Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2018-01-22
godzina 20:00

Inessa

Inessa

Wróżby tarota, szeptucha, numerologia, doradztwo duchowe Jestem Uzbeczkąz domieszką krwi polskiej. Już trzydzieści jeden lat, od kiedy...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Decyzje jakie dziś podejmiesz będą właściwe, choć przez kogoś będziesz w siebie wątpił, odnajdziesz w sobie odpowiednie pokłady siły. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Początek czegoś nowego, dzień spędzisz w miłym towarzystwie, na pewno odpoczniesz i poczujesz spełnienie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Jeśli czujesz, że coś w końcu zaczyna się w twoim życiu zmieniać, to nie spoczywaj na laurach, tylko idź za ciosem. To czas działania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Nieporozumienie na tle zawodowym może nadszarpnąć twoją reputację, ale dzisiaj to zignoruj, wszystko się wyjaśni na twoją korzyść. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Dzień nie będzie należał do najlepszych, niektóre plany będziesz musiał przesunąć w czasie, finalnie wyjdziesz na tym lepiej. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Przez namowę kogoś ci bliskiego, zaczniesz odkrywać nowe rzeczy i poszerzać swoje horyzonty. Nie zmarnuj tego. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Bardzo uważaj, ktoś będzie chciał cię oszukać lub okraść, nie daj się podejść. Nie podpisuj niczego bez zastanowienia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Spełnienie osiągniesz praktycznie w każdej dziedzinie życia, czerp z tego całymi garściami, śmiało idź przez życie, z podniesioną głową. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Nie wolno ci teraz zabierać się za nic nowego, jeśli nie zamknąłeś poprzednich przedsięwzięć, inaczej wszystko popadnie w ruinę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Potrafisz pięknie opowiadać, jednak za słowami jeszcze muszą iść czyny, pamiętaj o tym, że nie słowa czynią z nas dobrych ludzi, tylko uczynki. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Nie daj sobie wcisnąć czego, co jest wbrew twoim zasadom i świadomości, podążaj za swoim sercem i bądź z tego dumny. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Czujesz się przytłoczony tym co się dzieje w twoim życiu, spokojnie już niedługo zajdą pozytywne zmiany w twoim życiu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Mariusz

Jest to osoba odpowiedzialna i rzetelna oraz sumienna -...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Bluza

jesteś za skromny.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2018 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2018 rok - Horoskop na 2018 rok - Baran (21.03 - 20.04)

Początek roku dla ciebie Baranie będzie niezwykle łaskawy w uczuciach. Miłość będzie kwitła. Możesz myśleć poważnie o decyzji na całe życie z osobą, która jest przy tobie. Pojawią się deklaracje i rozpoczną przygotowania oraz plany. Uważaj na osoby, które jednak nie będą tak szczęśliwe z tego powodu. Intryga nie wykluczona.

Stałe związki odżyją jeśli przechodzą trudniejszy czas. Pamiętaj jednak, że samo nic się nie dzieje. Jeśli ci zależy trzeba będzie się trochę tą drugą stroną zainteresować i powalczyć. Zorganizujcie dla siebie jakiś wspólny czas – tylko wy sami a dużo może zmienić się na lepsze.

Jeśli szukasz miłości i powodzenia w niej masz szansę w tym roku by się to udało. Bardziej jednak sprzyjająca będzie druga jego część. Spotkasz na swojej drodze osoby, z którymi zawiążesz też ciekawe znajomości a może i przyjaźnie na długi czas.

Miłość jednak będzie wymagała sporego zaangażowania i mimo prób nie poddawaj się ponieważ przyjdzie w zupełnie nieoczekiwanym czasie.

Początek roku może nie być zbyt łaskawy i przez to poczujesz się przeciążony i stwierdzisz, że utknąłeś w martwym punkcie. Czego innego się spodziewasz a plany jak na złość będą się przesuwały co może cię irytować. Nie patrz jednak tak negatywnie na wszystko. Wiosna przyniesie już zmiany i to co wypracowałeś wróci do ciebie. Pojawią się dodatkowe propozycje, z których warto będzie skorzystać. Możesz być jednak podejrzliwy i chcieć tylko tego co sobie wymarzyłeś. Jednak z nadarzających się okazji warto będzie skorzystać. Bardzo ci się to opłaci. Lato przyniesie trochę spokoju w życiu zawodowym co jednak nie oznacza, że osiądziesz na laurach. Wręcz przeciwnie. Okoliczności w jakich niespodziewanie przyjdzie ci się znaleźć zmuszą cie do nowych decyzji i rozwoju oraz podjęcia się pewnych wyzwań. Bardzo się to opłaci. Na koniec roku zbierzesz spory bonus za swoje działania i trudy. Możliwość otworzenia się ciekawej ścieżki zawodowej przyprawi cię o wspaniały nastrój. Rok jednak w niektórych momentach obierze cię ze złudzeń i zdarzą się momenty, które w zderzeniu z rzeczywistością przyprawią o spory zawrót głowy.

Finanse: Styczeń potraktuje cię dość łaskawie i odczujesz spokój w finansach. Jednak uważaj na nadmiar wydatków i brak panowania nad nimi. Pomimo wszystko pierwsza połowa roku ubiegnie ci, można powiedzieć pod szczęśliwą gwiazdą w tych sprawach. Uważaj na umowy, namowy na rzeczy, które ktoś starał ci się będzie wmówić, że ich potrzebujesz. To może okazać się pułapka.

Barany, które niestety nie czują w tej kwestii powodzenia będą musiały się sporo wysilić by sytuacja uległa zmianie i poprawie. Nie zganiaj wszystkiego na innych. Pamiętaj, że jeśli sam czegoś nie zrobisz, samo nic się nie zmieni.

Nie przepuszczaj okazji do zarobków, które w tym roku pojawią się dość często, szczególnie wiosna i lato mogą przynieść znaczną poprawę.

Pod koniec roku kłótnia z kimś z rodziny o sprawy finansowe.

Żołądek i sprawy diety będą dla ciebie niezwykle istotne w tym roku. Będziesz się zastanawiał skąd biorą się twoje dolegliwości ale gdy zmienisz dietę wiele z nich uspokoi się. Uważaj również na osłabione kolana i jazdę samochodem.

Używki przyniosą swoje konsekwencje.Horoskop klasyczny na 2018 rok został opracowany przez Margaret

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Adrianna Jaśmin

Witam uprzejmie:) Zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Za sprawą kart i intuicji jestem w stanie Ci pomóc. Posługuję się także wahadełkiem. Poza tym zajmuję się także oczyszczaniem karmy-także na odległość. Pamiętaj, ze to co Cię otacza w tej chwili jest...
700/GSM
Monk
NOWY
PROMOCJA
E-mail Chat SMS chat Imprezy Callback 700 Salonik
1 2 3 4 5