Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 12:00

JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) W ostatniej chwili przypomnisz sobie o wizycie w gabinecie/zadaniu. Będziesz spięty i nerwowy co wpłynie na twój wizerunek. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Najwyższa pora przyznać się do słabości, jaką masz do słodkości. Ogranicz cukier, idź po skierowanie dna badania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Ten kto Cię zna wie jak pięknie potrafisz opowiadać. Zrób dziś coś, aby przekonali się, że jesteś też świetnym organizatorem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzień bardzo wymagający energetycznie. Postaraj się jednak zjeść co nieco w ciągu dnia, nie pobudzaj się kawą lub energetykami. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Dzień pełen spotkań. Może jednak stać się coś co wytrąci Cię z równowagi i będziesz zmuszony udać się do lekarza. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Osoby w Twoim otoczeniu będą miały problem, by składnie się wypowiadać przy Tobie. Nie wykorzystuj tego, będzie niesmak. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Cokolwiek zrobisz zyskasz uznanie. Wszyscy na Ciebie liczą, nie zawiedź. Dobra kondycja psychiczna i fizyczna. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Bądź skoncentrowany na tym co robisz, dobra passa trwa. Będzie nagroda. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Będziesz adorowany i proszony jako gość na spotkania. Ucz się i zbieraj informacje, a na każdym kolejnym będziesz błyszczał. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Cały dzień nie opuści Cię dobry humor. Będzie zaraźliwy, nawet największe smutasy się uśmiechną gdy będziesz z nimi rozmawiał. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Twoja chęć pomocy, może być pomylona z interesownością, z której jesteś znany. Mów jasno i klarownie co chcesz osiągnąć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Rozwiążesz dziś problem, na którym niejeden poległ. Bądź z siebie dumy, ale unikaj rozmowy o tym z innymi, widać zazdrość i złośliwość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Damian

Damian jest spokojny i zrównoważony. W życiu...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Owsianka

jedzenie jej zwiastuje uczciwe zarobienie pieniędzy;...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop tygodniowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 21.05.18 r. - 27.05.18 r. (22.05 - 22.06)

Miłość: Bliźnięta będą w doskonałym humorze. Będą tryskały energią i będą miały skłonność do żartowania. Wpłynie to doskonale na ich związek. Partner doceni fakt, że jest między wami dobrze a nawet świetnie i sam chętnie zacznie okazywać uczucia i emocje. A to już tylko krok do robienia sobie słodkich wyznań i upojnych wieczorów spędzanych razem.

Zaczniecie też snuć plany na przyszłość a być może zdecydujecie nawet o powiększeniu rodziny. Teraz wszystko wyda się wam możliwe, bo uznacie, że Świat stoi przed wami otworem i możecie osiągnąć wszystko, co sobie wspólnie zaplanujecie.

Wolne Bliźnięta będą uwodziły, flirtowały i chętnie spędzały czas na randkach. Uważajcie tylko by ktoś z waszych znajomych, który ma już partnera nie poczuł się zagrożony, jak zauważy, że niewinnie flirtujesz z jego drugą połówką.

Dla Ciebie będzie to niewinna zabawa a dla niego może to być próba odbicia partnera.

Praca: W pracy czeka Cię miły i spokojny okres. Wszystko będzie układało się jak trzeba, szef będzie z Ciebie zadowolony, ze wszystkim wyrobisz się na czas a dodatkowo okaże się, że masz doskonałe pomysły na ulepszenie pracy swojej i innych.

Jednak zanim wdrożysz je w życie to wpierw porozmawiaj o tym z szefem.

Twoje starania i doskonała praca zostaną zauważone, a ty możesz wykorzystać ten dobry czas na rozmowę o podwyżce lub interesującym Cię szkoleniu.

Unikaj tylko teraz osób, które lubią powtarzać zasłyszane informacje. Ponieważ teraz jedno powiedziane nieopatrznie słowo może odbić się głośnym echem w pracy i narobić Ci szkód.

Finanse: Tu słuchaj innych zanim zaczniesz inwestycje swojego życia. Dobry humor może osłabić twoją czujność i możesz nie zauważyć jak ktoś namawia Cię do inwestycji bardzo wątpliwej lub do wzięcia kredytu na bardzo kiepskich warunkach.

Lepiej poszukaj kursu, który podniesie twoje kwalifikacje zawodowe a tak wydane pieniądze zwrócą się szybciej niż różne cudowne inwestycje.

Jeżeli jednak uznasz, że potrzebujesz dodatkowej gotówki to lepiej poszukaj dodatkowej pracy lub dodatkowego zlecenia. Teraz będziesz mieć ku temu dobry tydzień. A teraz znalezione zajęcie może okazać się dla Ciebie doskonałą pracą na przyszłość.

I być może nawet pomyślisz o zmianie pracodawcy.

Zdrowie: Masz teraz doskonały humor i czujesz, że możesz góry przenosić. Jednak pamiętaj, że nawet ty Bliźniaku potrzebujesz czasem wyciszenia i spokoju. A sen też jest Ci niezbędny do życia.

Dlatego zadbaj o wypoczynek a nadmiar energii możesz spokojnie zużyć podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Dodatkowo zadbaj i zdrową dietę i odpowiednie uzupełnianie wody w organizmie.

Nie każdy napój, który pijesz dobrze nawadnia twój organizm. A po nocy spędzonej z przyjaciółmi na imprezie i drinkach zrób lekki detoks na drugi dzień.Horoskop tygodniowy został opracowany przez Margaret

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Callback 700 Imprezy Salonik

Michael Michał Przybyłowicz

Zapraszam na programy "Wieczory Wróżb" emitowane na żywo. Zadzwoń na numer 708 788 066 i poznaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.Jestem Michał- zodiakalny rak, numerologiczna 11-stka, a więc moim zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
1 2 3 4 5