Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Dostępność

Poniedziałek: Po zalogowaniu ;)
Wtorek: Po zalogowaniu;)
Środa: Po zalogowaniu;)
Czwartek: Po zalogowaniu:)
Piątek: Po zalogowaniu:)
Sobota: Po zalogowaniu:)
Niedziela: Po zalogowaniu;)
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Wodnik
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
Beata

Beata

Ocena: 4.9
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Tarot, Numerologia

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Finanse, Wsparcie duchowe

Portret Eksperta

Przepowiadaniem przyszłości zajmuję się od kilkunastu lat.

Jestem numerologiczną 11, zodiakalnym Wodnikiem dlatego moja wrodzona intuicja, empatia i zdobyta wiedza pomogły już wielu osobom odnaleźć ich prawdziwą i najlepszą życiową ścieżkę. Do swoich wróżb wykorzystuję karty Tarota, numerologię oraz jasnowidzenie i jasno słyszenie.  

Zawsze możesz uzyskać moją  poradę, wsparcie duchowe, pomoc w podjęciu decyzji w trudnej sytuacji, skorzystać z mojego daru telepatii, wsparcia energetycznego.

W kwestiach uczuciowych staram się doradzić jak uratować związek, co zrobić by dana osoba chciała być z nami, jak uniknąć kłopotów, co zrobić by związek miał szanse na przyszłość, jakie uczucia żywią do nas osoby nam bliskie, czego pragną, co ich u nas drażni itd. Określam również nasze możliwości, jeśli chodzi o pracę zawodową, finanse, o to co może się w tych dziedzinach życia wydarzyć i co warto zrobić by w pracy i finansach układało się lepiej.

Jeśli czujesz się zagubiony w tym co robić dalej, skontaktuj się ze mną, a wraz z inspiracją kart chętnie Ci pomogę wybrać najwłaściwszą, najlepszą dla Ciebie drogę.

Zapraszam wszystkich do konsultacji i poznania odpowiedzi na nurtujące pytania!

Zapraszam serdecznie!

Wróżka Tarocistka Beata


Bernadeta8888 (2018-02-21 20:46:37)
Ocena:
baswoz (2018-02-15 18:37:15)
Polecam przede wszystkim dlatego, że pani Beata jest profesjonalistką z dużą empatią i cierpliwością.
Ocena:
Agata20 (2018-02-13 22:45:46)
Pani Beata to po prostu anioł. Nie natrafiłam na tym portalu na bardziej oddaną i ciepłą osobę. Nie dość, że pani Beatka jest anielsko cierpliwa i naprawdę angażuję się w pomoc to co najważniejsze z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że wszystko się sprawdziło i miała pani rację. Dziękuję za to, że pani jest. :)
Ocena:
Fisk80 (2018-02-09 23:53:07)
Wszystko sie zgadza! :) Polecam Pania Beate!
Ocena:
1 2 3 4 5