Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 13:00

WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Wróżenie z kart jest moja pasja a Tarot przewodnikiem po meandrach przeznaczenia. Tarot snów jakim się posługuje odpowiada na wszystkie...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Nie wierz w cudowne propozycje bez pokrycia, pierwotnie będziesz zachwycony perspektywami, jednak ochłoń i przemyśl. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Jeśli los daje ci szansę, to ją wykorzystaj, a nie siedzisz i się zastanawiasz. Zbytnie gdybanie nie prowadzi nigdy do dobrego. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Uda ci się rozwiązać sprawy międzyludzkie, takie które od dłuższego czasu miały jakieś niejasności, z czego mógł wynikać konflikt. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Nie pozwól, aby ktokolwiek wchodził z butami w twoje życie, możesz się radzić, ale nie dawaj możliwości uzurpowania do wtrącania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie wpływaj na szerokie wody, bez wcześniejszego przygotowania, szybko przekonasz się, że ewidentnie sobie nie radzisz, a do brzegu daleko. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Na spokojnie będziesz musiał rozważyć wszystkie za i przeciw, ważnej dla ciebie decyzji, nie spiesz się, tu musisz zachować rozwagę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Swoją apodyktycznością możesz zrazić do siebie, ważną dla ciebie osobę, powściągnij skrajne emocje i postaraj się wyciszyć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Los dziś przed tobą położy naprawdę cudowne karty, dostaniesz poważną propozycję, wykorzystaj ją i podejdź do niej twórczo. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Masz szansę na wielkie uczucie, na twojej drodze stanie osoba, która będzie odpowiednia, by spędzić z nią całe życie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Sytuacja zmusi cię do zmiany planów, jednak nie martw się na zapas, to wszystko będzie szło w odpowiednim dla ciebie kierunku. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Będziesz dziś działał jakby wyrosły ci skrzydła, przepełniać cię będzie radość i ogrom energii, ale tylko wtedy, kiedy na to sobie pozwolisz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Czeka cię teraz intensywny okres w życiu, dzięki temu będziesz w swoim żywiole, wszystko będzie prowadziło do sukcesu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Szymon

Jest obowiązkowy i konsekwentny w swoich postanowieniach....

Czytaj więcej

Losowy sen:

Żart

opowiadanie ich wróży powodzenie w interesach; słyszeć...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2018 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2018 rok - Horoskop na 2018 rok - Baran (21.03 - 20.04)

Początek roku dla ciebie Baranie będzie niezwykle łaskawy w uczuciach. Miłość będzie kwitła. Możesz myśleć poważnie o decyzji na całe życie z osobą, która jest przy tobie. Pojawią się deklaracje i rozpoczną przygotowania oraz plany. Uważaj na osoby, które jednak nie będą tak szczęśliwe z tego powodu. Intryga nie wykluczona.

Stałe związki odżyją jeśli przechodzą trudniejszy czas. Pamiętaj jednak, że samo nic się nie dzieje. Jeśli ci zależy trzeba będzie się trochę tą drugą stroną zainteresować i powalczyć. Zorganizujcie dla siebie jakiś wspólny czas – tylko wy sami a dużo może zmienić się na lepsze.

Jeśli szukasz miłości i powodzenia w niej masz szansę w tym roku by się to udało. Bardziej jednak sprzyjająca będzie druga jego część. Spotkasz na swojej drodze osoby, z którymi zawiążesz też ciekawe znajomości a może i przyjaźnie na długi czas.

Miłość jednak będzie wymagała sporego zaangażowania i mimo prób nie poddawaj się ponieważ przyjdzie w zupełnie nieoczekiwanym czasie.

Początek roku może nie być zbyt łaskawy i przez to poczujesz się przeciążony i stwierdzisz, że utknąłeś w martwym punkcie. Czego innego się spodziewasz a plany jak na złość będą się przesuwały co może cię irytować. Nie patrz jednak tak negatywnie na wszystko. Wiosna przyniesie już zmiany i to co wypracowałeś wróci do ciebie. Pojawią się dodatkowe propozycje, z których warto będzie skorzystać. Możesz być jednak podejrzliwy i chcieć tylko tego co sobie wymarzyłeś. Jednak z nadarzających się okazji warto będzie skorzystać. Bardzo ci się to opłaci. Lato przyniesie trochę spokoju w życiu zawodowym co jednak nie oznacza, że osiądziesz na laurach. Wręcz przeciwnie. Okoliczności w jakich niespodziewanie przyjdzie ci się znaleźć zmuszą cie do nowych decyzji i rozwoju oraz podjęcia się pewnych wyzwań. Bardzo się to opłaci. Na koniec roku zbierzesz spory bonus za swoje działania i trudy. Możliwość otworzenia się ciekawej ścieżki zawodowej przyprawi cię o wspaniały nastrój. Rok jednak w niektórych momentach obierze cię ze złudzeń i zdarzą się momenty, które w zderzeniu z rzeczywistością przyprawią o spory zawrót głowy.

Finanse: Styczeń potraktuje cię dość łaskawie i odczujesz spokój w finansach. Jednak uważaj na nadmiar wydatków i brak panowania nad nimi. Pomimo wszystko pierwsza połowa roku ubiegnie ci, można powiedzieć pod szczęśliwą gwiazdą w tych sprawach. Uważaj na umowy, namowy na rzeczy, które ktoś starał ci się będzie wmówić, że ich potrzebujesz. To może okazać się pułapka.

Barany, które niestety nie czują w tej kwestii powodzenia będą musiały się sporo wysilić by sytuacja uległa zmianie i poprawie. Nie zganiaj wszystkiego na innych. Pamiętaj, że jeśli sam czegoś nie zrobisz, samo nic się nie zmieni.

Nie przepuszczaj okazji do zarobków, które w tym roku pojawią się dość często, szczególnie wiosna i lato mogą przynieść znaczną poprawę.

Pod koniec roku kłótnia z kimś z rodziny o sprawy finansowe.

Żołądek i sprawy diety będą dla ciebie niezwykle istotne w tym roku. Będziesz się zastanawiał skąd biorą się twoje dolegliwości ale gdy zmienisz dietę wiele z nich uspokoi się. Uważaj również na osłabione kolana i jazdę samochodem.

Używki przyniosą swoje konsekwencje.Horoskop klasyczny na 2018 rok został opracowany przez Margaret

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
ZAJĘTY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Igor Alexander

Kim jestem? Najtrudniej pisać o sobie, lecz konwencja miejsca zobowiązuje zatem... Mogę poszczycić się udokumentowaną wróżbiarską tradycją rodzinną, szczerym zainteresowaniem ezoterycznym tematem, naturalnymi zdolnościami w tej mierze. Legitymuję się nieprzerwaną...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
700 E-mail Chat Callback SMS chat Imprezy Salonik
1 2 3 4 5