Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Usługi specjalne

Dostępność

Poniedziałek: 21-23
Wtorek: 21-23
Środa: 21-23
Czwartek: 21-23
Piątek: 21-23
Sobota: 21-23
Niedziela: 21-23
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Brak
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
Mouses

Mouses

Ocena: 5
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Tarot, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Kojarzenie Par, Wróżba dla biznesmenów, Jak ją/ jego uwieść?

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Portret Eksperta

Do niedawna nie sprzedawałem swoich umiejętności, choć wiele osób korzystało z nich przez lata. Nie napiszę zbyt wiele o sobie. Nie napiszę kim jestem, co robię na co dzień. To nie jest ważne.

Potrafię w niecodzienny sposób pomagać innym. Specjalizuję się w czytaniu informacji z fotografii i czymś, co sam nazywam operowaniem na „IV poziomie” świadomości. Kilka lat temu przerwałem tę aktywność, ale ponieważ niedawno, po wielu prośbach, pomogłem odnaleźć zaginioną osobę postanowiłem na powrót wykorzystywać swoje umiejętności. Potrafię odczytywać z fotografii m.in: emocje, charakter, zachowania, skrywane tajemnice, to czy osoba żyje, gdzie się znajduje…

Tarotem zajmuję się gdy nie mam dostepu do fotografii.

Zanim się ze mną skontaktujesz, przeczytaj te informacje:

Informacje, które uzyskasz ode mnie są przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.

Nie wolno Ci próbować uzyskać za moim pośrednictwem informacji, które zamierzasz wykorzystać przeciwko komukolwiek. Nie wolno Ci mieć złych intencji. Jeśli będę miał choć cień wątpliwości, że twoje intencje nie są dobre, nie wykonam usługi.

Zanim wyślesz zapytanie i fotografię osoby o której chcesz dowiedzieć się za moim pośrednictwem więcej niż wiesz sama / sam, muszę z Tobą chwilę porozmawiać, to krótka rozmowa w której powiem Ci jakie zdjęcie osoby o której chcesz uzyskać informacje musisz mi wysłać, bym mógł z nim pracować. W czasie tej rozmowy nie wolno Ci mówić nic na temat osoby ze zdjęcia. To bardzo ważne.

W rozmowie ze mną uzyskasz też inne informacje istotne dla Ciebie, o których musisz pamiętać korzystając z moich umiejętności.

Moje dane są chronione przez serwis wrozbyonline.pl – nie ma możliwości spotkania się ze mną, uzyskania większej ilości informacji niż te, które wyślę Tobie w pierwszej i jedynej wiadomości. Wiem, że dla wielu osób, dla których pracowałem to trudne, ale musisz się z tym pogodzić.

Informacje, które uzyskuję dzięki zdjęciom są zdaniami, poszeregowanymi w punkty. Czasem jest ich kilka, czasem kilkanaście. Niekiedy są wyjątki od tej reguły ale nie mam na to większego wpływu.

 

WYMOGI DOTYCZĄCE FOTOGRAFII

  • zdjęcie musi być dobrej jakości (nie może być małe ani rozmazane)
  • twarz musi być dobrze widoczna i nie może być zasłonięta, najlepiej bez okularów i bez nakrycia głowy.
  • osoba na fotografii musi „patrzeć” na wprost obiektywu.

 

CZAS I WARUNKI WYKONANIA SESJI

  • SESJA Z POJEDYNCZĄ FOTOGRAFIĄ TRWA NIE KRÓCEJ NIŻ GODZINĘ. DZIENNIE WYKONUJĘ NIE WIĘCEJ NIŻ 8 SESJI, BO KAŻDA BARDZO WYCZERPUJE. DO KAŻDEJ SESJI MUSZĘ SIĘ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWAĆ, NIE KAŻDY DZIEŃ JEST KU TEMU ODPOWIEDNI. 
  • Z POWODÓW OPISANYCH POWYŻEJ NA OPIS SESJI TRZEBA POCZEKAĆ, NAJCZĘŚCIEJ DWA, TRZY DNI. BYWA JEDNAK, ŻE NAWET TYDZIEŃ. MAM PROŚBĘ BY TO USZANOWAĆ I ZROZUMIEĆ. 
  • BEZ UPRZEDZENIA PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ MI ZDJĘĆ NIEŻYJĄCYCH OSÓB (WYKONUJĘ TAKIE SEJSE ALE RZADKO I WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH).

grzesw (2017-12-28 20:14:12)
Rady Pana Mousesa są bardzo cenne i pomocne uwagi. Jednak 4 miesiące temu zrobiliśmy rytuał na przyciągnięcie pewnej kobiet. Skutki mało zadowalające. Dzwoniąc czasami do tego Pana miałem wrażenie tak jakby odbierał telefon z lotniska albo dworca, tak jakby nie do końca był danym momencie w gabinecie. Niewiele rzeczy się spełniło. Możliwe że Pan Mouses jest dobrym psychologiem i na pewno potrafi doradzić ale z tą sferą ezoteryczną jest różnie.
Ocena:
adawroblewska95 (2017-12-25 13:45:32)
Najlepszy, najbardziej wiarygodny doradca na tym portalu(!) Pan posiada takie umiejetnosci, ze przecietna wrozka nie jest w stanie wyczytac z samych z kart, tego co potrafi zobaczyc Pan Mouses. Wszystkie przepowiednie zarowno te sprzed 2 lat jak i te sprzed kilku miesiecy sie sprawdzaja. Jest dokladnie tak jak Pan Mouses pisze. Bardzo konkretnie, precyzyjnie opisuje dana sytuacje/problem, co czasami moze wprowadzic w oslupienie osobe, ktora ta sesja dotyczy. Przemily kontakt. Pan bardzo kulturalny i uprzejmy. Porady naprawde na wysokim poziome. Szczerze polecam :)
Ocena:
KH (2017-12-14 16:31:55)
Ocena:
natalianina (2017-12-11 18:20:06)
Świetny kontakt, wsparcie i zrozumienie. Mam do Pana Mousesa pełne zaufanie, bo jego rady zawsze pomagają mi podjąć właściwą decyzję i ogarnąć chaos w głowie i zyciu. Polecam z całego serca, bo to człowiek z prawdziwym darem.
Ocena:
1 2 3 4 5