Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Bliznieta
OFFLINE
Polsat_osoba
NOWY
--------
Tarocistka Magda

Tarocistka Magda

Ocena: 4.6
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Spotkanie z Wróżką

W naszym Saloniku Wróżb znajdującym się w Centrum Warszawy można umówić się z naszymi Ekspertami na indywidualne spotkanie.


Warunki tego eksperta przy chęci skorzystania z saloniku:

 Szukasz pomocy lub porady u dobrej wróżki ?

Szukasz wróżki w Kielcach ?

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki naszym umiejętnościom i kartom Tarota potrafimy odpowiedzieć praktycznie na każde pytanie dotyczące Twojej przyszłości bądź problemu. Pomagaliśmy już wielu ludziom.. jeżeli chcesz- Pomożemy i Tobie.

Nasze karty pomagają spojrzeć na życie z obiektywnej perspektywy. Pytanie tylko, czy zaufają nam Państwo na tyle, aby się o tym przekonać…?Aby umówić się na spotkanie prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po jego wysłaniu skontaktuje się z Państwem nasz konsultant.