Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Dostępność

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Przeczytaj o tym, kim jestem

Ilość wykupionych: 0 Cena: 0zł Dawid Wolski Ekspert:
Dawid Wolski

  • O mnie słów kilka...

Moja przygoda z rozwojem duchowym zaczęła się już dawno temu. Jako małe dziecko widziałem i czułem więcej niż inni. Widziałem dusze zmarłych, energie osób żywych, a także bezbłędnie odczytywałem ludzkie intencje. Zawsze byłem wrażliwy na odczuwanie wszelkich wpływów energetycznych z zewnątrz. To było coś więcej niż empatia. Dokładnie zauważyła to moja mama, która w ezoteryce poszukiwała odpowiedzi na wiele ze swoich pytań. Dzięki niej praktycznie od zawsze dane mi było obracać się w środowisku wróżek, bioenergoterapeutów i jasnowidzów, którzy inspirowali mnie swą mądrością życiową.

Dziś jestem utwierdzony w przekonaniu o istnieniu świata alternatywnego i jednocześnie w pewien sposób kompatybilnego z naszym, a mianowicie świata energii. Rozumiem też ludzi, którzy na dzień dzisiejszy nie wierzą, albo nie dowierzają w tajemną stronę życia. Czasem sam zastanawiam się nad tym, czy gdybym na własne oczy nie zobaczył duchowego wymiaru istnienia, to czy dziś bym w niego tak głęboko wierzył? Jestem wdzięczny, że dzięki darowi dane mi było go oglądać, co ułatwiło zakorzenieniu się w moim umyśle właściwych przekonań. To też pozwala mi w dniu dzisiejszym w odpowiedni sposób ustosunkowywać się do ludzkich spraw patrząc na nie z perspektywy praw energetycznych, którymi się one rządzą.

Chcąc pogłębiać swą wiedzę na tematy dla mnie bardzo istotne, moje zainteresowania od zawsze skupiały się na nurtach parapsychologicznych. Na mojej drodze rozwoju duchowego pojawił się tarot oraz możliwość zgłębiania kunsztu dywinacji. Po uczestnictwie w licznych kursach ezoterycznych, jak również rozmowach i wymianie doświadczeń z wieloma wybitnymi osobowościami z tej branży, zrozumiałem wiele z planu swego przeznaczenia. Rozwijając swe duchowe potencjały opanowałem z czasem sztukę posługiwania się z precyzją swoim darem. Pierwsze osoby, które doświadczyły mojej pomocy, byli to ci najbliżsi - rodzina, przyjaciele, znajomi. Jednak dopiero zdobycie fundamentalnej wiedzy z zakresu niektórych dziedzin psychotroniki i podstaw psychologii (m.in. w Studium Psychologii Psychotronicznej) oraz rzetelna praktyka pozwoliły mi zaoferować swoje pełnowartościowe usługi również innym ludziom. Cały czas rozwijam się jednak dalej. Mam świadomość tego, że dotychczasowo zdobyta wiedza to jedynie zalążek przed tym, co jest jeszcze do poznania. Każdego kolejnego dnia nieodzownym elementem mojego dalszego rozwoju jesteś również i Ty, który się ze mną kontaktujesz obdarzając mnie swym zaufaniem i udostępniając wgląd we własną historię, w swoją niepowtarzalną opowieść... Bowiem cóż by znaczył mój dar jeśli to właśnie Ty nie byłbyś gotowy na to, by zajrzeć w głąb swojej duszy i w plan swego przeznaczenia? Ponadto mam wrażenie, że dzięki praktyce z dnia na dzień dar ten jest coraz silniejszy.

  • Historia działalności ezoterycznej

W 2004 roku współpracowałem w USA z nowojorskim gabinetem naturoterapeutycznym "Herbarius", w którym prowadziłem osobiste konsultacje nt. widzenia aury i sesje tarota. Od 2005 roku współpracowałem w Polsce z białostockim gabinetem metod naturalnych "Mednatur" pełniąc w nim rolę doradcy życiowego. W 2008 roku przyjąłem propozycję współpracy z nowo powstającym wówczas serwisem WróżbyOnline.pl ,tworząc czołówkę pierwszych ekspertów ezoterycznych tego portalu. W latach 2012 - 2014 prowadziłem regularnie programy telewizyjne KosmicaTV. Prowadziłem także cykliczne programy "Sekrety magii" oraz "Ezo TV".

