzi się coś nowego pozwalającego na zmianę kierunku życia. Jeżeli w przeszłości solidnie pracowaliście na swój cel, teraz zbierzecie jego plon.

Praca/ finanse: Los będzie Wam sprzyjał, czyli wszelkie zamiary które w przeszłości były narażone na niepowodzenie teraz zostaną zrealizowane. Pojawią się nowe szanse, nowe możliwości, dobre wiadomości. Idą do Was pieniądze.

Uczucia/ związki: Możecie tak być skupieni na pracy, na celu do jakiego dążycie, że uczucia mogą być w związku zaniedbane, co może doprowadzić do konfliktu. Potrzebne będzie opanowanie i rozsądek aby rozwiązać problem i nie dopuścić do burzliwej atmosfery i kłótni.

Samopoczucie/ zdrowie: Mogą pojawić się nieporozumienia, możecie odczuwać takie uczucie nieszczerości, gdyż nie będziecie umieli otwarcie się zbuntować w partnerstwie. Partner silniejszy od Was, a Wy oszukujecie własne serce. W zdrowiu mogą pojawić się dolegliwości przewodu pokarmowego,dolegliwości dermatologiczne, układ oddechowy, problemy z kończynami górnymi.

Kto lub co da Wam wsparcie: Przewodnicy Duchowi - Duch Święty - Przywództwo. Duch Święty zachęca dziewiątki żeby świadomie i całkowicie przejęli rolę przywódcy, którą sobie wyrabiacie. Dzięki swojej charyzmie, stabilności i dyscyplinie zyskujecie uznanie innych. Wasz entuzjazm, przedsiębiorczość i motywacja poprowadzi innych na wyższy poziom.

 

Dla wibracji 11

Najważniejsze wydarzenie miesiąca. Jedenastki czeka miesiąc walki. Będziecie uparcie trwali przy swoich racjach i walczyli z przeciwnościami losu. Spiętrzające się trudności nie załamią Was, nie zrezygnujecie i nie ustąpicie czegokolwiek to miałaby dotyczyć.

Praca/ finanse: W pracy będziecie dobrym uczniem, czyli wytrwale będziecie pracować co będzie procentowało w przyszłości. Mogą pojawić się szkolenia, kursy w pracy zakończone pomyślnym zdaniem egzaminów. W sprawach finansowych powodzenie i realizacja pragnień.

Uczucia/ związki: Związki oparte na wspólnym celu. Więcej będziecie zajmować się pracą transformując miłość na sprawy istotne. Ogólnie szczęście rodzinne, dojrzała miłość.

Samopoczucie/ zdrowie: O samopoczucie i stan emocjonalny powinniście zadbać, gdyż może być chwiejny, brak równowagi emocjonalnej. W zdrowiu mogą się pojawić dolegliwości przewodu pokarmowego, zaburzenia przemiany materii, problemy z pęcherzem.

Kto lub co da Wam wsparcie: Anioł Harmonii pomoże odzyskać poczucie harmonii, zaakceptować i polubić siebie. Pomoże przywrócić równowagę emocjonalno-uczuciową, opanowanie, skomplikowane relacje z otoczeniem zahamowania seksualne.

 

Dla wibracji 22

Najważniejsze wydarzenie miesiąca, mogą to być sprawy urzędowe, sądowe. Trzeba będzie przeanalizować działania z przeszłości, uświadomić sobie popełnione błędy w celu naprawienia sytuacji. Jak działaliście w przeszłości, taki teraz będziecie mieli rachunek do zapłacenia.

Praca/ finanse: W pracy zapowiadają się jakieś zmiany. Mogą być cięcia, roszady, zwolnienia. Atmosfera napięcia i postawienia wszystkiego na ostrzu noża. Trzeba zachować rozsądek, emocje nic nie pomogą, powoli się uspokoi. Problem się rozwiąże, ale zostaniecie poddani ocenie.

Uczucia/ związki: W uczuciach początek jakiegoś przedsięwzięcia, powstawanie czegoś nowego. Może to dotyczyć nowej miłości, pokonanie trudności, jak też pragnienie powiększenia rodziny, lub poczęcia dziecka.

