Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Ayla

Jestem mistrzem Reiki, energoterapeutką, spirytystką i numerologiczną 33-ką.Posługując się tarotem i kartami anielskimi pomagam w trudnych sytuacjach życiowych.Skutecznie usuwam klątwy, uroki,oczyszczamenergetycznie ludzi, zwierzęta inieruchomości.Wspomagam też profilaktykę...
ZAJĘTY
Monk
NOWY
--------
E-mail Callback 700 Imprezy Chat SMS chat Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Prognoza z kart Lenormand - luty 2018

3520 Agra
2018-02-02 2

Sprawdź co Cię czeka...


Prognoza z kart Lenormand - luty 2018


Baran

Miesiąc niezły na początku i przeciętny pod koniec. Na początku barany będą miały dużo energii i sporo spraw popchną do przodu. W związkach może być ciekawie ale powodzenie pisane bardziej w tych mniej romantycznych, a bardziej skupionych na seksie. Zdrowie w porządku i energii nie braknie.

Byk

Miesiąc raczej trudny. Możliwe różne problemy, brak energii i konflikty. Druga strona raczej na ustępstwa nie pójdzie i postawi sprawy na ostrzu noża. W miłości pod górkę. Fortuna raczej zaśpi i w pracy też różowo nie będzie. Trochę lepsza końcówka miesiąca.

Bliźnięta

Bliźnięta będą raczej zadowolone. Trochę spraw się uda choć energii może być mało. Bliźnięta mogą być nerwowe albo z takimi osobami będą miały styczność. Warto policzyć do trzech zanim coś powiedzą. Zdrowie takie sobie. Lepiej unikać skupisk ludzi, bo odporność będzie słaba.

Rak

Miesiąc średni. Niektóre raki po prostu powinny wziąć urlop, bo i tak niewiele w pracy zdziałają. W miłości też bez fajerwerków. Stałe związki bardziej będą bazować na przyjaźni niż na namiętności. Nowych nie warto szukać. Ot proza życia i oby grzej ni było.

Lew

Miesiąc trudny. Wiele spraw potoczy się nie tak jak lwy by chciały. Przeszkody będą się piętrzyć. Lwy będą aktywne i pewne siebie i będą działać. Cóż kiedy efektów nie będzie. Niektóre przeszkody mają szansę jednak pokonać. Relacje z innymi trudne. Uwaga na konflikty. Mogą skończyć się w sądzie.

Panna

Miesiąc taki sobie. Pod koniec może być dość trudny. Możliwe spadki energii i jakieś dolegliwości. Panny będą niespokojne, a niektóre nawet konfliktowe. W związkach może iskrzyć aż za bardzo. Praca wyda się brzemieniem. Pieniędzy też przy pannach nie widać większych.

Waga

Miesiąc o zmiennych wpływach. Część wag będzie się cieszyć, a część będzie narzekać. Zdrowie powinno dopisywać z wyjątkiem schorzeń typu przewlekłego. Te mogą dać w kość. Niektóre wagi poczują brzemię lat. W miłości tak sobie raczej mało romantycznie.

Skorpion

Początek miesiąca trudny. Wszystko pójdzie jak po grudzie. Jakieś pieniądze nie dotrą na czas i coś w pracy się nie uda. Uwaga na agresję i chęć dominacji. Partnerowi może się to nie spodobać. Zdrowie takie sobie. Mogłoby być lepsze. Koniec miesiąca znacznie lepszy.

Strzelec

Strzelce będą w dobrym nastroju na początku miesiąca. Pod koniec humor im się pogorszy niestety. Na początku miesiąca warto więc zrobić to co najważniejsze. Związki ze stażem i te nowe będą cieszyć. W sypialni będzie iskrzyć. Może też jakieś dodatkowe pieniądze wpadną. Pod koniec miesiąca spadek energii.

Koziorożec

Miesiąc bez większych sukcesów i bez większych porażek raczej. Jeśli jakaś się zdarzy koziorożce przeżyją i pójdą dalej. Przyda się trochę cierpliwości i determinacji, bo nic nie pójdzie łatwo. W pracy możliwe jakiś drobne problemy. W tym miesiącu też raczej nie warto stawiać na miłość romantyczną, bo temperatury będą letnie.

Wodnik

Miesiąc bardzo dobry. Wodniki będą zadowolone. Powodzenie czeka je i w pracy i w miłości. W miłości będzie romantycznie, a wolne wodniki mogą wyglądać  Amora. W sypialni też będzie interesująco. Zdrowie dopisze i finanse raczej nie zawiodą. Oby tak dalej.

Ryby

Początek miesiąca taki sobie, a koniec bardzo dobry. Ryby odżyją i dostaną zastrzyk energii. Warto by poczekały z trudnymi sprawami a pójdą one jak z płatka. W miłości może być interesująco ale raczej w tej romantycznej, bo w seksie może coś nie wypalić.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Magiczna cebula autor: Agra, data: 2018-02-15 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand - luty 2018 autor: Agra, data: 2018-02-02 Artykul
Tytuł: Gagat autor: Agra, data: 2018-01-23 Artykul
Tytuł: Magiczne rośliny- czosnek pospolity autor: Agra, data: 2018-01-17 Artykul
Tytuł: Prognoza z Kart Lenrmand - styczeń 2018 autor: Agra, data: 2018-01-08 Artykul
Tytuł: Ulubione kolory a charakter autor: Agra, data: 2017-12-27 Artykul
Tytuł: Karneol autor: Agra, data: 2017-12-08 Artykul
Tytuł: Magia sosny autor: Agra, data: 2017-12-06 Artykul
Tytuł: Horoskop Lenormand na grudzień 2017 autor: Agra, data: 2017-12-01 Artykul
Tytuł: Słońce w znaku, a skłonność do chorób autor: Agra, data: 2017-11-13 Artykul
1 2 3 4 5