Wszyscy ci z Państwa, którzy nie mogą lub nie chcą z różnych przyczyn osobiście spotkać się z jasnowidzem, mogą skorzystać z konsultacji telefonicznej lub wirtualnej. W każdej z form udzielanych przeze mnie porad możecie Państwo liczyć na moją skuteczną pomoc i merytoryczne wsparcie. Już wiele osób doceniło mój dar i zaangażowanie w to, czym się zajmuję. Wierzę tym samym, że również i Ty, po kontakcie ze mną, pozytywnie ocenisz moją duchową pracę, jaką dla Ciebie wykonam.

  • W jaki sposób pomagam?

Za podstawę obrałem odczyt wizji, które napływają do mnie w momencie skupienia się na konkretnej osobie. Wspomagam się również tarotem oraz wyrocznią runiczną. Poprzez dar jasnowidzenia odczytuję także wibracje aury i przepływ Państwa energii.

Przy pomocy metody Reiki II stopnia udzielam moim klientom wsparcia energetycznego. Inicjacje I i II stopnia Reiki otrzymałem z rąk Mistrza Reiki - Witolda Słaby (linia "The Reiki Alliance")

Jako że nie istnieją żadne fizyczne bariery zasięgu dla zdolności parapsychicznych, z indywidualnymi osobami pracuję również na odległość, co pozwala mi służyć swą pomocą także wielu stałym klientom z każdego zakątka kraju i świata (Anglia, Belgia, Niemcy, Austria, Kanada, USA i inne).

  • Media i infolinie ezoteryczne

Swego czasu zainteresowanie moimi zdolnościami dosięgnęło również media. Dzięki temu udzieliłem kilku wywiadów do gazet i telewizji, natomiast co roku proszony jestem przez prasę ogólnopolską o układanie przepowiedni odkrywających przyszłość naszego kraju. Współpracowałem także z renomowanym serwisem Astrolinia.

W maju 2012 roku wygrałem casting na nowego prowadzącego telewizyjne programy o tematyce ezoterycznej nadawane na kanałach: Tele5, TVN Style, TVN Meteo, Mango24, TVS Telewizja Silesia i osobnym kanale KosmicaTV.

Prowadziłem także cykliczne programy "Sekrety magii" w TVN, TVN 7, TVN Meteo oraz program "Ezo TV" w iTV.

  • Serdeczne podziękowania

Świadomość tego, że pomogło się drugiemu człowiekowi, jest dla mnie największą satysfakcją i motywacją do dalszej pracy. Stąd w tym miejscu dziękuję wszystkim za dotychczasowe zaufanie i sympatię, za pochlebne listy, telefony, słowa. To właśnie Państwa opinia jest moją najlepszą wizytówką, z której jestem dziś dumny. Tym samym mam nadzieję, iż los pozwoli mi służyć Państwu swą wiedzą i swym darem jeszcze przez wiele lat.

Najczęściej zamawiane są też:

Rozkłady karmiczne

Popraw swoje uwarunkowania karmiczne

Cena: 70zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Rytuał na przyciągnięcie dwojga l...

Cena: 90zł
Zobacz
Wróżka Xena Ekspert:
Wróżka Xena

Przekaz energii reiki

Doświadcz energii reiki w Twoim życiu

Cena: 75zł
Zobacz
Wróżbita Shanti Ekspert:
Wróżbita Shanti

Rytuał zabezpieczający przed komo...

Cena: 150zł
Zobacz
Inessa Ekspert:
Inessa

Rytuał magiczny - Muszla Wenus

Rozpala namiętność i miłość na nowo

Cena: 400zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Tarot Reinkarnacji

Twoje przeszłe i przyszłe wcielenia

Cena: 50zł
Zobacz
Emma_Cole Ekspert:
Emma_Cole