Samopoczucie/ zdrowie: Mogą targać Wami emocje, możecie doznać jakiegoś rozczarowania, jak też mieć pomysł na coś nowego, twórczego, co będziecie wykonywać z pasją. W zdrowiu problemy górnych dróg oddechowych, nerki, układ moczowy, niedotlenienie organizmu.

Kto lub co da Wam wsparcie: Kamień Agat naturalny, nosząc przy sobie ten kamień pomoże Wam osiągnąć równowagę emocjonalną. Kamień działa uspakajająco, dodaje pewności, siebie, poprawia koncentrację. Pomaga odnaleźć siebie, wpływa na dobry kontakt z ludźmi przynosi zadowolenie z życia.

 

Dla wibracji 33

Najważniejsze wydarzenie miesiąca, sprawy mogą się kręcić wokół mężczyzny, który może być waszym partnerem, ojcem, szefem lub kogoś kto wywiera silny wpływ na wasze życie. To zdecydowany, energiczny człowiek cieszący się autorytetem za którym chętnie podążają inni.

Praca/ finanse: W pracy możecie mieć fantazję twórczą, jeżeli wasz zawód wymaga dużej wyobraźni, to w tym miesiącu będziecie posiadali taki zapał twórczy. Z drugiej strony uważać i nie poddawać się zbytnim nastrojom, żeby nie zagubić się w realnym świecie.

Uczucia/ związki: W uczuciach miłość, zgoda i harmonia małżeńska. Dla narzeczonych to zapowiedź ślubu, małżeństwa. Możliwy też ślub w rodzinie.

Samopoczucie/ zdrowie: Uważać na środki zmieniające świadomość jak lekomania, alkoholizm, narkomania. Mogą dokuczać choroby zwyrodnieniowe, choroby kości, choroby ze stopami, układ nerwowy.

Kto lub co da Wam wsparcie: Mudra Wątroby - Ciekawość, ta Mudra wzmacnia układ nerwowy, pomaga się uspokoić i wzmacnia wyczekiwanie. Wyczekiwanie i ciekawość mają dobry wpływ na wątrobę, podnoszą na duchu i stymulują hormony dobrego samopoczucia. Używając tej Mudy użyjcie wyobraźni, aby wymyślić sobie przyszłość taka jaką byście chcieli, a potem czekać na małe i duże cuda.

Kumczo

Witam serdecznie Na imię mam Basia , a moje hobby i pasja to tarot i numerologia.W mojej pasji posługuję się kartami tarota , anielskimi , numerologią i wahadełkiem.Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na pytanie kim jestem i dokąd zmierzam , to, jesteś, na właściwej stronie.Czasami...
700/GSM
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Wibracje numerologiczne na czerwiec 2018 autor: Kumczo, data: 2018-06-01 Artykul
Tytuł: Wibracje numerologiczne na maj 2018 autor: Kumczo, data: 2018-04-30 Artykul
Tytuł: Wibracje numerologiczne na kwiecień 2018 autor: Kumczo, data: 2018-04-05 Artykul
Tytuł: Wibracje numerologiczne na marzec 2018 autor: Kumczo, data: 2018-02-28 Artykul
Tytuł: Wibracje numerologiczne - luty 2018 autor: Kumczo, data: 2018-01-30 Artykul
Tytuł: Wibracje numerologiczne - styczeń 2018 autor: Kumczo, data: 2018-01-10 Artykul
Tytuł: Horoskop dla wibracji numerologicznych – grudzień 2017 autor: Kumczo, data: 2017-11-30 Artykul
Tytuł: Horoskop dla wibracji numerologicznych – listopad 2017 autor: Kumczo, data: 2017-11-06 Artykul
Tytuł: Horoskop dla wibracji numerologicznych – październik 2017 autor: Kumczo, data: 2017-10-03 Artykul
Tytuł: Horoskop dla wibracji numerologicznych – wrzesień 2017 autor: Kumczo, data: 2017-08-31 Artykul
1 2