Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 13:00

WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Wróżenie z kart jest moja pasja a Tarot przewodnikiem po meandrach przeznaczenia. Tarot snów jakim się posługuje odpowiada na wszystkie...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Nie wierz w cudowne propozycje bez pokrycia, pierwotnie będziesz zachwycony perspektywami, jednak ochłoń i przemyśl. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Jeśli los daje ci szansę, to ją wykorzystaj, a nie siedzisz i się zastanawiasz. Zbytnie gdybanie nie prowadzi nigdy do dobrego. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Uda ci się rozwiązać sprawy międzyludzkie, takie które od dłuższego czasu miały jakieś niejasności, z czego mógł wynikać konflikt. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Nie pozwól, aby ktokolwiek wchodził z butami w twoje życie, możesz się radzić, ale nie dawaj możliwości uzurpowania do wtrącania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie wpływaj na szerokie wody, bez wcześniejszego przygotowania, szybko przekonasz się, że ewidentnie sobie nie radzisz, a do brzegu daleko. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Na spokojnie będziesz musiał rozważyć wszystkie za i przeciw, ważnej dla ciebie decyzji, nie spiesz się, tu musisz zachować rozwagę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Swoją apodyktycznością możesz zrazić do siebie, ważną dla ciebie osobę, powściągnij skrajne emocje i postaraj się wyciszyć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Los dziś przed tobą położy naprawdę cudowne karty, dostaniesz poważną propozycję, wykorzystaj ją i podejdź do niej twórczo. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Masz szansę na wielkie uczucie, na twojej drodze stanie osoba, która będzie odpowiednia, by spędzić z nią całe życie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Sytuacja zmusi cię do zmiany planów, jednak nie martw się na zapas, to wszystko będzie szło w odpowiednim dla ciebie kierunku. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Będziesz dziś działał jakby wyrosły ci skrzydła, przepełniać cię będzie radość i ogrom energii, ale tylko wtedy, kiedy na to sobie pozwolisz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Czeka cię teraz intensywny okres w życiu, dzięki temu będziesz w swoim żywiole, wszystko będzie prowadziło do sukcesu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Kacper

Imię Kacper z reguły trafia do ludzi wesołych z natury...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Piorun

duża odpowiedzialność pojednanie z wrogiem.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2018 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2018 rok - Horoskop na 2018 rok - Skorpion (21.10 - 22.11)

Miłość i uczucia będą dla ciebie łaskawe w tym roku. Miłości jak nie było to nie było ale gdy już przyszła to zostanie. Możesz myśleć poważnie o przyszłości a nawet planować legalizowanie związku z ukochaną osobą. Cała atmosfera bardzo się udzieli bliskim.

Stałe związki maja wielkie szanse na odkurzenie swoich uczuć. Zaskoczysz swoja drugą połowę jakimiś spontanicznymi pomysłami, które pozwolą pobyć wam sam na sam. Ciekawy wyjazd, romantyczna kolacja z zaskoczenia wspaniale zadziałają. Pokaż swe uczucia a wiele się zmieni na pozytywne.

Druga połowa roku ostudzi nieco euforię i zaczniesz wprowadzać spore zmiany do swego życia łącznie z zamieszkaniem razem. Możliwe, że czeka cię przeprowadzka.

Osoby poszukujące stałej relacji będą miały w tym roku niezwykłe powodzenie ale musicie uważać na oszustwa, które mogą sprawić cierpienie.

Jeśli chcesz kogoś wykorzystać sytuacja może odwrócić się przecie tobie.

Praca doda ci skrzydeł. Myśl, kreuj i działaj a wiele z tego ma szansę się spełnić a może nawet więcej niż zamierzasz. Początek roku przyniesie spory potencjał i załatwisz wiele spraw, które wydawać by się mogły niezałatwialne lub dość trudne. Trzeba będzie nieco powalczyć o swoja pozycję i czasem stuknąć pięścią w stół ale wszystko w granicach rozsądku.

Wiosną uda ci się zrealizować bardzo ważny plan zawodowy, który da nowe możliwości i rozwój.

Uważaj na konflikty. Ten czas będzie wymagający dla twego temperamentu i patrzenia na sprawy zawodowe, które mogą mieć wielki wpływ na twoją przyszłość. Pamiętaj, że wiele zależy od tego w jaki sposób widzisz ludzi i jakie masz podejście. Masz szansę wiele zmienić na lepsze.

Druga połowa roku dla osób urodzonych w pierwszej i drugiej dekadzie wniesie możliwości, które dobrze wykorzystane wniosą poważne zmiany w twoja przyszłość zawodową.

Osoby poszukujące lub chcące pracę zmienić będą musiały cierpliwie szukać ale będzie się niezwykle opłacało. Nie licz jednak na to, że nie będziesz musiał nic robić ponieważ możesz się rozczarować.

Finanse dadzą o sobie znać. Będziesz miał spore potrzeby więc zadbaj o to by pieniądze do ciebie szły. To ci się nawet uda chociaż możesz mieć wrażenie z początkiem roku, że stanąłeś w martwym punkcie. Im bliżej wiosny tym więcej możliwości pojawi się na twojej ścieżce finansowej, która możesz zmienić z czasem w obfitą drogę. Lato bardzo korzystne. Możliwe, że fortuna uśmiechnie się do ciebie w tym roku i będziesz szczęściarzem w jakiejś wygranej.

Znaczne wpływy w drugiej połowie roku sprawią, że będziesz myślał o poważniejszych inwestycjach czy zakupach czegoś co będzie procentowało na przyszłość.

Pod koniec roku Skorpiony, które bardzo zaangażowały się w mnożenie pieniędzy będą mogły poczuć się bardzo dobrze i pewnie. Podzielisz się z kimś z bliskich, kto będzie ci za to bardzo wdzięczny. Rok dbania o finanse przed tobą i musisz się tego nauczyć. Kto z was nie podejmie wyzwania będzie musiał uważać na znaczne straty.

Twój układ kostny da się we znaki w tym roku, szczególnie zadbaj o stawy biodrowe. Unikaj wychłodzenia oraz zwracaj uwagę na gardło.Horoskop klasyczny na 2018 rok został opracowany przez Margaret

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
ZAJĘTY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Igor Alexander

Kim jestem? Najtrudniej pisać o sobie, lecz konwencja miejsca zobowiązuje zatem... Mogę poszczycić się udokumentowaną wróżbiarską tradycją rodzinną, szczerym zainteresowaniem ezoterycznym tematem, naturalnymi zdolnościami w tej mierze. Legitymuję się nieprzerwaną...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
700 E-mail Chat Callback SMS chat Imprezy Salonik
1 2 3 4 5