Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Rak
OFFLINE
Monk
NOWY
PROMOCJA
Doradca Monika

Doradca Monika

Ocena: 5
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Horoskop kwiatowy, Horoskop uroczny, Astrologiczne biuro matrymonialne, Dieta a znak zodiaku, Masaż, Reiki, Horoskop biznesowy na 2018 rok, Horoskop Partnerski, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Powierzchowność w zodiaku, Sławni ludzie, Sławne pary, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Planety a znaki zodiaku, Odcienie męskości, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Portret Eksperta

 Witam,

Jestem tutaj aby Ci pomóc.Od kilkunastu lat specjalizuję się w Astrologii, która trafnie odpowiada na pytania odnośnie rozwoju i tego co nas spotyka.

Zajmuję się Astrologią psychologiczną,która skutecznie pokazuje czas i możliwości jak najlepszej naszej realizacji, pomaga przetrwać i zrozumieć trudne momenty a najpełniej wykorzystać dobre chwile. Astrologia ukierunkowuje nas na nasz cel i powołanie życiowe. Pomaga też zrozumieć nasze zadania życiowe, możliwości realizacji oraz zrozumieć, że na wszystko jest właściwy czas.

Pomaga dotrzeć do sedna problemu znaleźć czas kiedy można popracować nad sobą. Astrologia jest formą terapii i może być formą couchingu,by samemu sobie pomóc.

By pełniej dotrzeć do odpowiedzi dodatkowo rozkładam karty Tarota oraz wyroczni MO a żeby popracować z emocjami karty esencji kwiatowych.

Można oczywiście poprosić o rozłożenie samych kart.

Jestem również zawodowym Bioenergoterapeutką, Mistrzem Reiki oraz zajmuję się zaawansowanymi technikami Uzdrawiania Ezoterycznego oraz doborem esencji kwiatowych tylko dla Państwa na podstawie Kosmogramu i obecnego momentu w życiu. Proponuję też sesje na odległość wsparcia, sharmonizowania, oczyszczenia.

Zajmuję się też Terapiami Regresywnymi-Past Life Theraphy a tematy związane z reinkarnacją również można odnaleźć w Horoskopie

Jako Słonecznego Raka specjalizuję się w Portretach dzieci, mogę przygotować je dla Państwa w różny sposób, pisemnie lub porozmawiać .

Sporządzam Kosmogramy Par,Horoskopy porównawcze, indywidualne prognozy na dowolny okres.

Odpowiedzi na dowolne pytanie można zadać na chacie lub e-mailem kiedy mam więcej czasu na dogłębną analizę.

Dla dokładnych analiz potrzeba daty urodzenia,miejsca godziny.Jeśli Państwo nie posiadają godziny proszę nie martwić.


Agata20 (2018-02-13 12:08:01)
Pani Monika jest wspaniałą i wyrozumiałą osobą. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że większość rzeczy, które mi powiedziała się sprawdziły! Dziękuję Pani raz jeszcze :)
Ocena:
mauaja (2018-01-08 11:02:42)
Doradca Monika to bardzo mila osoba, 100% zgodnosci w opisie osoby i sytuacji, czas pokaze czy wywrozona przyszlosc sie sprawdzi. Dziekuje!
Ocena:
Agata20 (2018-01-02 13:20:01)
Jak zwykle 10/10 :)
Ocena:
Brygida (2017-12-22 22:38:17)
Pozdrawiam jestem zadowolona
Ocena:
1 2 3 4 5