Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Prognoza z Kart Lenrmand - styczeń 2018

1517 Agra
2018-01-08 3

Sprawdź co czeka Cię w styczniu...


Prognoza z Kart Lenrmand -  styczeń 2018


Baran

Miesiąc dość trudny. Barany będą musiały nauczyć sie cierpliwości. W pracy tak sobie. Fortuna sprzyjac nie będzie i energii może braknąć. Warto uważać na zdrowie i nie lekcewazyc problemów nawet drbnych. Miłość barany raczej ominie.

Byk

Byki mogą byc zadowolone. Wiele szczęścia w miłości i w możliwe powodzenie finanswe. W pracy new zadania ale byki sobie poradzą. Problemem moga być sprawy urzędowe i prawne. Koniec miesiąca znacznie grszy. Niektóre byki mogą odczuć spadek energii.

Bliźnięta

Miesiąc taki sobie. Obędzie sie bez wzlotów i upadków. Moze być nieco nudno. Koniec misiąca lepszy i nuda minie. Warto poczekać, bo jest szansa na rzwiniecie skrzydeł. Wtedy też przybędzie energii, a ewentualne problemy ze zdrowiem miną szczęśliwie.

Rak

Raki czeka trudny czas. W miłości możliwe problemy. Ludzie będą niprzychylni i kontakty z nimi mogą byc niełatwe. Mozliwe prblemy ze zdrwiem, bo energii będzie raczej brakować. Warto unikać wiekszego wysiłku fizyczneg. Powodzenie sprzyja tylko w sprawach prawnych.

Lew

Lwy będą raczej niezadowolone. Zwłaszcza koniec miesiąca moze być zły. Wtedy będzie mało energii i możliwe jakieś kłopoty ze zdrowiem. Warto wiec na nie dmuchac i chuchać. Początek miesiąca taki sbie. Bez rewelacji. Trzeba przez cały miesiąc przestrzegac przepisów, ponieważ miożliwe kłopoty z prawem.

Panna

Bardzo dobry miesiąc. Inni będa dobrze do panien usposobieni. Będą je wspierać i lubić. Niektóre panny sporo zarbią inne staną sie popularne, a jeszcze inne zakochają się i t ze wzajemnścią. To dda im skrzydeł i nałozy różowe okulary.

Waga

Życie wag może zostac zasypane prblemami. Cś sie nie uda, cś nie wypali. Ludzie będą na wagi krzywo patrzeć i partnerzy mogą miec muchy w nosie. Mozliwe jakieś drobne straty finanswe. Byle przetrwac do końca miesiąca. Poprawi się.

Skorpion

Dobry miesiąc na wiele spraw. Powodzenie czeka w miłości, finansach, pracy, sprawach prawnych i urzędowych. Zdrowie powinno dopisać. Koniec miesiąca juz gorszy. Wiele spraw utknie w martwym punkcie i będzie sie trzeba bardzo wysilać by nie zostac w tyle.

Strzelec

Nuda, nuda, nuda. Zwłaszcza na początku stycznia. To nie czas na snucie planów ani na ambitne działania. Aby cos osiągnąć trzeba będzie sie bardzo starać. Fortuna może zaspać, a zdrowie zawieść. Byle do końca miesiąca. Wtedy wszystko ruszy z kopyta.

Koziorożec

Miesiąc niezły. Ludzie będą usposobieni pozytywnie. Koziorożce mogą sie zakochać, a nawet założyć obrączki. Sprawy prawne potczą sie p myśli koziorożców. Energii będzie dużo. Zdrowie jednak może zawieść. Mozliwe problemy z kośćmi i zębami.

Wodnik

Początek miesiąca przeciętny. Wodniki mogą być rozczarowane i odczują zniechecenie. Koniec miesiąca juz lepszy, bo przybędzie trche energii. Wtedy t co utknęło w martwym punkcie ruszy d przodu bez przeszkód. W miłości tak sobie czyli bez rewelacji.

Ryby

Początek miesiąca bardzo dobry. Ryby będą czuły sie kochane i rozpieszczane. Te bez pary mają szanse stracić głowę . Niektóre założą obrączki. Fortuna może rybom sprzyjać i w pracy moga coś osiągnąć. Koniec miesiąca juz niec gorszy ale nie tragiczny.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Tajemnice kamieni - agat autor: Agra, data: 2018-06-14 Artykul
Tytuł: Magia huby autor: Agra, data: 2018-06-08 Artykul
Tytuł: Poradź się księżyca autor: Agra, data: 2018-05-23 Artykul
Tytuł: Znaczenie koloru aury autor: Agra, data: 2018-05-10 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na maj 2018 autor: Agra, data: 2018-05-04 Artykul
Tytuł: Runy a zdrowie autor: Agra, data: 2018-04-17 Artykul
Tytuł: Planeta rządząca dniem urodzin autor: Agra, data: 2018-04-06 Artykul
Tytuł: Oczyszczanie kamieni autor: Agra, data: 2018-04-04 Artykul
Tytuł: Mars w horoskopie autor: Agra, data: 2018-03-13 Artykul
Tytuł: Właściwości zdrowotne i magiczne dyni autor: Agra, data: 2018-02-27 Artykul
1 2 3 4 5