Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Adrianna Jaśmin

Witam uprzejmie:) Zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Za sprawą kart i intuicji jestem w stanie Ci pomóc. Posługuję się także wahadełkiem. Poza tym zajmuję się także oczyszczaniem karmy-także na odległość. Pamiętaj, ze to co Cię otacza w tej chwili jest...
700/GSM
Monk
NOWY
PROMOCJA
E-mail Chat SMS chat Imprezy Callback 700 Salonik

Ezoterium Wróżka Beata

Przedstawiając się mogę powiedzieć o sobie wróżka, tarocistka, medium.Pracując dla Ciebie korzystam najchętniej z z kart Tarota, choć nie tylko ...Jeżeli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania - zapraszam.
700/GSM
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Michael Michał Przybyłowicz

Zapraszam na programy "Wieczory Wróżb" emitowane na żywo. Zadzwoń na numer 708 788 066 i poznaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.Jestem Michał- zodiakalny rak, numerologiczna 11-stka, a więc moim zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc...
700/GSM
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Prognoza z Kart Lenrmand - styczeń 2018

581 Agra
2018-01-08 2

Sprawdź co czeka Cię w styczniu...


Prognoza z Kart Lenrmand -  styczeń 2018


Baran

Miesiąc dość trudny. Barany będą musiały nauczyć sie cierpliwości. W pracy tak sobie. Fortuna sprzyjac nie będzie i energii może braknąć. Warto uważać na zdrowie i nie lekcewazyc problemów nawet drbnych. Miłość barany raczej ominie.

Byk

Byki mogą byc zadowolone. Wiele szczęścia w miłości i w możliwe powodzenie finanswe. W pracy new zadania ale byki sobie poradzą. Problemem moga być sprawy urzędowe i prawne. Koniec miesiąca znacznie grszy. Niektóre byki mogą odczuć spadek energii.

Bliźnięta

Miesiąc taki sobie. Obędzie sie bez wzlotów i upadków. Moze być nieco nudno. Koniec misiąca lepszy i nuda minie. Warto poczekać, bo jest szansa na rzwiniecie skrzydeł. Wtedy też przybędzie energii, a ewentualne problemy ze zdrowiem miną szczęśliwie.

Rak

Raki czeka trudny czas. W miłości możliwe problemy. Ludzie będą niprzychylni i kontakty z nimi mogą byc niełatwe. Mozliwe prblemy ze zdrwiem, bo energii będzie raczej brakować. Warto unikać wiekszego wysiłku fizyczneg. Powodzenie sprzyja tylko w sprawach prawnych.

Lew

Lwy będą raczej niezadowolone. Zwłaszcza koniec miesiąca moze być zły. Wtedy będzie mało energii i możliwe jakieś kłopoty ze zdrowiem. Warto wiec na nie dmuchac i chuchać. Początek miesiąca taki sbie. Bez rewelacji. Trzeba przez cały miesiąc przestrzegac przepisów, ponieważ miożliwe kłopoty z prawem.

Panna

Bardzo dobry miesiąc. Inni będa dobrze do panien usposobieni. Będą je wspierać i lubić. Niektóre panny sporo zarbią inne staną sie popularne, a jeszcze inne zakochają się i t ze wzajemnścią. To dda im skrzydeł i nałozy różowe okulary.

Waga

Życie wag może zostac zasypane prblemami. Cś sie nie uda, cś nie wypali. Ludzie będą na wagi krzywo patrzeć i partnerzy mogą miec muchy w nosie. Mozliwe jakieś drobne straty finanswe. Byle przetrwac do końca miesiąca. Poprawi się.

Skorpion

Dobry miesiąc na wiele spraw. Powodzenie czeka w miłości, finansach, pracy, sprawach prawnych i urzędowych. Zdrowie powinno dopisać. Koniec miesiąca juz gorszy. Wiele spraw utknie w martwym punkcie i będzie sie trzeba bardzo wysilać by nie zostac w tyle.

Strzelec

Nuda, nuda, nuda. Zwłaszcza na początku stycznia. To nie czas na snucie planów ani na ambitne działania. Aby cos osiągnąć trzeba będzie sie bardzo starać. Fortuna może zaspać, a zdrowie zawieść. Byle do końca miesiąca. Wtedy wszystko ruszy z kopyta.

Koziorożec

Miesiąc niezły. Ludzie będą usposobieni pozytywnie. Koziorożce mogą sie zakochać, a nawet założyć obrączki. Sprawy prawne potczą sie p myśli koziorożców. Energii będzie dużo. Zdrowie jednak może zawieść. Mozliwe problemy z kośćmi i zębami.

Wodnik

Początek miesiąca przeciętny. Wodniki mogą być rozczarowane i odczują zniechecenie. Koniec miesiąca juz lepszy, bo przybędzie trche energii. Wtedy t co utknęło w martwym punkcie ruszy d przodu bez przeszkód. W miłości tak sobie czyli bez rewelacji.

Ryby

Początek miesiąca bardzo dobry. Ryby będą czuły sie kochane i rozpieszczane. Te bez pary mają szanse stracić głowę . Niektóre założą obrączki. Fortuna może rybom sprzyjać i w pracy moga coś osiągnąć. Koniec miesiąca juz niec gorszy ale nie tragiczny.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Prognoza z Kart Lenrmand - styczeń 2018 autor: Agra, data: 2018-01-08 Artykul
Tytuł: Ulubione kolory a charakter autor: Agra, data: 2017-12-27 Artykul
Tytuł: Karneol autor: Agra, data: 2017-12-08 Artykul
Tytuł: Magia sosny autor: Agra, data: 2017-12-06 Artykul
Tytuł: Horoskop Lenormand na grudzień 2017 autor: Agra, data: 2017-12-01 Artykul
Tytuł: Słońce w znaku, a skłonność do chorób autor: Agra, data: 2017-11-13 Artykul
Tytuł: Moksa (moxa) czyli przypalane zdrowie autor: Agra, data: 2017-11-03 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na listopad 2017 autor: Agra, data: 2017-10-31 Artykul
Tytuł: Znaki zodiaku, a rozrzutność autor: Agra, data: 2017-10-27 Artykul
Tytuł: Chalcedon autor: Agra, data: 2017-10-10 Artykul
1 2 3 4 5