Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2017-10-23
godzina 20:00

Inessa

Inessa

Wróżby tarota, szeptucha, numerologia, doradztwo duchowe Jestem Uzbeczkąz domieszką krwi polskiej. Już trzydzieści jeden lat, od kiedy...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Cały swój wolny czas poświęcisz najbliższym lub odnawianiu kontaktów z dalekimi krewnymi, będziesz chciał poznawać swoje korzenie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Przejmie nad tobą władzę uczucie osamotnienia i niechęci. Zacznij medytować ze świecą, to nieco postawi cię na nogi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Zainspiruje cię pewna kobieta, będziesz chciał jak najlepiej się odtworzyć jej światopogląd i podejście do życia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Zaczniesz powoli odzyskiwać animusz, pamiętaj jednak, że wszystko musi mieć swój umiar, bo zamienisz się w aroganta. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Idź przez dzień z naiwnością dziecka, zobaczysz rzeczy jakie do tej pory ci umykały, a jednocześnie odzyskasz radość życia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Część spraw zostanie zawieszona w czasie, jednak nie przejmuj się tym, ponieważ finalnie będzie to dla ciebie lepsze. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Nie ukrywaj swoich prawdziwych myśli za błaznowaniem, jeśli masz coś komuś do powiedzenia, to to zrób, bez zbędnych wstępów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Jesteś bliski zrozumienia siebie, znalezienia swojego miejsca na ziemi, wszystkie twoje plany będą zrealizowane i dadzą ci radość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Niekiedy należy odpuścić, bo zapłata za nie jest zbyt wysoka i wymaga nie lada poświęcenia, zastanów się czy w ogóle warto. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Zaczniesz odnajdywać swoje szczęście w małych, prozaicznie mało ważnych rzeczach, ciesz się życiem i tym co przynosi los. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Jest w tobie wielka siła, problem polega na tym, że nie zawsze dobrze ją pożytkujesz, czego skutki odbijają na tobie swoje piętno. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Mocno trzymaj się swojego stanowiska, zmuszony zostaniesz do stawienia czoła czemuś, co odwlekałeś i twierdziłeś, że ciebie to nie dotyczy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię męskie:

Władysław

Jest ambitny i odpowiedzialny. Dobrze sprawdza się na...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Indie

sen o nich wyraża twoje tęsknoty za czymś mistycznym;...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź imię

Damskie     Męskie
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż

Znaczenie imienia "Miłosz"

Imieniny

25 I

Pochodzenie i znaczenie

To imię słowiańskie. Początkowo występowało jako zdrobniała postać imion dwuczłonowych z cząstką Miło - np. Miłobrat, Miłogost, Miłosław. Od XIX w. Występuje samodzielnie.

Zdrobnienia

Miłoszek

Imię w innych językach

brak

Zapis runiczny

M I L O S Z

Charakterystyka

Jest to osoba inteligentna i ciekawa świata. Ogromną przyjemność sprawia mu zgłębianie tajników wiedzy. Lubi obserwować, eksperymentować, brać pod lupę. Pociągają go także nauki humanistyczne. Czasem jego zainteresowania są tak rozległe, że właściwie sam nie wie, czemu chciałby poświecić swoje życie. Jest bardzo przyjacielski. Potrafi cieszyć się życiem, toutrudzony optymista

Według astrologów i numerologów

Imię to przyniesie wiele szczęścia osobom spod znaku Barana, Byka, Lwa, Skorpiona, Koziorożca, Ryb. Dobre imię dla numerologicznych programów 2,3,4,6,8,9. Jego liczbą jest 7 - liczba świętości i natchnienia mistycznego.

Planeta

Wenus

Kolor

Popielaty

Kamień

Hematyt

Szczęśliwy dzień

Czwartek

Znani imiennicy

Miłosz Kotarbiński - malarz; Milos Forman - reżyser.

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik
1 2 3 4 5