Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Baran
OFFLINE
Polsat_osoba
NOWY
--------
Ravelia

Ravelia

Ocena: 4.6
Wyślij e-mail Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Porozmawiaj przez chat Wyślij prośbę o oddzwonienie Zadzwoń do Eksperta (700)
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Spotkanie z Wróżką

W naszym Saloniku Wróżb znajdującym się w Centrum Warszawy można umówić się z naszymi Ekspertami na indywidualne spotkanie.


Warunki tego eksperta przy chęci skorzystania z saloniku:

Zapraszam na spotkania osobiste podczas których omawiam wszystkie sfery życia za pomocą numerologii wg Sylwestra Chordeckiego oraz moich kart. Uczę jak pracować ze swoją podświadomością i energiami , doradzam także jakie rytuały zastosować by poprawić swój los. Na życzenie oczyszczam lnem lub jajkiem , wiążę czerwoną nitkę oraz przeprowadzam skrócony zabieg Reiki.Aby umówić się na spotkanie prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po jego wysłaniu skontaktuje się z Państwem nasz konsultant.