Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 12:00

JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) W ostatniej chwili przypomnisz sobie o wizycie w gabinecie/zadaniu. Będziesz spięty i nerwowy co wpłynie na twój wizerunek. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Najwyższa pora przyznać się do słabości, jaką masz do słodkości. Ogranicz cukier, idź po skierowanie dna badania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Ten kto Cię zna wie jak pięknie potrafisz opowiadać. Zrób dziś coś, aby przekonali się, że jesteś też świetnym organizatorem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzień bardzo wymagający energetycznie. Postaraj się jednak zjeść co nieco w ciągu dnia, nie pobudzaj się kawą lub energetykami. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Dzień pełen spotkań. Może jednak stać się coś co wytrąci Cię z równowagi i będziesz zmuszony udać się do lekarza. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Osoby w Twoim otoczeniu będą miały problem, by składnie się wypowiadać przy Tobie. Nie wykorzystuj tego, będzie niesmak. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Cokolwiek zrobisz zyskasz uznanie. Wszyscy na Ciebie liczą, nie zawiedź. Dobra kondycja psychiczna i fizyczna. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Bądź skoncentrowany na tym co robisz, dobra passa trwa. Będzie nagroda. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Będziesz adorowany i proszony jako gość na spotkania. Ucz się i zbieraj informacje, a na każdym kolejnym będziesz błyszczał. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Cały dzień nie opuści Cię dobry humor. Będzie zaraźliwy, nawet największe smutasy się uśmiechną gdy będziesz z nimi rozmawiał. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Twoja chęć pomocy, może być pomylona z interesownością, z której jesteś znany. Mów jasno i klarownie co chcesz osiągnąć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Rozwiążesz dziś problem, na którym niejeden poległ. Bądź z siebie dumy, ale unikaj rozmowy o tym z innymi, widać zazdrość i złośliwość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Jonasz

Mężczyźni o tym imieniu są wrażliwi, żywotni i pełni...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Fechtunek

negatywny znak senny znamionujący waśnie i spory; używać...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop tygodniowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop tygodniowy dla Byka 21.05.18 r. - 27.05.18 r. (21.04 - 21.05)

Miłość: Byki od poniedziałku będą w bojowym nastawieniu. I ich Bycza natura da znać o sobie. Przez to mogą powiedzieć do swoich Partnerów o parę słów za dużo. Na dodatek staną się radykalne i będą na etapie wszystko albo nic. Przez to ich Partnerzy więcej czasu niż z nimi będą woleli spędzać poza domem, dlatego będą brali nadgodziny lub nagle zaczną bardzo intensywnie uprawiać sport lub chodzić na spacery. Na szczęście już pod koniec tygodnia zaczniecie się uspokajać i atmosfera będzie poprawiać się. Jednak nie liczcie, że Partner tak łatwo zapomni o tym, co było. Będzie to wymagało od was wysiłku, aby wynagrodzić mu te humory.

Wolne Byki będą miały okazję do randek, jednak nie poczują się z tego tytułu lepiej. Uznają, że trafiają na osoby, które nie dają im tego, czego akurat potrzebują. Zrozumienia, ciepła i cierpliwości. Bo wolne Byki też będą miały bardziej radykalne nastawienie.

Mimo to nie zniechęcajcie się i szukajcie dalej wymarzonego partnera na życie.

Praca: To doskonały tydzień na porządki i to nie tylko na biurku. Poczujecie natchnienie by uporządkować dokumentację, projekty, rachunki i wszystko, co wiąże się z pracą. Warto to zrobić, bo dzięki temu już od połowy tygodnia zaczniecie pracować znacznie efektywniej. Szczególnie jak będzie ładna pogoda zastanowicie się czy nie poszukać pracy w cieplejszych krajach i czy w ogóle nie zmienić całego swojego zawodowego życia.

Jednak zanim zaczniecie wprowadzać zmiany porozmawiajcie wpierw z Partnerem i Rodziną, bo może się okazać, że oni nie podzielają waszego zdania.

Jeżeli te plany nie będą realne to i tak postanowicie pomyśleć o bardziej ambitnym i lepiej płatnym zajęciu.

No cóż jak nie cieplejsze kraje to, chociaż lepsza pensja, to również da wam motywację do działania i zmian.

Finanse: Tu czeka was huśtawka nastrojów. Raz będziecie mówić rodzinie, że trzeba zaciskać pasa i maksymalnie oszczędzać. A raz będziecie chcieli robić duże zmiany w wystroju mieszkania.

Jednak zanim zaczniecie wydawać pieniądze pod wpływem chwili zastanówcie się dobrze.

Ni przemyślany wydatek może zdenerwować Partnera a wam trudno będzie go np. zwrócić do sklepu.

Lepiej przeczekać ten tydzień, bo nie jest on dla was dobry do podejmowania decyzji w finansach.

Jak już koniecznie chcesz coś zmienić w finansach to albo poszukaj dodatkowego zlecenia lub tak zaplanuj wyjazd na wakacje by połączyć jego atrakcyjność z rozsądną ceną. Lepiej szukać promocji w Internecie niż biegać po sklepach.

Zdrowie: Byki będą energiczne, radosne i dobry humor nie będzie ich opuszczał. Jedynie te Byki, które cierpią na przewlekłe dolegliwości lub maja rehabilitację, będą miały gorszy czas. Wszystko będzie was z tego tytułu męczyć a nawet ćwiczenia okażą się cięższe niż normalnie.

Poza tym uważajcie z cukrem: lody, słodkie napoje, desery. To wszystko może spowodować, że może wam przybyć kilka kilogramów a sami nie zauważycie, kiedy.

Dbaj o równowagę w życiu praca-odpoczynek, dobra kuchnia-dieta i ruszaj się na świeżym powietrzu, a ten tydzień zaliczycie do wyjątkowo udanych.

Jedynie nie przesadzajcie z opalaniem i dbajcie o to by na Słońcu mieć na sobie krem z filtrem.Horoskop tygodniowy został opracowany przez Margaret

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Callback 700 Imprezy Salonik

Michael Michał Przybyłowicz

Zapraszam na programy "Wieczory Wróżb" emitowane na żywo. Zadzwoń na numer 708 788 066 i poznaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.Jestem Michał- zodiakalny rak, numerologiczna 11-stka, a więc moim zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
1 2 3 4 5