Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Planeta rządząca dniem urodzin

558 Agra
2018-04-06 2

Planeta rządząca dniem urodzin wywiera silny wpływ na całe życie Dzień ten można przeliczyć w internecie. Są wygodne kalkulatory.


Planeta rządząca dniem urodzin


Urodzeni w niedzielę (słońce)

Osoby są pewne siebie i śmiałe. Mają zwykle zmysł romantyczny i awanturniczą żyłkę. Są towarzyskie i lubiane. Wkładają w życie wiele i wiele oczekują. Powinny uważać na arogancję, bo może im sprawić kłopoty.

Urodzeni w poniedziałek (księżyc)

Osoba jest skoncentrowana na sobie i kapryśna. Potrafi na ogół współżyć z innymi. Zdarza jej się jednak, że innych rani co nie jest zamierzone. Kocha dom choć on ją trochę ogranicza. Często odczuwa napięcie nerwowe co jej szkodzi. Osoba jest zdolna i możliwe też artystyczne zdolności.

Urodzeni we wtorek (mars)

Człowiek urodzony we wtorek jest zwykle wojownikiem. Ma on wielkie pragnienia. Często dochodzi do celu i realizuje to co zaplanował. Jest indywidualistą. Bywa, że brak mu taktu i troski o innych. Osoba jest niezmordowana i zdolna do pracy w większym wymiarze czasu niż inni.

Urodzeni w środę (merkury)

Łapie wiele srok za ogon ale często wszystkie się wymykają. Nie ma cierpliwości i często porzuca cele, bo do nich droga daleka. Niepokój zakłóca mu naukę i często pracę. Nie zawsze osiąga więc powodzenie. Jest ruchliwy.

Urodzeni w czwartek (jowisz)

Osoba jest niezależna w swoich poglądach. Ma własna definicje honoru. Często zapatrzona w idee nie dostrzega ludzkiego wymiaru spraw. Ma szczęście w życiu ale nie powinna go nadużywać.

Urodzeni w piątek (wenus)

Osoba kocha życie i swobodę w wydatkach. Niby chce zadowolić innych ale nie zawsze troszczy się o ich uczucia. Ma przeważnie wielu wielbicieli.

Urodzeni w sobotę (saturn)

Człowiek urodzony w sobotę jest bardzo ambitny. Lubi się zdać na własne siły. Nie liczy na układy towarzyskie. Osoba nie ma lekko w życiu ale tkwi w niej wiele możliwości. Wrodzona cierpliwość jej sprzyja.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Runy a zdrowie autor: Agra, data: 2018-04-17 Artykul
Tytuł: Planeta rządząca dniem urodzin autor: Agra, data: 2018-04-06 Artykul
Tytuł: Oczyszczanie kamieni autor: Agra, data: 2018-04-04 Artykul
Tytuł: Mars w horoskopie autor: Agra, data: 2018-03-13 Artykul
Tytuł: Właściwości zdrowotne i magiczne dyni autor: Agra, data: 2018-02-27 Artykul
Tytuł: Magiczna cebula autor: Agra, data: 2018-02-15 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand - luty 2018 autor: Agra, data: 2018-02-02 Artykul
Tytuł: Gagat autor: Agra, data: 2018-01-23 Artykul
Tytuł: Magiczne rośliny- czosnek pospolity autor: Agra, data: 2018-01-17 Artykul
Tytuł: Prognoza z Kart Lenrmand - styczeń 2018 autor: Agra, data: 2018-01-08 Artykul
1 2 3 4 5