Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Czy wiesz, że Księżyc ma wpływ na naszą urodę?

2956 Wróżbita Nereusz
2018-04-16 1

Już tłumaczę jak? Co i dlaczego?

Jak wiele z Nas wie Fazy Księżyca potrafią różnie działać na nasz organizm jak i samopoczucie. To wszystko za sprawą tego, że ludzki organizm w większej mierze składa się z wody przez co Księżyc potrafi oddziaływać na Nas na różne sposoby zarówno te negatywne ale i pozytywne jak przekonają się Państwo w drugiej części tego artykułu.


Czy wiesz, że Księżyc ma wpływ na naszą urodę?


Księżyc wchodzi w trzy cykle i każdy z nich posiada bardzo wielkie znaczenie, które może okazać się zaskakująco pomocne a mianowicie:

1. Gdy Księżyca zaczyna na niebie przybywać, ludzki organizm nastawiony jest na regenerację zatrzymując w naszym organizmie więcej wody przez co również nasza skóra doskonale wchłania wszelkiego rodzaju witaminy zawarte w kremach, odżywkach czy też balsamach podczas codziennej pielęgnacji i stosowania wszelkiego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych.

Jednak niestety faza ta ma również minusy i jednym z nich jest brak widocznych efektów podczas potencjalnie zastosowanej diety, ponieważ nie będzie to czas sprzyjający gubieniu zbędnych kilogramów.

Za to kolejną z ciekawostek jaka jest zawarta w fazie Księżyca którą właśnie opisuje jest tendencja do dość szybkiej regeneracji i odrastania włosów, więc nie jest to również korzystny czas na skorzystanie z usług fryzjera czy też poddawanie się jakimkolwiek zabiegom depilacyjnym.

2. Gdy Księżyc wchodzi w fazę pełni będzie to idealny czas na zastosowanie różnego rodzaju zabiegów relaksacyjnych po przez zastosowanie maseczek, mikstur oraz odżywek, ponieważ nasz organizm  podczas tej fazy będzie intensywniej odczuwał skutki takowych działań pozwalając na efektywniejszy odpoczynek i relaks.

Jest to również korzystny czas na poddanie się koloryzacji włosów gdyż możemy w tym czasie uzyskać intensywniejszy i trwalszy kolor niż podczas skorzystania z niej w pozostałych fazach Księżyca.

Pełnia niestety również posiada drugą stronę medalu a mianowicie tę niekorzystną, ponieważ nie jest to sprzyjający czas na gojenie się jakikolwiek ran czy też podrażnień.

3. Podczas ostatniej fazy gdy Księżyca zaczyna na niebie ubywać będzie to dla Nas idealny czas na zastosowania i wprowadzenie w nasze życie wszelkiego rodzaju diet oraz ćwiczeń fizycznych, ponieważ nie będziemy odczuwać większego zmęczenia fizycznego. Jest to również dobry czas na skorzystanie z usług fryzjera czy kosmetyczki, ponieważ podczas tej fazy włosy i paznokcie odrastać będą o wiele wolniej niż w pozostałych fazach Księżyca. Jest to również dobry czas na zastosowanie zabiegów związanych z depilacją ciała.

Także czy czasami nie warto zwrócić uwagi na to w jakiej fazie Księżyca dziś się znajdujemy?

Opracowane przez

Wróżbita Nereusz

Jeżeli to czytasz, to znaczy, żechcesz wiedzieća ja jestem tu po to aby Citą wiedzę dać. Moja misja to niesienie pomocy poprzez dzielenie się swoją wiedzą, odczuciami, świadomością. Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat 700 Callback Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Czy wiesz, że Księżyc ma wpływ na naszą urodę? autor: Wróżbita Nereusz, data: 2018-04-16 Artykul
Tytuł: Co czeka Ryby w nadchodzącym czasie? autor: Wróżbita Nereusz, data: 2018-02-14 Artykul