Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Niestety będziesz dzisiaj dawał się wszystkim we znaki, głównie przez to że od rana będziesz miał kiepski nastój, którym chętnie będziesz dzielił się ze swoim otoczeniem. Utyskiwaniem i narzekaniem tylko zrazisz do siebie ludzi, postaraj się mimo wszystko wykrzesać z siebie odrobinę pozytywnych myśli. Bóle głowy jakie będą Ci towarzyszyć są spowodowane niedotleniem organizmu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Atmosfera wkoło Ciebie będzie wręcz wybuchowa, będziesz skory do konfliktów, jednak kiedy dojdzie do jakiejś utarczki, nie wytaczaj od razu ciężkich dział. Postaraj się nie wchodzić nikomu w drogę, ani nie wyżywaj się na nikim. Popołudniu zaszyj się w domowych pieleszach i zafunduj sobie solidny odpoczynek. Ciepła kąpiel z olejkiem lawendowym i blask świec ukoją Twoje nerwy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Bardzo łatwo będzie Cię dzisiaj wyprowadzić z równowagi, najmocniej odczujesz to na tle zawodowym. Każda rzecz, która nie będzie szła po Twojej myśli będzie Cię wręcz doprowadzała do szewskiej pasji. Pamiętaj, że swoimi myślami kreujesz rzeczywistość. W miarę możliwości wycisz się i wykrzesaj z siebie pozytywne myślenie. Obcowanie z naturą zdecydowanie poprawi Ci nastrój. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) To odpowiedni czas na chwilę wytchnienia dla Ciebie, ponieważ większość rzeczy jakie miałeś zaplanowane, już zrealizowałeś. Z tego tytułu, nie bierz na siebie zadań innych, bo niechcący możesz się pogrążyć. Popołudnie i wieczór poświęć na mały rekonesans w domowych aktywach. Możesz stwierdzić, że masz za dużo czegoś, wtedy bez wahania uzupełniaj, a to co zbędne usuwaj. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Początek dnia może być dla Ciebie ciężki do przebrnięcia, dopiero koło południa zacznie się wszystko uspokajać. Niestety poranna gonitwa może nadwątlić Twoje zaangażowanie w jakiekolwiek sprawy. Jeśli coś nie jest pilne, na wczoraj, zwyczajnie sobie to odpuść. Wieczorem wybierz się na zakupy, a możliwe że spotka Cię jakaś miła niespodzianka, coś co zdecydowanie poprawi Ci nastrój. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dzień dość chaotyczny, postaraj się już od rana zrobić sobie listę tego co masz do zrobienia, bo w całodziennym ferworze może Ci umknąć coś istotnego. Możesz odczuwać negatywne skutki zaburzeń w swojej diecie. Zamiast łykać kolejne tabletki, z racji że to czas nowalijek, wprowadź je jak najszybciej do swojej codziennej diety. Już dziś zacznij detoksykację organizmu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Nie oceniaj pochopnie pewnej sytuacji, dość szybko się okaże że wszystko ma drugie dno, a Twoje zbyt głośne dywagowanie sprawi, że stracisz w oczach innych. Skupiaj się bardziej na swoich sprawach, bo angażując się zbytnio w problemy innych, za bardzo rozmieniasz się na drobne i kompletnie zapominasz o tym co tak naprawdę jest ważne. Wieczorem wycisz się przed snem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Ciągle snujesz plany, jednak niestety nic w tym kierunku nie robisz. Nie wyznaczaj sobie celów, których nie jesteś w stanie zrealizować, a później masz pretensję do siebie. Owszem kierujesz się w większości zasadą słomianego zapału, jednak to jest czas kiedy musisz zacząć coś robić. Wieczorem usiądź z kartką i realnie zacznij podchodzić do tego co ma się zadziać w Twoim życiu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) W Twoim otoczeniu będzie teraz nieco nerwowo, nie tylko ze względu na wiosenną aurę, która dość mocno da Ci się we znaki, ale też coś wisi w powietrzu. Awantura może wyniknąć z najmniejszej głupoty. Postaraj się nie wchodzić z nikim w interakcję. Wieczorem masaż skroni i linii przy uszach z odrobiną olejku miętowego ukoi Twoje nerwy i przywróci do odpowiedniej harmonii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Czasem chcesz robić zbyt wiele rzeczy naraz i wychodzi jak zwykle. Za bardzo rozmieniasz się na drobne, a później nie dość że ciężko jest CI się skupić, bo w głowie masz kolejne zadania, to jeszcze samobiczujesz się jak coś pójdzie nie tak. Naucz się wreszcie skupiać na jednym i co ważne wyznaczać sobie priorytety, bo w końcu tak narozrabiasz, że nie będziesz mógł tego naprawić. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Początek dnia nie będzie najlepszy, najchętniej zaszył byś się w swoim łóżku i po uszy utoną w kołdrze. Możesz mieć problem z tzw obudzeniem się, aż do południa. Nie faszeruj się kolejną kawą, lepiej postaw na soki i elektrolity. Popołudnie przebiegnie już w znacznie lepszej atmosferze i nabierzesz rozpędu. Późniejsze popołudnie i wieczór zaplanuj aktywnie, zmniejszy to Twój problem ze spaniem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Pozornie negatywny oddźwięk pewnej sprawy, przyniesie ze sobą dużo dobrego, jednocześnie wyjaśniając jakiś dodatkowy aspekt. Staraj się unikać skrajnych emocji, nie wszyscy muszą wiedzieć, że coś się z Tobą dzieje, bo mogą to wykorzystać przeciw Tobie. Takie małe uszczypliwości, ale w Twojej głowie będą dość długo siedziały i zatruwały. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Chińskie znaki zodiaku - Królik (Kot)

