Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2018-01-22
godzina 20:00

Inessa

Inessa

Wróżby tarota, szeptucha, numerologia, doradztwo duchowe Jestem Uzbeczkąz domieszką krwi polskiej. Już trzydzieści jeden lat, od kiedy...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Decyzje jakie dziś podejmiesz będą właściwe, choć przez kogoś będziesz w siebie wątpił, odnajdziesz w sobie odpowiednie pokłady siły. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Początek czegoś nowego, dzień spędzisz w miłym towarzystwie, na pewno odpoczniesz i poczujesz spełnienie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Jeśli czujesz, że coś w końcu zaczyna się w twoim życiu zmieniać, to nie spoczywaj na laurach, tylko idź za ciosem. To czas działania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Nieporozumienie na tle zawodowym może nadszarpnąć twoją reputację, ale dzisiaj to zignoruj, wszystko się wyjaśni na twoją korzyść. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Dzień nie będzie należał do najlepszych, niektóre plany będziesz musiał przesunąć w czasie, finalnie wyjdziesz na tym lepiej. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Przez namowę kogoś ci bliskiego, zaczniesz odkrywać nowe rzeczy i poszerzać swoje horyzonty. Nie zmarnuj tego. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Bardzo uważaj, ktoś będzie chciał cię oszukać lub okraść, nie daj się podejść. Nie podpisuj niczego bez zastanowienia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Spełnienie osiągniesz praktycznie w każdej dziedzinie życia, czerp z tego całymi garściami, śmiało idź przez życie, z podniesioną głową. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Nie wolno ci teraz zabierać się za nic nowego, jeśli nie zamknąłeś poprzednich przedsięwzięć, inaczej wszystko popadnie w ruinę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Potrafisz pięknie opowiadać, jednak za słowami jeszcze muszą iść czyny, pamiętaj o tym, że nie słowa czynią z nas dobrych ludzi, tylko uczynki. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Nie daj sobie wcisnąć czego, co jest wbrew twoim zasadom i świadomości, podążaj za swoim sercem i bądź z tego dumny. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Czujesz się przytłoczony tym co się dzieje w twoim życiu, spokojnie już niedługo zajdą pozytywne zmiany w twoim życiu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Roksana

Roksana jest osobą niezwykle silną, zdecydowaną, znającą...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Garb

widzieć się garbatym - wielka wygrana.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2018 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2018 rok - Horoskop na 2018 rok - Skorpion (21.10 - 22.11)

Miłość i uczucia będą dla ciebie łaskawe w tym roku. Miłości jak nie było to nie było ale gdy już przyszła to zostanie. Możesz myśleć poważnie o przyszłości a nawet planować legalizowanie związku z ukochaną osobą. Cała atmosfera bardzo się udzieli bliskim.

Stałe związki maja wielkie szanse na odkurzenie swoich uczuć. Zaskoczysz swoja drugą połowę jakimiś spontanicznymi pomysłami, które pozwolą pobyć wam sam na sam. Ciekawy wyjazd, romantyczna kolacja z zaskoczenia wspaniale zadziałają. Pokaż swe uczucia a wiele się zmieni na pozytywne.

Druga połowa roku ostudzi nieco euforię i zaczniesz wprowadzać spore zmiany do swego życia łącznie z zamieszkaniem razem. Możliwe, że czeka cię przeprowadzka.

Osoby poszukujące stałej relacji będą miały w tym roku niezwykłe powodzenie ale musicie uważać na oszustwa, które mogą sprawić cierpienie.

Jeśli chcesz kogoś wykorzystać sytuacja może odwrócić się przecie tobie.

Praca doda ci skrzydeł. Myśl, kreuj i działaj a wiele z tego ma szansę się spełnić a może nawet więcej niż zamierzasz. Początek roku przyniesie spory potencjał i załatwisz wiele spraw, które wydawać by się mogły niezałatwialne lub dość trudne. Trzeba będzie nieco powalczyć o swoja pozycję i czasem stuknąć pięścią w stół ale wszystko w granicach rozsądku.

Wiosną uda ci się zrealizować bardzo ważny plan zawodowy, który da nowe możliwości i rozwój.

Uważaj na konflikty. Ten czas będzie wymagający dla twego temperamentu i patrzenia na sprawy zawodowe, które mogą mieć wielki wpływ na twoją przyszłość. Pamiętaj, że wiele zależy od tego w jaki sposób widzisz ludzi i jakie masz podejście. Masz szansę wiele zmienić na lepsze.

Druga połowa roku dla osób urodzonych w pierwszej i drugiej dekadzie wniesie możliwości, które dobrze wykorzystane wniosą poważne zmiany w twoja przyszłość zawodową.

Osoby poszukujące lub chcące pracę zmienić będą musiały cierpliwie szukać ale będzie się niezwykle opłacało. Nie licz jednak na to, że nie będziesz musiał nic robić ponieważ możesz się rozczarować.

Finanse dadzą o sobie znać. Będziesz miał spore potrzeby więc zadbaj o to by pieniądze do ciebie szły. To ci się nawet uda chociaż możesz mieć wrażenie z początkiem roku, że stanąłeś w martwym punkcie. Im bliżej wiosny tym więcej możliwości pojawi się na twojej ścieżce finansowej, która możesz zmienić z czasem w obfitą drogę. Lato bardzo korzystne. Możliwe, że fortuna uśmiechnie się do ciebie w tym roku i będziesz szczęściarzem w jakiejś wygranej.

Znaczne wpływy w drugiej połowie roku sprawią, że będziesz myślał o poważniejszych inwestycjach czy zakupach czegoś co będzie procentowało na przyszłość.

Pod koniec roku Skorpiony, które bardzo zaangażowały się w mnożenie pieniędzy będą mogły poczuć się bardzo dobrze i pewnie. Podzielisz się z kimś z bliskich, kto będzie ci za to bardzo wdzięczny. Rok dbania o finanse przed tobą i musisz się tego nauczyć. Kto z was nie podejmie wyzwania będzie musiał uważać na znaczne straty.

Twój układ kostny da się we znaki w tym roku, szczególnie zadbaj o stawy biodrowe. Unikaj wychłodzenia oraz zwracaj uwagę na gardło.Horoskop klasyczny na 2018 rok został opracowany przez Margaret

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Adrianna Jaśmin

Witam uprzejmie:) Zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Za sprawą kart i intuicji jestem w stanie Ci pomóc. Posługuję się także wahadełkiem. Poza tym zajmuję się także oczyszczaniem karmy-także na odległość. Pamiętaj, ze to co Cię otacza w tej chwili jest...
700/GSM
Monk
NOWY
PROMOCJA
E-mail Chat SMS chat Imprezy Callback 700 Salonik
1 2 3 4 5