Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Dostępność

Poniedziałek: Będę
Wtorek: się
Środa: starać
Czwartek: z Państwem
Piątek: być
Sobota: jak najczęściej
Niedziela:
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Lew
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
Moka

Moka

Ocena: 4.9
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700)
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Horoskop chiński, Zimowe przepowiednie Tarota, Dieta a znak zodiaku, Masaż, Horoskop Partnerski, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Powierzchowność w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Planety a znaki zodiaku, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Zapach a znak zodiaku, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy

Portret Eksperta

Szanowni Państwo
Zapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.
Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i sprawy głośno tuptają po Państwa głowie i nie chce się uciszyć, zapraszam by poszukać na nie odpowiedzi w kartach a także gwiazdach, gdyż zajmuję się również astrologią.
Gwarantuję pełen profesjonalizm i dyskrecję.


maryla.zientarska@o2.pl (2017-10-15 20:56:39)
Jak zwykle , szybko, miło, rzeczowo, a jednocześnie z życzliwością i tak od serca. Będę wracać po inne rady właśnie tu.
Ocena:
zbigniews (2017-10-13 09:38:25)
Konkretnie i szczerze (czyli moim zdaniem brak ubarwionego przekazu po to by lepiej brzmiało albo żeby pocieszyć bez podstaw itd. )i dokładnie i z zaangażowaniem. Polecam szczególnie dla tych dla których ważna jest konkretność wypowiedzi i dokładność w odpowiadaniu na pytania. Pozdrawiam mocno i dziękuje
Ocena:
anna.kwiatkowska (2017-10-10 22:35:26)
Naprawdę brak mi słów, cieszę się, że są na świecie jeszcze tacy fajni ludzie :) niesamowicie pomocni i otwarci na innych.
Ocena:
karola89 (2017-10-08 18:48:49)
Pani Moka podczas każdej mojej rozmowy z Nią podaje fakty, o których wiedzieć nie może, a ja wiem, że są prawdziwe. Kobieta z wielkim doświadczeniem. Pomogła mi wielokrotnie w życiu wskazówkami . Profesjonalizm- to ważniejsze, niż samo dodawanie otuchy.
Ocena:
1 2 3 4 5