Chińskie znaki zodiaku - Królik (Kot)

Chińskie znaki zodiaku w odróżnieniu od europejskiej astrologii, którą my zwykle stosujemy, opierają się na kalendarzu księżycowym. Znaków również jest dwanaście, a każdy z nich określa inny typ osobowości, jednak ich cykle liczone są w latach, a nie w miesiącach. Chińczycy bardzo utożsamiają się z tymi znakami i mocno w nie wierzą.

czytaj więcej
53 Aliss
2019-08-19 1

Karta Dnia 09.08.2019

Karta Dnia 09.08.2019

XV Diabeł Dzisiaj będzie nam się wiodło, będą pojawiały się rożnego rodzaju...

czytaj więcej
177 Eve Ewa Kossakowska
2019-08-09 0

Medytacja z kamieniami

Medytacja z kamieniami

Medytacja znana jest od wieków. Jest wiele szkół i...

czytaj więcej
131 Agra
2019-08-08 0

Kontakt ze Świętymi a magia

Kontakt ze Świętymi a magia

Czyli jak pogańska kultura weszła do chrześcijaństwa. Często u osób...

czytaj więcej
106 Wróżbita Jakub
2019-08-07 0

Horoskop_biznesowy Horoskop_klasyczny Horoskop_milosny Horoskop_partnerski

Chińskie znaki zodiaku - Królik (Kot)

Chińskie znaki zodiaku - Królik (Kot)

Chińskie znaki zodiaku w odróżnieniu od europejskiej astrologii...

czytaj więcej
53 Aliss
2019-08-19 1

Karta Dnia 09.08.2019

Karta Dnia 09.08.2019

XV Diabeł Dzisiaj będzie nam się wiodło, będą pojawiały się rożnego rodzaju...

czytaj więcej
177 Eve Ewa Kossakowska
2019-08-09 0

Medytacja z kamieniami

Medytacja z kamieniami

Medytacja znana jest od wieków. Jest wiele szkół i...

czytaj więcej
131 Agra
2019-08-08 0

Kontakt ze Świętymi a magia

Kontakt ze Świętymi a magia

Czyli jak pogańska kultura weszła do chrześcijaństwa. Często u osób...

czytaj więcej
106 Wróżbita Jakub
2019-08-07 0

Finanse i praca w sierpniu 2019

Finanse i praca w sierpniu 2019

Prognozy dla każdego znaku zodiaku - tendencje zdarzeń oraz przestrogi i...

czytaj więcej
253 Miranda
2019-08-06 0

Karta Dnia 06.08.2019

Karta Dnia 06.08.2019

Cztery miecze To będzie dzień kiedy warto trochę się zatrzymać i odpocząć...

czytaj więcej
155 Eve Ewa Kossakowska
2019-08-06 0

Horoskop miłosny - sierpień 2019

Horoskop miłosny - sierpień 2019

Sprawdź co przyniesie sierpień w miłości...

czytaj więcej
1879 Agra
2019-08-05 0

Karta Dnia 05.08.2019

Karta Dnia 05.08.2019

XIX Słońce To będzie udany dzień. Będzie nam dopisywał humor i los będzie...

czytaj więcej
151 Eve Ewa Kossakowska
2019-08-05 0

Prognoza weekendowa - sierpień 2019

Prognoza weekendowa - sierpień 2019

Sprawdź jakie będą Twoje sierpniowe weekendy...

czytaj więcej
186 Perełka
2019-08-02 0

Karta Dnia 02.08.2019

Karta Dnia 02.08.2019

XIV Równowaga Dziś dzień powinien należeć do spokojnych, wszystko...

czytaj więcej
147 Eve Ewa Kossakowska
2019-08-02 0
1 2 3 4 5